Z bloga Waldemara: 

„Dopiero co przyjechałem do Vegas i zmierzam właśnie do biura UFC aby dowiedzieć się coś więcej o mojej następnej walce. Każdy mówi o walce z Jardinem, ale nie ma oficjalnego potwierdzenie, myślę że byłby to dobry przeciwnik ponieważ nasze style dobrze do siebie pasują. W tym samym momencie dojdzie do świetnej walki pomiędzy Andersonem Silvą a Danem Hendersonem, i jeśli Henderson który jest underdogiem w tej walce wygra , to nie będę się nawet  zastanawiał nad tym czy zejść do niższej kategorii i walczyć z nim tylko to zrobię. Szacunek na bok, nie mogę przestać myśleć o tym aby walczyć z nim ponieważ w naszej ostatniej walce nie miałem najlepszego dnia.

Poważnie zastanawiam się nad zmianą kategorii wagowej ponieważ w UFC jestem bardzo mały, średnio zawodnicy mają tutaj po 190cm a ja mam tylko 180cm, przez jakiś czas czekałem na to aby urosnąć ale jak dotąd mi się nie udało i jestem pewien że taki już zostanę (lol). Chcecie zobaczyć mnie w nowej wadze ? Co o tym myślicie ? Dam z siebie wszystko aby ten blog mył aktualizwany i żebyście mieli świeże informację, włącznie z wszystkim co dotyczy mojego pobytu w Vegas. Zostańcie z bogiem”

Wandy w 185 ? Jestem za 🙂

8 KOMENTARZE

  1. Czyli co…wychodzi na to że w Japonii dawał rade bo za przeciwników miał zwykle o głowę niższych skosów…?
    Jakoś mi się nie wydaje…próba usprawiedliwienia słabszej dyspozycji? Chyba tak…

  2. jestem przeciw zbijaniu wagi-zawodnik powinien walczyc w takiej wadze jaka go obdarzyla genetyka a nie experymetowac

  3. Wydaje mi się że łysa Danuta chce zasilić troche MW bo jak na razie to Anderson nie ma tam co robić(chyba że Hendo da rade), a Wand wydaje się być w takim momencie swojej kariery, w którym chce coś zmienić, bo po prostu w ostatnich walkach mu jakoś nie idzie 🙁

  4. No Wanderlei trochę źle dobierał sobie przeciwników, szczególnie niepotrzebna była druga walka z CroCopem. Wszystko przez to że Wand nie dyga nikogo i patrzy na to czy przegra czy wygra, chce dać dobry show dla fanów.

  5. dziwie sie ze dana nie zasugerowal forrestowi pojscia do hw wkoncu lhw jest przepelniona a dana wolaby widziec jako mistrza hw foresta niz big noga

  6. silva mowi ze ma 180 cm Fedor ma 182 i daje rade 😀 silva chyba raczej niechce zderzenia silva vs shogun 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.