1450116405_veronica-macedo

Pojawiła się nagle i tak samo nagle zrobiło się o niej cicho. Trenująca w Poznaniu Veronica Macedo (MMA 5-0) specjalnie dla nas, w krótkiej rozmowie, wyjaśnia co obecnie dzieje się w jej życiu oraz jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Na twoim Instagramie można zaobserwować, że jakiś czas temu przebywałaś w Rosji. Wiele osób zaczęło się zastanawiać czy na stałe opuściłaś już Polskę, bo w Ankosie, jak wspominał trener Kościelski, miałaś trenować przez pół roku. Mogłabyś rozwiać wątpliwości ciekawskich?

Nadal mieszkam w Poznaniu i trenuję w Ankosie. Obecnie jednak znajduję się w Rosji na trzytygodniowym wyjeździe. Uczę się tutaj korzystać z symulatora Evnik, współpracując bezpośrednio z twórcą tego urządzenia. To jest zadziwiający, ale rewelacyjny wynalazek, który pomaga poprawić każdy sposób uderzenia, szybkość uderzenia, wytrzymałość i koordynację. W ciągu zaledwie 7 dni widzę już znaczącą poprawę, co bardzo mnie cieszy! Kiedy myślę, ile rzeczy można zrobić za jego pomocą, to ich ilość jest po prostu nieskończona.

Czy przez to, czym się obecnie zajmujesz można rozumieć, że niedługo znów zobaczymy cię w walce? 

Tak, mam już całkiem sporo planów na najbliższą przyszłość. Mam już potwierdzone trzy walki. Pierwszą z nich na INNFERNO Fighting Championship w Tyrolu w Austrii, która odbędzie się 14 sierpnia. Potem, 27 sierpnia na Imperium Fighting Championship w Lipsku w Niemczech. Ostatnia zaplanowana to Top FC w Korei, której termin ustalono na 11 września. Po tych trzech zaplanowanych pojedynkach mam zamiar znowu zawalczyć w Polsce. Najwcześniej w październiku w limicie 57 kg, potem w listopadzie w 52 kg i do końca pozostać już w wadze słomkowej. Moim celem jest co najmniej 10 walk w tym roku, z czego kilka z nich chciałabym stoczyć w Brazylii, aby zobaczyć, czy UFC dałoby mi szansę na występ u siebie.

Twoje plany dotyczące Polski sięgają aż do listopada. Czy to znaczy, że zamierzasz w naszym kraju pozostać na dłużej?

Bardzo podoba mi się w waszym kraju. W przyszłości chciałabym żyć między USA a Polską, albo walczyć tam, a trenować i mieszkać w Poznaniu.

W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć ci powodzenia i podziękować za tę krótką międzynarodową rozmowę. 

Bardzo dziękuję i do zobaczenia w Poznaniu.

77 KOMENTARZE

 1. Można liczyć na na jakiś wywiad w przyszłości z Agnieszką Niedźwiedź?

  Myślę, że to nie będzie problem 😉 zapewne kwestia terminu 🙂

 2. naprawde mozna wpisac w google czy jest dobra nazwa podana. Wiec jest to Evnik, a nie Envik

  literówka 😉 już poprawiam.

 3. . Uczę się tutaj korzystać z symulatora Envik, współpracując bezpośrednio z twórcą tego urządzenia. To jest zadziwiający, ale rewelacyjny wynalazek, który pomaga poprawić każdy sposób uderzenia, szybkość uderzenia, wytrzymałość i koordynację. W ciągu zaledwie 7 dni widzę już znaczącą poprawę, co bardzo mnie cieszy! Kiedy myślę, ile rzeczy można zrobić za jego pomocą, to ich ilość jest po prostu nieskończona.

  Aż sprawdziłem szto to jest. Czytam symulator, myślę "oho, znaczy coś poważnego", a to taka pierdoła 😐

   

 4. Moim celem jest co najmniej 10 walk w tym roku, z czego kilka z nich chciałabym stoczyć w Brazylii, aby zobaczyć, czy UFC dałoby mi szansę na występ u siebie.

