Już 20 stycznia Daniel Cormier zmierzy się z Volkanem Oezdemirem na UFC 220. Od czasu gdy to zestawienie było już jawne, Volkan wrzucał w Internet wpisy w których przewidywał, że znokautuje Cormiera – robił to często i bezpardonowo. Dziś sam mistrz na swoim instagramie odpowiedział na te groźby:

To wariactwo, że ten dzieciak myśli, iż może mnie znokautować jednym ciosem. Już w następną niedzielę zobaczycie co się stanie gdy jego taktyka nie dojdzie skutku. Będę walczył z nim w stójce i nadal go pokonam. Są różne poziomy tej rywalizacji i ten facet nie jest na tym poziomie (co ja).

Odniósł się też bezpośrednio do Volkana:

Volkan, radziłeś sobie dobrze do tej pory, ale teraz to po prostu cię przerasta. Jestem kim jestem nie bez powodu. Nie mogę się już doczekać by pokazać ci, co na ciebie przygotowaliśmy.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Z Andersonem Silva sie bał stójki jak ognia, beznadziejnie sie tam zaprezentował

  2. Faktycznie może wielu z nas – w tym i ja przeceniamy umiejętności Volkana ale mimo wszystko liczę na niego i życzę mu aby dojebał Cormierowi, który po pierwsze żadnym mistrzem nie jest a po drugie strasznie wkurwia mnie tymi swoimi docinkami rodem z WWE… WAR VOLKAN!!!!!!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.