Wg menadżera zawodnika pana Fabiano Faraha, to właśnie Belfort po powrocie z kontuzji będzie pierwszy w kolejce do mistrzowskiego pasa UFC wagi MW:

Vitor kiedy wróci po kontuzji do UFC to będzie w najlepszej formie fizycznej i będzie walczył o tytuł mistrza UFC już w październiku 2010 roku.

Dana White powiedział że w przypadku zwycięstwa Andersona Silvy nad Chaelem Sonnenem na UFC 117 i pokonaniu w następnej walce Vitora Belforta, Spider przeniesie się na jakiś czas do wagi półśredniej półciężkiej.

21 KOMENTARZE

 1. Spider przeniesie się na jakiś czas do wagi półśredniej.

  raczej polciezkiej 😉

 2. Też wydawałby sie, że większy sens ma przeniesienie do LHW.

  Belfort wróci niezniszczalny. Bóg mu w tym pomoże 😉

 3. Vitora po powrocie to ja bym zestawił ze zwycięzcą walki Sexiyama-Wand, a Spidera wiadomo …o pas LHW 😉

 4. Spider pokonuje Sonnena potem Belforta, przenosi się do LHW tam rozprawia sie z Rua, czy w takim wypadku jest mistrzem w dwóch kategoriach wagowych czy po zdobyciu pasa LHW automatycznie traci pas MW ?

 5. z Shogunem sobie nie poradzi 🙂
  mam nadzieje ze z Belfortem również

 6. Pewnie, ze do polciezkiej, do polsredniej by raczej wagi nie scial :>
  Oczywiscie, jak to w sporcie, roznie moze byc, ale mysle, ze gladko pokona Sonnena, Belforta, przejdzie do LHW i mysle, ze moze dojsc do walki o pas.

 7. Belfort go zaje…. 😀 a swoją drogą niech biorą Hectora Lombarda i niech go ustawią z Silvą:)

 8. Belfort nie ma szans z pajakiem i praktycznie każdy dobrze zaznajomiony z tematem mma to przyzna (nie mówie o sobie, ale choćby o redaktorach stronki). W LHW, może Rua..

 9. nep-al jestem bardzo ciekaw czemuż to Belfort nie ma szans z Silvą, zwłaszcza że jak twierdzisz każdy to wie ( zaznajomiony z mma 😉 ), bo widzisz ja uważam, iż ma szanse jak nikt w tej wadze i prawie nikt wogóle ale może czegos nie wiem :p

 10. Jakież to dalekosiężne plany wysnuwa Danka . Chyba zapomniał że ma wyrzuć Spidera jak ten go znowu ośmieszy czyli pewnie 25 sekund po wejściu do klatki ;P
  Chciałbym zobaczyć ta walke. Belfort nie pozwoli mu na tyle co Maia

 11. nie ważne na co belfort pozwoli andersonowi liczy się na co silva pozwoli vitorovi

 12. nep-al jestem bardzo ciekaw czemuż to Belfort nie ma szans z Silvą, zwłaszcza że jak twierdzisz każdy to wie ( zaznajomiony z mma 😉 ), bo widzisz ja uważam, iż ma szanse jak nikt w tej wadze i prawie nikt wogóle ale może czegos nie wiem :p

  Wg mnie jego szanse sa iluzoryczne – nie ten poziom uderzania…

 13. Nie przesadzaj – w przypadku samych rąk aż takiej wielkiej różnicy nie ma. Poza tym Belfort bije mocniej i chyba szybciej.

 14. Nie przesadzam, wg mnie jest ogromna. Silva zjada innych uderzaczy z latwoscia jak dotad, nie wydaje mi sie, zeby z Belfortem bylo inaczej. No ale zobaczymy, na razie piwo w kadzi i jeszcze walka z Sonnenem przed nim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.