shawn_jordan

Shawn Jordan zadebiutuje w nowej organizacji podczas gali WSOF 33. Do gali dodano również pojedynki Abubakara Nurmagomedova, który zmierzy się z Johnem Howardem oraz Jasona High’a z Joao Zeferino.

Jordan (18-7 MMA) zmierzy się z Ashley Gooch (10-4), który na co dzień trenuje w MMA Lab. Shawn jest nowym nabytkiem WSOF. Po ostatniej walce na kontrakcie z UFC, zawodnik postanowił posłuchać ofert innych organizacji. 7 października po raz pierwszy zobaczymy go w klatce nowej federacji.

Jason High (19-5) zawalczy z finalistą turnieju WSOF, Joao Zeferino (20-8). Wygrany prawdopodobnie zostanie pierwszym pretendentem do walki o pas z Justinem Gaethje.

Abubakar Nurmagomedov (12-1-1) to kuzyn Khabiba, jednego z najbardziej dominujących zawodników kategorii lekkiej. Na gali WSOF 33 stanie przed największym wyzwaniem w karierze. Jego przeciwnikiem będzie weteran UFC, John Howard.

WSOF 33 odbędzie się 7 października w Kansas City. Główną walką wieczoru jest pojedynek o mistrzostwo kategorii lekkiej pomiędzy Justinem Gaethje a Ozzy Dugulubgovem. Ciekawym zestawieniem jest również walka Davida Brancha, który będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej w starciu z Vinnym Magalhaesem.

Tak na ten moment prezentuje się rozpiska gali:

  • Justin Gaethje vs. Ozzy Dugulubgov
  • David Branch vs. Vinny Magalhaes
  • Jason High vs. Joao Zeferino
  • Brian Foster vs. Luiz Firmino
  • John Howard vs. Abubakar Nurmagomedov
  • Shawn Jordan vs. Ashley Gooch

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.