foto Dave Mandel / Sherdog.com

Jak informuje Mike Chiappetta z portalu MMAFighting.com, powołując się na prezydenta UFC Danę White’a, Wanderlei Silva (MMA 33-10-1, UFC 3-5, 10 w rankingu MMARocks) zmierzy się najprawdopodobniej z Brianem Stannem (MMA 10-3, UFC 4-2, 12 w rankingu MMARocks) na jednej z wiosennych gal UFC. Dokładna data powrotu Axe Murderera do Octagonu nie jest jeszcze znana.

Były mistrz Pride nie walczył od zeszłorocznej lutowej wygranej nad Michaelem Bispingiem w Australii. W lipcu złamane trzy żebra oraz uszkodzone więzadło w kolanie zmusiły go do wycofania się z pojedynku z Yoshihiro Akiyamą.

Stann jest niepokonany od czasu przejścia do kategorii średniej. W sierpniu na UFC on Versus 2 Amerykanin poddał Mike Massenzio, a na styczniowym UFC brutalnie znokautował Chrisa Lebena.

UPDATE: Guilherme Cruz z magazynu Tatame poinformował na twitterze, że do pojedynku Stanna z Silvą dojdzie na UFC 130: Edgar vs Maynard 3, 28 maja. Rozpiska.

UPDATE 2: Jak informuje MMAFighting wbrew informacjom podanym przez UFC, pojedynek nie jest podpisany i jest mało prawdopodobne by odbył się na UFC 130, ponieważ Silva nie doszedł jeszcze do siebie po operacji kolana.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.