Głównym wydarzeniem ostatniego było UFC 143: Diaz vs Condit w Las Vegas. Pisaliśmy też od dwóch galach w Polsce Night of Champions 3 w Poznaniu i Coloseum 5 w Jaśle. Poniżej rezultaty z mniejszych wydarzeń.

Frank Baca (MMA 14-1) zdobył wakujący tytuł King of the Cage w limicie 135 funtów, pokonując po pięciu rundach Marvina Garcię (MMA 7-2) na KOTC: Reckless Abandon w Highland w Kalifornii. W drugim pojedynku mistrzowskim Tony Lopez (MMA 29-8) znokautował kopnięciem Roba Jacksona (MMA 5-3).

Na trzynastej gali Cage Fury Fighting Championships w Atlantic City utalentowany piórkowy z Tristar Gym Joey Gambino (MMA 9-0) wypunktował na mistrzowskim dystansie znanego z Bellatora Kenny’ego Fostera (MMA 9-5). Na CES MMA: Exteme Measures w Lincoln w stanie Rhode Island inny piórkowy będący blisko UFC Saul Almeida (MMA 12-1) pokonał decyzją sędziów Jeffa Andersona (MMA 10-6).

Linton Vassell (MMA 9-3) nie miał problemów z poddaniem zastępującego Przemka Mysialę Aureliusa Kerpe (MMA 11-19) w walce o pas Ultimage Challenge w wadze półciężkiej na gali UCMMA 26 w Londynie. W innych pojedynkach, w starciu czołowych brytyjskich kogucich Spencer Hewitt (MMA 8-2) już w 10 sekundzie znokautował Corey’ego Taita (MMA 4-2), a Cypryjczyk Stavros Economou (MMA 12-2-1) w trzeciej minucie odklepał kluczem na rękę polskiego olbrzyma Tomasza Czerwińskiego (MMA 3-5).

Austriak Philipp Schranz (MMA 12-5) zastopował w drugiej rundzie uczestnika zbliżającej się KSW 18 Cengiza Danę (MMA 14-18) w walce wieczoru gali Superior FC w niemieckim Mainz. Polak Witold Rogoz (MMA 0-1) niestety przegrał przez poddanie z Nikolosem Bibilashvilim (MMA 1-0), a młodszy brat Martina Zawady Dawid Zawada (MMA 4-0) pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Maurice’a Skrobera (MMA 0-1).

Powyżej niecodzienne wydarzenie z gali Hardrock MMA w Kentucky.

12 KOMENTARZE

 1. MASAKRA 🙂 poza tym co to za miejsce? wygląda jak jakaś świetlica i pełno tam emerytek

 2. Tak ogladajac ten filmik i czekajac na to, co sie wydarzy, patrzylem raz po raz na klatke. Wcale bym nie byl zaskoczony gdyby cale skrzydlo tej konstrukcji padlo.

  Co do Czerwinskiego, to mysle, ze mamy odpowiedniego rywala dla Pudzianowskiego

 3. Przecież jego przeciwnik walczył i wygrał 🙂
  Fusel o tym pisał:

  Drugim godnym uwagi wydarzeniem będzie gala UCMMA 26: The Real Deal w Londynie. W hali Troxy o pas wagi półciężkiej miał powalczyć czołowy Polak w tej kategorii wagowej Przemysław Mysiala (MMA 16-6). Niestety nad jego walką z Lintonem Vassellem (MMA 8-3) krąży jakieś fatum. Po raz kolejny – tym razem z powodów osobistych – jego pojedynek z Anglikiem został odwołany. Nowym rywalem Vassella będzie Aurelijus Kerpe (MMA 11-18). Vassell od trzech walk jest niepokonany, natomiast jego rywal od dwóch walk nie potrafi wygrać i raczej zanosi się na to, że status quo zostanie zachowane.

  http://www.mmarocks.pl/zpowiedzi/europe-da-sie-lubic-41/

 4. No to sory za wprowadzanie w błąd:)  Byłem przekonany,że pojedynek nie odbył się przez kontuzję jednego z nich 🙂

 5. Co za debil jest odpowiedzialny za ta klatkę. Jezeli to ten gość w przekrzywionej fikusnie czapeczce to powinien więcej czasu mysleć na bezpiczeństwem zawodników a nie nad idiotycznym ułożeniem czapki.

  Szkoda, że Przemek nie zawalczył,.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.