Chael Sonnen wie jak sprowokować rywala. Szczególnie jeśli chodzi o Wanderleia Silvę, który szczerze nienawidzi Amerykanina, szczególnie za rzucane w przeszłości obelgi wobec Brazylii. Już w tę sobotę zawodnicy będą mogli wyjaśnić sobie wszystko w klatce Bellator MMA, kiedy to odbędzie się największa gala w historii organizacji – Bellator NYC. Gest, który wykonuje Wanderlei przed swoimi walkami jest znany absolutnie wszystkim fanom MMA. Sonnen postanowił zabrać rywalowi jego znak rozpoznawczy, dając jasno znać, że jest gotowy na walkę.

Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

10 KOMENTARZE

 1. Chael Sonnen wie jak sprowokować rywala. Szczególnie jeśli chodzi o Wanderleia Silvę, który szczerze nienawidzi Amerykanina, szczególnie za rzucane w przeszłości obelgi wobec Brazylii. Już w tę sobotę zawodnicy będą mogli wyjaśnić sobie wszystko w klatce Bellator MMA, kiedy to odbędzie się największa gala w historii organizacji – Bellator NYC. Gest, który wykonuje Wanderlei przed swoimi walkami jest znany absolutnie wszystkim fanom MMA. Sonnen postanowił zabrać rywalowi jego znak rozpoznawczy, dając jasno znać, że jest gotowy na walkę.

  Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

  Liczyłem na wypowiedź Sonnena odnośnie walki Floyd – Conor.

  :fjedzia:

 2. Wanderlei, you're an imigrant from Brazil. I am a gangster from America. Are you sure you wanna play that game with me?

 3. I’m the man of the hour, Joe, too sweet to be sour, what you see is what you get, and what you don’t is better yet. I’m the women’s pick I’m the men’s regret, and if you went against Chael Sonnen you made a bad bet.

  Chael wierze

 4. Wanderlei, you're an imigrant from Brazil. I am a gangster from America. Are you sure you wanna play that game with me?

  Marchewki Noga, zawsze śmieszą :mamed: ciekawy pojedynek tylko z tego względu, który emeryt zachował więcej sił. Jeden i drugi w ostatnich pojedynkach nie zachwycali.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.