  Ogórkowe żniwa będą zapewne owocne 😉

  Ale może to faktycznie najszybsza droga, żeby się do UFC (lub Invicty) przebić

 5. Myślę, że to nie będzie problem 😉 zapewne kwestia terminu 🙂

  Byłoby bardzo fajnie, gdybyś wykorzystała tę nisze, bo chopy z MMARocks (przy całym moim szacunku do nich), nie potrafią rozmawiać z zawodniczkami. Do dzisiaj mam niezły zaciesz z legendarnego tekstu TJa: "Dobrze leżą na Tobie te ciuchy?". 😆

 6. Bardzo ciekawie ogląda się "od podstaw" karierę w MMA dziewczyny tak bardzo nastawionej na tę właśnie dziedzine sportu. Ciekawe co z niej wyrośnie :DC:

  A do tego jest…:star wars:

 7. Miałem okazję poznać Veronicę i jest to przesympatyczna i inteligentna osoba, dosłownie nie da się jej nie lubić. Na żywo jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Gdy ją poznałem to zrozumiałem skąd ten hype co do jej osoby.

  Życzę jej jak najlepiej.

 8. Miałem okazję poznać Veronicę i jest to przesympatyczna i inteligentna osoba, dosłownie nie da się jej nie lubić. Na żywo jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Gdy ją poznałem to zrozumiałem skąd ten hype co do jej osoby.

  Życzę jej jak najlepiej.

  Potwierdzam. Jest przesympatyczna 🙂

 9. Brak video – ban

  Brakuje mi trochę pytania o strategie doboru rywalek i eventów. Teraz jest 5 – 0, a są w UFC zawodniczki z mniejszym rekordem i gorszym bilansem. Pod koniec roku 10-0 przy dobrych wiatrach. Nie wierzę, że menadżer o pseudonimie "The Viper" nie jest teraz w stanie ogarnąć Weronice Invicty tudzież UFC, zwłaszcza, że Karolina walczy teraz o ts na UFC 201 w co-me. Czyli mamy pytanie – czy to decyzja Weroniki czy menago ?

 10. Brakuje mi trochę pytania o strategie doboru rywalek i eventów.

  Spokojnie, w niedługim czasie porozmawiam z Veronicą dłużej niż teraz 🙂

  Brak video – ban

  Ja na sobie presję czuję :cryme:

  Będzie trochę tych wideo w najbliższym czasie 🙂

  Stay tuned :OK:

 11. Nice.

  Cudowna :shy: Walki co 2 tyg, nice. Jak wszystko dobrze się potoczy to w 2017 będzie w UFC.

 12. Żeby przekonać jeszcze tych niezdecydowanych :lizoremotmaly2:

  Próbujesz nasz przekonać, wrzucając zdjęcia jakiegoś piegusa?

  Dobrze, że przekonałem się wcześniej, bo bym opuścił temat :DC:

 13. Próbujesz nasz przekonać, wrzucając zdjęcia jakiegoś piegusa?

  Dobrze, że przekonałem się wcześniej, bo bym opuścił temat :DC:

  Gdzie ty się rozglądasz chłopie. :joer:

 14. Gdzie ty się rozglądasz chłopie. :joer:

  Ja tylko pytam – po chuj na fotkach fajnej laski dajesz jakiegoś bohatera drugiego planu? 😉

 15. Czy tylko ja mam wyjebane na karierę tej całej Macedo?

  Nie, ale jesteś w mniejszości 😉 aczkolwiek wydaje mi się, że nie walory sportowe sprawiają, że jest nią takie zainteresowanie

 16. Nie, ale jesteś w mniejszości 😉 aczkolwiek wydaje mi się, że nie walory sportowe sprawiają, że jest nią takie zainteresowanie

  No i to jest smutne, bo pokazuje, że społeczność mma to jakieś stado faperów – wystarczy ładniejsza laska, wywalone cycki i rekord nabity na cukiniach i już jest brandzlowanie się. Jeszcze to nie jest Polka, więc naprawdę nie rozumiem takiej promocji tej laski na forum.

 17. I tak Kowalkiewicz, Niedźwiedź, Tkhorevska, Juśkiewicz i Lubońska> Macedo. Co nie znaczy, że każdy jej sukces nie sprawi mi radości.

