Wanderlei udzielił krótkiego wywiadu dla gazety TATAME. Poniżej ciekawsze informacje :

„Tak jak mówiłem w zeszłym tygodniu , mam zamiar stworzyć swój własny team. Sala Coutura jest niedaleko hotelu w którym mieszkam tutaj w Las Vegas. Randy zaprosił mnie pewnego dnia do wspólnych treningów i nic więcej.

Pracowaliśmy trochę razem nad parterem i paroma innymi drobnostkami. Couture jest dżentelmenem . to naprawde wporządku gość , powiedział że mogę trenować z nim kiedy tylko chce ale nigdy nie rozmawialiśmy o tym abym dołączył do jego teamu.

Ostatnio otrzymałęm wiele emaili od figterów którzy chcą dołączyć do mojego teamu, byli wśród nich dwaj bardzo sławni sportowcy ale nie moge narazie powiedzieć nic więcej”

O walce Napão vs Couture : To będzie bardzo wyrównana walka , lubie obu zawodników a szanse rozkładaja sie 50/50.

O kontrakcie z UFC : „Bardzo mi sie tam podobało(w Las Vegas), po tym jak podpisałem kontrakt Dana zadzwonił po wszystkich swoich pracowników I przedstawił mnie im. White powiedział również że wystawi mnie naprzeciwko najlepszym zawodnikom i jeśli uda mi się zwyciężyć to zrobi ze mnie sławną osobe w USA.”

O możliwości walki z Shogunem : „Nie ma takiej szansy. Jestem profesjonalistą ale to byłoby za dużo. Shogun to mój przyjaciel i nigdy nie będę z nim walczyć. Nie ważne jak wielkie pieniądze mi zaoferują. Nie będę walczyć z nim ani z nikim innym z Chute Box.

O odejściu z Chute Box : „Poproszę mojego mistrza aby pomógł mi przygotować się do walki z Chuckiem Liddellem w Grudniu. Mój mistrz to świetny człowiek , mam nadzieje że będę w stanie uczyć moich zawodników tak jak mój mistrz uczył mnie. Chce żeby był ze mnie dumny. Jeśli on nie próbowałby w przeszłości stworzyć swojego teamu , akademia Chute Box nie istniała by dzisiaj. To jest własnie to co staram się zrobić tutaj. Chce stworzyć swój własny team”

Wow czyli walka Liddell vs Wanderlei się odbędzie. Jeśli oczywiście Jardine nie pośle najpierw lodziarza na deski. Mówie wam dajcie na tace żeby doszło do tej walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.