Dość niespodziewane zakończenie walki wieczoru pomiędzy Yi Longiem a Choi Hong-Manem na gali MAS Fight w Chinach.

Posiadający niesamowitą przewagę warunków fizycznych Choi Hong-Man (12-7) nie był w stanie kontynuować pojedynku z Yi Longiem (61-12-1) po dyskusyjnym obrotowym ciosie w krocze. Koreański kick-boxer dostał 10 minut przerwy od sędziego ringowego ale mimo próśb, nie chciał kontynuować walki i sędziowie ogłosili wygraną Yi Longa przez TKO.

Na tej samej gali były zawodnik UFC Mark Godbeer zremisował w walce z Ismaelem Lazaarem a znany z walk dla KSW Oli Thompson przegrał przez TKO z Iraj Azizpourem.