  @maras , rozumiem dobrze Twój tok rozumowania, ale nawet i pod tym względem nasze dziewczyny są nie gorsze, jeśli nawet nie ładniejsze od Wenezuelki(patrz wyżej). Nie zapominajmy z czego słynie ojczyzna Weroniki, kiedyś oglądałem dokument, gdzie dziewczyny w wieku kilkunastu lat miały już poprawiane to i owo. U nas przykładowo dają rodzice swojej córeczce ładne kolczyki na 18 urodziny, tam wysyłają ją na zabieg powiększania piersi. 😉  Oczywiście mam na myśli tych zamożnych kacyków, a nie 90% biedoty zamieszkującej ten komunistyczny kraj.

 18. Kowalkiewicz, Niedźwiedź, Tkhorevska, Juśkiewicz i Lubońska> Macedo

  De gustibus non disputantum est, ale… (pogrubione) :joe:

 19. De gustibus non disputantum est, ale… (pogrubione) :joe:

  To prawda, gdyby wszystkim podobały się podobne wzorce urody, to szybko nasza populacja uległaby znaczącej redukcji. 😉

 20. Ja tylko pytam – po chuj na fotkach fajnej laski dajesz jakiegoś bohatera drugiego planu? 😉

  A jak miałem to dodać? Pzecież kurwa nie ja te zdjęcia robiłem :cryme:

  Napisz do typa żeby dodawal zdjęcia swojej dziewczyny bez siebie i będzie git :mamed:

 21. społeczność mma to jakieś stado faperów

  Dzisiaj do Ciebie to dotarło ?

  rekord nabity na cukiniach

  W sumie to jest najciekawsze. Sposób prowadzenia Macedo różni się znacznie od wszystkich innych w Kartelu. Kowalkiewicz, Niedźwiedź – jak najprędzej do Invicty/UFC, a Macedo buja się na małych europejskich galach z zawodniczkami z ujemnymi rekordami. Gala w Korei to dla mnie jakiś egzotyk.

  Jeszcze to nie jest Polka, więc naprawdę nie rozumiem takiej promocji tej laski na forum.

  Marketingowo to na plus. Nawet ociepla wizerunek trenera Kościelskiego.

 22. No i to jest smutne, bo pokazuje, że społeczność mma to jakieś stado faperów – wystarczy ładniejsza laska, wywalone cycki i rekord nabity na cukiniach i już jest brandzlowanie się. Jeszcze to nie jest Polka, więc naprawdę nie rozumiem takiej promocji tej laski na forum.

  Już chciałem wylać swój jad, ale jak to często bywa – @maras mnie wyręczył!

 23. Dzisiaj do Ciebie to dotarło ?

  Nie, a dałem wyraz świadczący, że to nowość dla mnie? To raczej posępna konstatacja.

  W sumie to jest najciekawsze. Sposób prowadzenia Macedo różni się znacznie od wszystkich innych w Kartelu. Kowalkiewicz, Niedźwiedź – jak najprędzej do Invicty/UFC, a Macedo buja się na małych europejskich galach z zawodniczkami z ujemnymi rekordami. Gala w Korei to dla mnie jakiś egzotyk.

  No, ale jednocześnie rozpuszcza się plotki, że Macedo niszczy na treningach, że jest przejebana i tak dalej. A rzucają je na ogórzyce z ujemnymi rekordami lub prawie-że-debiutantki. Dopiero ostatnia rywalka była jakąś zmianą na plus.

  Marketingowo to na plus. Nawet ociepla wizerunek trenera Kościelskiego.

  Na plus Kowalika i Kościelskiego :mamed:, tak, więc chuj mnie to śmierdzący.

  Już chciałem wylać swój jad, ale jak to często bywa – @maras mnie wyręczył!

  Staram się, bo tematów dużo, nie w każdym każdy może pohejtować do woli 😀

 24. Najciekawszym starciem jakie Veronica Macedo mogla by w najbliższym czasie stoczyć w Polsce to pojedynek z Ariane Lipski na KSW.

  Obstawiam, że nie przejdzie nawet Sylwii Juśkiewicz. Apel do Pawła Kowalika- zrób nam takie zestawienie na któreś z lokalnych gal, a po ewentualnej porażce mojej faworytki zamilknę na wieki w tym wątku. 😉

  PS Chciałbym, żeby nasze dziewczyny miały taką promocję w branżowych mediach. Istnieje jakaś szansa, że MMARocks zacznie pisać więcej o pozostałych zawodniczkach z naszego podwórka. Czy do końca wakacji brandzlujemy się przy nowej bryce Conora?

