Wanderlei

Jeśli tylko Wanderlei Silva wywalczy korzystną dla siebie ugodę z komisją sportową w stanie Nevada, może liczyć na lukratywną ofertę od Bellatora MMA.

Prezydent tej organizacji, Scott Coker podczas ostatniego wywiadu zdradził, że usługami byłego mistrza Pride FC jest zainteresowana nie tylko Japońska organizacja Rizin FF ale również Bellator MMA:

Wanderlei musi najpierw dogadać się z komisją. To będzie część umowy. Wiem że również Rizin jest mocno zainteresowany aby walczył dla nich. Kilka organizacji będzie walczyć o jego usługi.

Coker dodał, że Silva przebywa obecnie w Brazylii ale jak tylko wróci do USA to „zasiądą do poważnych rozmów” na temat kontraktu z Bellatorem. Wanderlei weźmie również udział w spotkaniach z fanami MMA które Coker organizuje przed galą Bellator 149. Brazylijczyk miał w planach podobną imprezę już 2 lata temu ale został wtedy zablokowany przez UFC. Teraz kiedy drogi byłego mistrza i UFC się rozeszły, nic nie stoi na przeszkodzie aby Wand pomagał w promocji Bellatora MMA.

39-letni Silva kolejne przesłuchanie przed komisją sportową ma zaplanowane na 17 lutego. Wcześniejsze przesłuchania były z niejasnych przyczyn kilkukrotnie przekładane. Zawodnik jest obecnie dożywotnio zawieszony przez NSAC ale sędzia stanowy w Nevadzie do którego zwrócili się prawnicy Silvy uznał, że komisja popełniła szereg błędów w trakcie procesu podejmowania takiej decyzji i cofnął sprawę do ponownego rozpatrzenia.

12687837_10154326933454879_2369990980767600132_n

 

6 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.