inc_getassetphp

Wanderlei do pomocy w przygotowaniach do zbliżającej się mega walki z Richem Franklinem na UFC 99 niespodziewanie zaprosił swojego starego i dobrze mu znanego trenera Rafaela Cordeiro który był jednym z ojców sukcesów „Axe Murdera” w organizacji Pride:

Trenowałem z Rafaelem przez ponad 10 lat a teraz wrócił do mnie. Sprowadziłem go aby uczył mnie do mojej następnej walki, jest niesamowitym trenerem. Rozumie zapasy, iu jitsu, Muay Thai, boks…zna się na wszystkich aspektach ponieważ sam kiedyś był zawodowcem, był świetnym fighterem.

Bardzo go szanuje i jestem bardzo zadowolony z jego przyjazdu w momencie kiedy otworzyłem moją nową akademię dla niego i chłopaków z jego zespołu. On jest niesamowity, rozumie wszystko w technice. Pokazuje mi nowe kombinację,  trenowałem z nim w zeszłym tygodniu i jego metody są niesamowite. Jego Muay Thai jest bardzo dobre a on sam jest twardym zawodnikiem. Uwielbiam z nim pracować i lubie go również za jego osobowość. Do trenowania z nami wziął z sobą Fabricio Werduma dzięki czemu mam już do trenowania 5 zawodników wagi ciężkiej więc nie mam z nimi lekko(śmiech).

Podjąłem decyzje o sprowadzeniu go tutaj ponieważ wierzę w niego, jest naprawdę bardzo dobrym trenerem. Rozumie mnie, trenował mnie przez lata a teraz jest z powrotem ze mną.  Lubię go bo wytwarza dobrą energię.

Jest chrześcijaninem i wierzy w Boga tak samo jak ja, jest dobrą rodzinną osobą. Idzie trenować a po treningu jedzie do domu. Jest bardzo poważny i bardzo skupiony na tym co robi. Bardzo go za to szanuje.

Jest najlepszym trenerem na świecie

Source: Fightersonlymagazine.co.uk/

9 KOMENTARZE

 1. Żeby ta przesadna ufność w starego trenera mu nie wyszła bokiem :/
  trzeba się rozwijać, MMA nie stoi w miejscu a z Richem żartów nie będzie…
  że wytwarza dobrą atmosferę i Wand go lubi to w pełni rozumiem, ale co ma do rzeczy wyznanie trenera? Powinien się liczyć sam profesjonalizm…
  ale Werdum jako sparing partner to dobra rzecz, ktoś wie co to za pozostała 4ka HW?

 2. httpv://youtube.com/watch?v=AIBPVR7mdDA
  na filmiku jest pokazany trening wanda

 3. „Jest Chrześcijaninem i wierzy w boga tak samo jak ja, jest dobrą rodzinną osobą.”

  Wandowi pewnie brakuje w UFC tych chrześcijańskich stompów.

 4. „że wytwarza dobrą atmosferę i Wand go lubi to w pełni rozumiem, ale co ma do rzeczy wyznanie trenera? ”
  do rzeczy ma to, ze zawodnik czuje sie z tym dobrze, a to bardzo wazne.

 5. ” hafcio” popieram twoje slowa, dla zawodnika jest wazny profesjonalizm trenera, ale tez atmosfera jaka go otacza! Na sukces sklada sie bardzo wiele czynnikow, indywidualnych rzeczy.

 6. widze ze z forrestem trenuje… w ogole w filmiku mowi to samo co w newsie

 7. on od początku w Las vegas wogle trenował w x couture, a potem stanęło na tym co teraz czyli sparingi robią podobno forest ceni sobie te sparingi,

 8. chrzescijanin z małej litery!!!! a Bog z duzej!!!! dbajcie o jezyk polski….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.