Wyniki z ważenia przed dziesiątą galą Fight Exclusive Night. Jedynie Rafał Błachuta przekroczył limit i ma 2 godziny na zrzucenie wagi.

Karta główna

(K-1) 77 kg: Anatoli Hunanyan (76.6) – Paweł Biszczak (76.1)
(MMA) 100 kg: Arunas Vilius (???) – Marcin Zontek (100) – catchweight
(MMA) 77 kg: Davy Galon (76.6) – Rafał Błachuta (78.3) – zawodnik ma 2 godziny na zrzucenie wagi
(MMA) 77 kg: Mindaugas Verzbickas (75.9) – Paweł Kiełek (76.5)
(K-1) 77 kg: Wojciech Wierzbicki (76.4) – Łukasz Rembalski (75.1)
(K-1) 54 kg: Monika Porażyńska (52.5) – Patrycja Krawczyk (53.3)
(MMA) 70 kg: Jacek Kreft (69.8) – Adam Golonkiewicz (70.2)
(MMA) 84 kg: Alexander Rychlik (84.2) – Paweł Hadaś (83.7)

Karta wstępna

(K-1) 81 kg: Janu Cruiz (80.4) – Bartosz Muszyński (81.4)
(MMA) 77 kg: Mateusz Głąb (74.3) – Paweł Kordylewicz (77.1)

38 KOMENTARZE

 1. 100 kg: Arunas Vilius (???) – Marcin Zontek (100) – catchweight

  Z Zontkiem miał nie mierzyć się ogórkowaty Francuz? :crazy:

 2. Z Zontkiem miał nie mierzyć się ogórkowaty Francuz? :crazy:

  Hehe, sprawdziłęm. Słoik z tym ogórkiem otworzył już w 2009 Coco. W 2014 w 1r poddał go Mora. Rekord 4-8-1, ściągnięty na ostatnią chwilę. Mam nadzieję, że przynajmniej Zontek go efektownie odprawi. Ciekawe, co z francuzem?

 3. Hehe, sprawdziłęm. Słoik z tym ogórkiem otworzył już w 2009 Coco. W 2014 w 1r poddał go Mora. Rekord 4-8-1, ściągnięty na ostatnią chwilę. Mam nadzieję, że przynajmniej Zontek go efektownie odprawi. Ciekawe, co z francuzem?

  Litwina kojarzę. Po prostu śmieszy mnie, jak w "drugiej organizacji w Polsce" odstawiają się takie cyrki. I jeszcze otwarcie przyznają, że chcą rywalizować z KSW. :rofl:

 4. Hehe, sprawdziłęm. Słoik z tym ogórkiem otworzył już w 2009 Coco. W 2014 w 1r poddał go Mora. Rekord 4-8-1, ściągnięty na ostatnią chwilę. Mam nadzieję, że przynajmniej Zontek go efektownie odprawi.

  Dawid Mora akurat z nim przegrał

 5. Kurwa niezłe jajca widzę z tym FEN. Nawet wzmianki nie było że ten ogór-żabojad ma nie dojechać a tu na wadze staję jakiś inny ogór. No kurwa szanujmy się! Ogólnie rozpiska jest tragiczna i nawet trochę nie żałuję że będę w tyrce na nocce i nie obejrzę tego na żywo.

 6. Ogólnie rozpiska nie powala, ale parę walk mnie ciekawi 😀

  Mnie najbardziej chyba Rychlik-Hadaś. Tak trochę jeszcze walka Kiełka. I to tyle z tej karty, tragedia ogólnie.

 7. (MMA) 100 kg: Arunas Vilius (???) – Marcin Zontek (100) – catchweight  Wiem, że rekordy nie walczą, ale 4-8 za dobrze nie mówi…

 8. Mnie najbardziej chyba Rychlik-Hadaś. Tak trochę jeszcze walka Kiełka. I to tyle z tej karty, tragedia ogólnie.

  Jeszcze z K1 Janu Cruiz z Muszyńskim i Biszczak

  Z MMA to co napisałeś i jeszcze Kreft z Golonkiewiczem mnie ciekawi.

 9. Golonkiewicz vs Kreft i Kiełek vs Verzbickas to dania główne tej gali. Plakat to pikuś, ale ta zmiana u Zontka to już…dziwne. Natomiast pragnę zauważyć, że Paweł zrobił wagę. Ostatnio poleciał hejt, więc warto docenić 0,5kg zapasu.

 10. Nie, zawodnicy sie rozpierzchli a nie mam mozliwosci i czas zeby jechac do hotelu zawodnikow do Legnicy. Wracam do Wrocka. Bedzie Kiełek, Jóźwiak i Głąb.

