Ostatni spokojniejszy weekend to przede wszystkim zagranicą Bellator 41 w Yumie oraz trzynasta gala WFC w Serbii oraz w Polsce Quest Arena 2 w Poznaniu i Wieczór Gladiatorów w Świeciu. Pisaliśmy też o niestety nieudanym występie Michała Elsnera w Finlandii. Poniżej tradycyjna porcja rezultatów z mniejszych gal:

Na King of the Cage w Cortez w Teksasie błyskotliwy grappler Quinn Mulhern (MMA 15-1) po raz kolejny obronił tytuł mistrza KOTC w wadze półśredniej poddając w pierwszej rundzie Anselmo Martineza (MMA 6-4). Dziewięćdziesiątą dziewiątą wygraną do rekordu dopisał też Dan Severn (MMA 99-16-7), który odklepał Aarona Garcię (MMA 3-4). Na NAAFS Caged Vengeance 9 w Canton w Ohio efektowne nokauty zanotowali uczestnik turnieju Bellatora Chrisa Lozano (MMA 7-1) na Gerricu Hayesie (MMA 7-7) i nieźle zapowiadający się ciężki Stipe Miocic (MMA 5-0) na Williamie Pennie (MMA 2-3). Byli zawodnicy UFC tryumfowali na Showdown Fights w Orem w Utah, Justin Buchholz (MMA 10-6) zadusił Steve’a Sharpa (MMA 26-14), a Tim McKenzie (MMA 13-8) w jedenaście sekund odprawił mocno reklamowanego Jordana Smitha (MMA 15-2-1), highlight gali powyżej. Na CFFC 7: No Mercy w Atlantic City niepokonany Tim Williams (MMA 6-0) niespodziewanie zastopował w trzeciej rundzie byłego rywala Krzyśka Soszyńskiego Andre Gusmao (MMA 6-3).

Dwie informacje z kobiecego MMA. Powracająca do MMA ponad dwuletniej przerwie Kelly Kobold (MMA 17-3-1) w niewiele ponad dwie minuty poddała balachą Pipi Taylor (MMA 5-1) na Brutal Fight Night w Owatonna w Minnesocie. Utalentowana zapaśniczka Carla Esparza (MMA 5-1) potrzebowała niecałej minuty na odklepanie Yadiry Anzalduy (MMA 2-3) na Evolution Combat Sports Championship w Clovis w Nowym Meksyku.

Tułający się po mniejszych organizacjach Denis Kang (MMA 34-12-2) wypunktował Euna Soo Lee (MMA 14-3) w walce wieczoru drugiej gali Road FC w stolicy Korei Południowej Seulu.

W Europie, a dokładniej na Shooto Chicago Collision 7 w Lahti doświadczony Fin Mattheus Lahdesmaki (MMA 10-6-3) obronił tytuł mistrza Europy Shooto do 65 kg wypunktowując Francuza Oliviera Pastora (MMA 10-7).

5 KOMENTARZE

  1. Dan Severn vs Royce Gracie na UFC Rio, to by bylo cos 🙂

    PS: Widziales Venom Miocicia w akcji???

  2. fakt, i wygrana Severna (chociaz wole Royce'a no ale 100 wygranych w rekordzie – bezcenne 🙂 )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.