W ubiegły weekend skupiliśmy naszą uwagę na UFC 140: Jones vs Machida w Toronto. Pisaliśmy też o ProFC: Grand Prix Global Finals w Rostowie, Bamma 8 w Nottingham i M-1 Challenge 30 w Costa Mesa. Poniżej cotygodniowa porcja wyników z mniejszych gal:

Były mistrz WEC w wadze koguciej Chase Beebe (MMA 19-8-1) zremisował na pięciorundowym dystansie z Enochiem Wilsonem (MMA 16-7-2) na UCS: Caged Combat 5 w Grand Ronde w Oregonie. Zwycięstwa w weekend odnosili też dwa byli zawodnicy UFC: Greg Soto (MMA 9-2) poddał trójkątem Chipa Morazę-Pollarda (MMA 6-3) na gali Cage Fury Fighting Championships 12 w Atlantic City, a John Salter (MMA 8-2) zadusił w pierwszej rundzie Ryana Machana (MMA 14-8) na Pure Fighting Championships w Red Deer w Kanadzie.

W walce wieczoru Cage Fighting Championship 19 w australijskim Sydney brazylijski koguci Gustavo Falciroli (MMA 11-3-2) odklepał trójkątem rękami Nicka Honsteina (MMA 11-5).

Mistrz Cage Warriors w wadze lekkiej Ivan Musardo (MMA 19-6-1) potrzebował tylko 39 sekund na poddanie balachą Cyrila Bravais (MMA 1-6) na gali Shooto Switzerland w Zurychu.

Powyżej nokaut Jima Wallheada z gali BAMMA 8.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.