 11. Golonkiewicz vs Kreft i Kiełek vs Verzbickas to dania główne tej gali. Plakat to pikuś, ale ta zmiana u Zontka to już…dziwne. Natomiast pragnę zauważyć, że Paweł zrobił wagę. Ostatnio poleciał hejt, więc warto docenić 0,5kg zapasu.

  no tak, tylko ostatnio walczyl w lekkiej, 7 kilo piechota nie chodzi

 12. no tak, tylko ostatnio walczyl w lekkiej, 7 kilo piechota nie chodzi

  Wiadomo, ale jednak warto mu to oddać. Gdyby miał 77,1kg to by go tu zaszlachtowano, a Mauricza nabito na pal…

 13. Nie wiem czy dobrze widzę ale transmisja na ipli od 20:30 jest chyba za darmo, dobre i to.

  Gdzie to znalazles daj link 🙂

 14. Błachuta zrezygnował z tyrania wagi i oddał 50% gaży.Źle to prognozuje bo Rafał ma w dupie walke najwyraźniej co mnie dziwi bo sam chyba wie,że jest na wylocie.

 15. Kurwa niezłe jajca widzę z tym FEN. Nawet wzmianki nie było że ten ogór-żabojad ma nie dojechać a tu na wadze staję jakiś inny ogór. No kurwa szanujmy się! Ogólnie rozpiska jest tragiczna i nawet trochę nie żałuję że będę w tyrce na nocce i nie obejrzę tego na żywo.

  "Ogór to ogór, po chuj drążyć temat" ~Paulo Coelho

 16. Zontek jest kreowany na wielką gwiazdę w FEN. Zamiast dać mu kolejny raz Browarskiego (który chętnie by podjął rękawicę). Moim zdaniem to Browarski wygrał tamtą walkę, ale rozumiem, że postawiono na Zontka i nie chcą dopuścić do rewanżu.

 17. Zontek musiał wiedzieć znacznie wcześniej, że Francuza nie będzie, bo chyba nawet nie zaczął zbijać do tych 93.

  Błachuta zrezygnował z tyrania wagi i oddał 50% gaży.Źle to prognozuje bo Rafał ma w dupie walke najwyraźniej co mnie dziwi bo sam chyba wie,że jest na wylocie.

  Chyba wręcz przeciwnie. Jakby miał w dupie walkę, a chodziłoby mu tylko o kasę to by dusił wagę, a tak woli być wypoczęty na jutro…

 18. Zontek jest kreowany na wielką gwiazdę w FEN. Zamiast dać mu kolejny raz Browarskiego (który chętnie by podjął rękawicę). Moim zdaniem to Browarski wygrał tamtą walkę, ale rozumiem, że postawiono na Zontka i nie chcą dopuścić do rewanżu.

  Dla mnie jest to nie do ogarnięcia, że Fen stawia na Zontka. Ten zawodnik nie ma nic co mogłoby przyciągnąć uwagę. Szkoda czasu i pieniędzy. Gdyby chociaż był młody. Nie rozumiem.

 19. Przeglądam fotki z ważenia na fanpage Fenu i Jóźwiak to jest wyjątkowo niefotogeniczny. Śmiechłem kilka razy co do jego min. :tease:

 20. Dawid Mora akurat z nim przegrał

  Fakt, źle sprawdziłem moja pomyłka, jednak nie zmienia to faktu, że Zontek nie ma prawa z nim przegrać 🙂

 21. @Mateusz Smoter, cis o wywiadach wspominałeś, ale gdzie one są? Bo widzę jakiś temat z Joźwiakiem i tylko tekst jest, że na podstawie wywiadu Twojego.

  Albo źle szukam

  Niestety dźwięk się "zmaścił" i nie nadawało się do publikacji w wersji wideo. A że wywiady były ciekawe, to wynotowaliśmy z nich esencję, i wrzuciliśmy w formie tekstowej.

 22. Niestety dźwięk się "zmaścił" i nie nadawało się do publikacji w wersji wideo. A że wywiady były ciekawe, to wynotowaliśmy z nich esencję, i wrzuciliśmy w formie tekstowej.

  Szkoda.

  Ps. @Mateusz Smoter czuł w kosciach, że debiut po przerwie może być trudny.

  Ps. Zwolnić dźwiękowca!

 23. Szkoda.

  Ps. @Mateusz Smoter czuł w kosciach, że debiut po przerwie może być trudny.

  Ps. Zwolnić dźwiękowca!

  Ic pan w uj. Mega pechowy wyjazd na to wazenie. Na gali sie odegram. Aj słer.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.