Hallmann_cg

14 KOMENTARZE

 1. Dobra walka, Piotrek się nie podpalał, tylko walczył swoje. Samo miejsce jednak wygląda dość kameralnie, wie ktoś ile ok biletów sprzedaje CG na swoje gale?

 2. Abstrahując już od tego jaką klasę obecnie przezentuje rywal Hallmana, to patrząc na to w jaki sposób walczy i jaką formę prezentuje zawodnik z Trójmiasta tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że na dzień dzisiejszy w zestawieniu z każdym polskim zawodnikiem wagi lekkiej byłby faworytem. Zdecydowanie najbardziej kompletny zawodnik wagi lekkiej w Polsce.

 3. Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale moim zdaniem Hallamann za daleko nie zajdzie w kategorii 70 kg z taką szybkościa ciosu a pamietajmy, że to ciosy są jak narazie jedyną mocną stroną Halmanna, a parter ma bardzo przecietny jesli chodzi o klase europejską(to, że ostatnia walkę wygrał przez duszenie to akurat konsekwencja jego ground and pound, bardzo przewidywalnego zresztą i zawodnicy z klubów o światowej renomie z czasem łatwo rozpracują ten aktualny atut Hallmanna). Zresztą ten sam problem szybkości ciosu dotyczy Helda, tyle, że Held ma tą przewagę, że ma wybitny parter i tak dugo jak będzie się mu udawać uniknąć nokautu w stójce, tak długo będzie zdolny rywalizować z czołowką światową.
  Hallmann powinien wrócić do swojej pierwotnej kategorii 76 kg, z tą szybkością ciosu jaką obecnie dysponuje, ta kategoria wagowa będzie dla niego adekwantna. Nie wiem po co porywać go na kategorie 70kg, gdzie zawodnicy już w samym bellatorze uderzają z taką szybkością, że Hallmanna po prostu by zdławili w pierwszej rundzie, jakby walka toczyła się w samej stójce.

 4. bardzo ładnie dominacja nad przeciwnikiem od początku walki. oby na MMAA dali Płetwie lepszego zawodnika ja osobiście chce się wreszcie przekonać co naprawdę Płetwal potrafi.

 5. tak sie zastanawiam z kim ciekawym moznaby hallmana zestawic na mmaa? przejrzalem fighrmatrixa, ale nadal nie mam jakiegos swojego faworyta

 6. ^^^no u Marcina Helda tez niby wszyscy wiedza ze poluje na nogi,a i tak kazdy potem odklepuje

 7. slaby poziom obu zawodnikow, dlatego dalej powinny kontynuowac swoje kariery walczac na weselach

  PS. chyba ze to taa jakosc nagrania nie pozwolila mi dostrzec Piotrkowego potencjalu, okrzykniety juz nawet przez niektorych numerem 1 w Polsce…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.