Wanderlei Silva udzielił wywiadu swojej własnej stronce. Poniżej wszystko co powiedział Waldemar o tym co się wydarzyło ostatnio w jego życiu. Enjoy !!!

Site: Jak wygląda twój trening w USA ?
Wanderlei: Na tym początkowym etapie przedkładam aspekt fizyczny ponad całą resztą. W piątek zmierzam do Las Vegas gdzie zamierzać trenować więcej nad techniką oraz nad walką samą w sobie. Poza tym spędzam więcej czasu z moją rodziną, szczególnie z moim synem. Wcześniej z powodu natłoku wielu spraw nie mogłem być przy nich. Był to też jeden z powodów dla jakich zdecydowałem się na wyjazd do USA. Wierze że dokonałem prawidłowego wyboru ponieważ teraz więcej trenuje, jestem bardziej skupiony na treningach. Z każdym tygodniem trenuje coraz ciężej mając na uwadze mój cel jakim jest zwycięstwo w następnej walce. To jest bardzo ważna walka a ja chce znowu poczuć smak zwycięstwa.

Site: Jak wygląda tworzenie twojego własnego teamu ?

Wanderlei: Jeśli chodzi o boks to polegam na Profesorze Ulisses Pereira. Trenowałem z nim już wcześniej i nauczyłem się doceniać jego styl. Jest dobrym trenerem. Rozmawiałem z nim już na ten temat i Ulisses dołączy do mnie w ciągu 10 dniu. Podczas czasu jaki mam zamiar przeznaczyć na trening Ulisses poprawi moje umiejętności bokserskie. Co do jiu jitsu to również rozmawiałem z wielkim nazwiskiem tego sportu ale nie mogę jeszcze ujawnić kim on jest. Potrzebuje potwierdzenia i raczej dostanę je w ciągu kilku następnych dni. To będą dwa świetne wzmocnienia dla mojego teamu.

Site: Jakieś przewidywania odnośnie walki Shoguna na UFC 76?
Wanderlei: To będzie naprawdę dobra walka. Shogun jest moim przyjacielem. Wcześniej powiedział że jest zawiedziony tym co zrobiłem (trening w Xtreeme Couture) ale rozmawiałem z nim już na ten temat. Zadzwoniłem do niego i wytłumaczyłem że nie trenowałem z tym gościem z którym on walczy. To nie była prawda. Widziałem tego kolesia na sali ale nie trenowałem z nim i nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, ani Shogunowiu ani nikomu innemu z Chute Box. Bardzo ich wszystkich szanuje. Zadzwoniłem i pogadałem z nim, on to doskonale zrozumiał. To dobry chłopak. Nie chce aby nasza przyjaźń popsuła się.

Site: Jakaś wiadomość dla fanów z Brazylii ?
Wanderlei: Tworze miejsce za pomocą którego będę mógł skontaktować się z moim fanami ponieważ teraz nie mam nawet dostępu do brazylijskiej telewizji. Jedyne co oglądam to filmiki na Youtube które są bardzo interesujące. Ci którzy będą chcieli się ze mną skontaktować będą w stanie wysłać mi bezpośrednią wiadomość poprzez mojego bloga. Będę odpowiadał tak często jak to tylko możliwe. Teraz kiedy mam dostęp do neta w domu będzie to o wiele łatwiejsze.

Do wszystkich którzy mnie dopingują, wiedźcie że teraz potrzebuje waszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wydaje się że Amerykanom podoba się moja praca, mój styl. Mam tu dużo fanów ale bardzo tęsknie za moimi kumplami z Brazylii. Kocham mój kraj. Mam nadzieje że szybko wrócę do Brazylii i będę mógł się z wszystkimi spotkać. Chce przesłać specjalnego całusa mojemu tacie, mamie, bratu, siostrze, wszystkim z ekipy Wand Fight Co którzy ciężko pracują nad tym aby sprzedać tą markę na całym świecie. Chce im powiedzieć że wykonują świetną robotę. Niech bóg pozwoli mi przynieść radość wszystkim. Pracuje ciężko i daje z siebie wszystko. Wielki uścisk dla wszystkich.

Plus małe przypomnienie dla nowych fanów MMA kim jest Waldemar

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=bzjHV7qjx6U]

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.