Walka wieczoru niedawnej gali RingXF 3: Podwójna Walka w Zgierzu. Pozostałe pojedynki u naszych kolegów z MMAVideos.pl.

10 KOMENTARZE

 1. komentator wysokiej klasy, chyba go prosto z turnieju warcab wzieli albo przyjechal z tymi litwinami ktorzy maja pretensje gdy ich zawodnik zbiera juz bez odzewu od kilku dobrych minut, a wstaje po przerwaniu sedziego zdziwiony jakby mu oswiadczyl, ze jest kobietą.

 2. kułak walczy fajnie ale komentator z niego kiepski strasznie usypiająco .

 3. CO!? Kulak!? Brak mi slow..
  Z calym szacunkiem Panie Kulak, ale lepiej sie Pana oglada niz slucha.

 4. Faktycznie Krzysiu Kułak miażdży. O zawodniku z Włocławka uparcie mówi że jest on z Wrocławia, nie wspominając już o wymowie nazwy Gracie (gracje) Barra. Trochę to dyskwalifikujące kogoś trenujacego również Bjj. Ciekawe czy Ricksona czy Royce’a też tytułowałby nazwiskiem Gracje.

 5. Też nie wierzyłem że to Kułak, do póki na końcu walki nie usłyszałem ” dziękuję Państwu, Krzysztof Kułak”

 6. Walka Kurczewskiego jest obcięta z 3 rundy którą Bartek lekko wygrał. Jednak prawdopodobnie gdyby nie ten odjęty punkt za soccer kicka to werdykt byłby w drugą stronę. Za to Wiktor całkowita dominacja nad Litwinem.

 7. Nie lubię marudzić na komentarz bo z reguły go nie słucham, ale rzeczywiście dobrze to nie wyglądało. Do tego co już było napisane to dodam inną pierdółkę: rekord, który podawał Kułak uwzględniały rezultaty walki, którą komentował.

  EDIT:
  Jak oceniacie przerwanie w walce Gołaszewski vs. Fijałka? No i znów brawa dla lin 😉

 8. nikt poza mną nie zauważył rękawic z UFC?;)
  dziwne, że zawodnik GB nie potrafi być kreatywny w parterze, walka wieczoru nudna jak flaki z olejem, chyba że to efekt cudownego komentarza, Kułak pewnie dzieciom sąsiada bajki czyta;):D
  ogółem gala ciekawa, Sztanga w formie

  a na koniec pytanie – co z tego, że zawodnik nie odpowiada na ciosy skoro nic mu nie jest a sama siła ciosów jest „kiepska”?, moim zdaniem walka powinna być toczona dalej a ciosy w parterze to np. wyprowadzał Aslambek w starciu z Żydakiem 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.