W ostatni weekend jedynym dużym wydarzeniem była gala Strikeforce: Rockhold vs Jardine w Vegas. Poniżej trzy rezultaty z mniejszych wydarzeń.

Młodszy brat Anthony’ego Pettisa Sergio Pettis (MMA 3-0) nie miał problemów z poddaniem Mike’a Lindquista (MMA 8-25) na gali Madtown Throwdown w Madison w stanie Wisconsin. Zwolniony niedawno z UFC Shamar Bailey (MMA 12-5) odklepał duszeniem brabo w trzeciej rundzie Darrella Smitha (MMA 16-18-1) na Colosseum Combat 19 w Kokomo w Indianie.

Były mistrz Shooto do 60 kg Masakatsu Ueda (MMA 15-1-2) po wyrównanym pojedynku nieznacznie wypunktował utalentowanego uderzacza z Krazy Bee Kyoji Horiguchiego (MMA 6-1) na Shooto: Survivor Tournament Final w Tokio i tym samym nie pogrzebał swojej szansy na występ w najbliższym turnieju Bellatora w wadze koguciej.

8 KOMENTARZE

  1. Shamar mógłby spokojnie wrócić do UFC. Przeciwnicy tacy, jak Dunham czy Castillo są od niego o klasę lepsi. Ma ciekawą bazę zapaśniczą, więc inne elementy walki mógłby spokojnie poprawić.

     

  2. Horodecki nie jest czasami w Bellatorze? Także z pewnością odpada.

  3. Shamar przegrywał z słabszymi zawodnikami niż Kornik w ewentulnym pojedynku na Ko bym nie liczył bo Amerykanin pokazał że ma twardą szczękę ale już jakieś Sub Kornik może bez problemu założyć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.