31 KOMENTARZE

1. Jakie serce pokazał. Coś niewiarygodnego. Odporność na poddania jak u Japończyków 🙂

2. Z Youtube: 3:32 -> klepie lekko po klacie dłonią i przeciwnik dlatego puszcza dźwignię.

3. Dokładnie widac,że klepnął,ale tak niezdecydowanie.Rywal ewidentnie puścił.

4. no faktycznie troche dziwna sprawa…sędzia też jakby nie zdążył z reakcją.nie zauważyłem tego wcześniej, ale o protestach McKenziego też nie słyszałem.

5. Szkoda mi tylko McKenziego bo chciał się zachować fair a tu taki klops.

6. sedzia byl pol metra od zdarzenia i nie przerwal choc widzial ze niby klepie , mckenzi dal dupy ze puscil.

7. Tak klepnął rywala ale miał łokieć juz wyjęty (napewno McKenzi wiedział ze złamał mu ręke ) i niby czemu sędzia miał w tym momencie walkę przerwać skoro nie zrobił tego chwilę wcześniej??? brawa dla Polaka bardzo dobrze wyszedł z tej balachy.

8. Gość dał się podpuścić, a Seth był pewnie lekko wkur… z powodu tej ręki to postanowił wykorzystać okazję i wymierzył gościowi sprawiedliwość, a że sędzia nie zareagował to już nie jego wina 🙂

9. Ma nauczke. Następnym razem urwie komuś rękę zanim sędzia go obezwładni

10. konkur – The Polish Pistolla to chyba nie jest ksywa z dupy 😉 zapewne w młodym wieku wyjechał bądz ma rodziców Polaków.

11. Bosy – ma rodziców Polaków. Możliwe, że nigdy w życiu nawet nie widział Polski na oczy :-p

12. ale jeśli przyjmuje taką ksywę to jednak chyba jakieś więzi z Polską chce mieć 🙂

13. Mozesz miec racje, jezeli faktycznie sam sobie wybieral ksywe – bo roznie z tym bywa.

14. na facebooku ma Seth fotkę z Krzysztofem z podpisem : 2 bad ass polocks 🙂

15. I tak twardziej z niego! Odklepać może i odklepał ale wina drugiego fightera że odpuścił zanim sędzia przerwał (ogólnie sędzia coś wolno myślał w tej walce)

16. ledwo widac ale lekko odklepal, McKenzi zjebał ze puścił a Seth no coz, skorzystał z okazji hehe

17. „dlaczego nie ma Baczyńskiego w rankingu? :D”

Jak długo mamy Wam to tłumaczyć? 😛

18. ciezko tutaj trafic z Wami. Przeciwnik zachowal sie fair i chcial ocalic zdrowie Baczynskiego za co zostal znokautowany i wszystko jest OK, bo sedzia nie widzial.

Jak Palhares przetrzymal dzwignie z Drwalem, to byl chamem i kwasiorem. A zrobil to pewnie by takiej sytuacji uniknac.

Dla mnie nic w tej walce nie bylo cool i nie ma sie z czego Baczynski cieszyc. Nastepnym razem mimo, ze bedzie klepal to ktos mu zafunduje taka kontuzje, ze przez miesiace na mate nie wyjdzie…

19. gdzie ty to do Palharesa porównujesz.. on trzymał dzwignie jeszcze sporo po tym jak sedzia zdecydowanie walke przerwał..

wiesz, jak sie tlumaczyl Palhares po tej walce?

21. wiesz, jak sie tlumaczyl Palhares po tej walce?

ze nie czuł klepania i przetrzymal zeby nie było nieporozumien. taa jasne.. jak mial juz skretówke to mogł spokojnie przetrzymac do przerwania walki a nie wyciagac na pizde az nie czul jak go sedzia odciaga. imo, nie tu co porownywać

22. Palhares trzymal po klepaniu Drwala i po klepaniu sędziego w niego;)