Ostatni weekend to przede wszystkim pierwsza gala UFC on FOX z pojedynkiem o światowym prymat w wadze ciężkiej. Pisaliśmy też o Bellatorze 57 w kanadyjskiej Ramie i aż trzech galach w Rosji ProFC 37 w Ufie, M-1 Challenge 28 w Atrachaniu i ProFC Grand Prix Ukraine Finals w Kijowie. W Polsce walczono na Rundzie 1 w Białogardzie, Olimp Extreme Fight w Rzeszowie i drugiej Gali MMA w Międzychodzie. Poniżej rezultaty z trzech mniejszych gal:

Próbujący swoich sił w mniejszych organizacjach Bobby Lashley (MMA 7-1) tym razem dość łatwo poradził sobie z Karlem Knothe (MMA 20-7) w walce wieczoru gali Shark Fights 21 w Lubbock w Teksasie zwyciężając przez klucz na rękę w pierwszej rundzie.

Po drugiej stronie globu w walce o tytuł wagi ciężkiej południowo-afrykańskiej EFC w Johannesburgu niepokonany Ruan Potts (MMA 4-0) poddał gilotyną Andrew Van Zyla (MMA 4-1), walka powyżej. W pojedynku o pas wagi lekkiej Costa Ioannou (MMA 4-0) zadusił w trzeciej rundzie Alexa Chebouba (MMA 3-3).

Na dwunastej gali OMMAC w Liverpoolu rozegrano pojedynki tytułowe w najniższych kategoriach wagowych. W limicie 135 funtów Szkot James Doolan (MMA 16-7-2) poddał gilotyną Walijczyka Dino Gambatesę (MMA 7-6), a w kategorii piórkowej młody Dave Hill (MMA 10-2) odklepał trójkątem weterana Dave’a Lee (MMA 9-8).

1 KOMENTARZ

  1. Piotr Ptasiński (2-0) w ten weekend wygrał swoją drugą zawodową walkę. Na gali Samurai Fight Night 4 w Aberdare bardzo szybko pokonał Davida Jenkinsa (2-5). Arek Brzozowski (1-0) z kolei okazał się lepszy od Adama Fyfeya (0-1). Oba pojedynki zakończyły się w pierwszych rundach, kolejno przez TKO i KO.

    Walka Piotrka poniżej.

    http://www.youtube.com/watch?v=ofHsDhOgkwk

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.