 25. Nie, a dałem wyraz świadczący, że to nowość dla mnie? To raczej posępna konstatacja.

  Dla mnie to już oczywiste jak powietrze. Dopiero jakby zniknęło stulejarstwo zauważyłbym, że było.

  No, ale jednocześnie rozpuszcza się plotki, że Macedo niszczy na treningach, że jest przejebana i tak dalej. A rzucają je na ogórzyce z ujemnymi rekordami lub prawie-że-debiutantki. Dopiero ostatnia rywalka była jakąś zmianą na plus.

  Zawodnicy MMA Cartel niszczący na sparingach: Pawlak, Sajewski. Zapewnień o tym, że zawodnik MMA Cartel niszczy na sparingach (niby z kim ?) nikt już nie traktuje poważnie. Jak mówi ludowa mądrość – klatka weryfikuje wszystko.

  Na plus Kowalika i Kościelskiego :mamed:, tak, więc chuj mnie to śmierdzący.

  Sam fakt, że jest Wenezuelką trenującą w Polsce przykuwa uwagę. Przynajmniej w Polsce. Za granicą #nikogo. Kowalikowi łatwiej to sprzedać, a w Ankosie podczas treningów pewnie jest mniej bluzgów.

 26. @Hashtag mam nadzieję, że chociaż odrobinę rozwiałyśmy Twoje wątpliwości 😉

  Zdecydowanie! Dzięki 🙂

  Veronica spoko babka. Trzymam kciuki za jej dalszą karierę, a hejterom wbijam chuj do dupy.

 27. No to żeś zachęcił 😉

  Kurwa pomyliłem się j edytowałem po 15 sekundach, ale i tak byłeś szybszy 😀

 28. Nie, ale jesteś w mniejszości 😉 aczkolwiek wydaje mi się, że nie walory sportowe sprawiają, że jest nią takie zainteresowanie

  po zdjęciach jakie wstawia widać, że ma świadomość swojej atrakcyjności i to wykorzystuje do promocji zawodniczej – normalna sprawa 😎

  Żeby przekonać jeszcze tych niezdecydowanych :lizoremotmaly2:

  na tym drugim zdjęciu to się ubrała jak na przyjęcie w rezydencji Playboya…:joer:

 29. po zdjęciach jakie wstawia widać, że ma świadomość swojej atrakcyjności i to wykorzystuje do promocji zawodniczej – normalna sprawa 😎

  Będzie jakaś kooperacja z Łysym z Cohones ?

 30. Będzie jakaś kooperacja z Łysym z Cohones ?

  jeśli chodzi o mnie nie miałbym nic przeciwko…wręcz przeciwnie :star wars:

 31. Już chciałem wylać swój jad, ale jak to często bywa – @maras mnie wyręczył!

  Lej cypher. Często jak ja chcę wylać jad to jesteś pierwszy, z chęcią poczytam.

  Krótko – wielki prospekt, bo w miarę ładna i rekord na ogórkiniach? Bitch please. @duubertowa może jakieś pytanie dlaczego walki z samymi leszczami były do tej pory?

 32. No i to jest smutne, bo pokazuje, że społeczność mma to jakieś stado faperów – wystarczy ładniejsza laska, wywalone cycki i rekord nabity na cukiniach i już jest brandzlowanie się. Jeszcze to nie jest Polka, więc naprawdę nie rozumiem takiej promocji tej laski na forum.

  Ale na tym to polega. Na tym polega całe żeńskie MMA, które nie jest traktowane poważnie NIGDZIE na świecie, nawet w UFC. Rose Namajunas trenowała do bardzo ważnej walki, a dziennikarze pytali o to dlaczego ścięła włosy. Nawet Pat Barry o tym mówił. Przykro mi, ale gdyby tylko sport się liczył, to siatkarki czy inne sportsmenki grałyby w długich szortach i luźnych koszulkach.

 33. No i to jest smutne, bo pokazuje, że społeczność mma to jakieś stado faperów – wystarczy ładniejsza laska, wywalone cycki i rekord nabity na cukiniach i już jest brandzlowanie się. Jeszcze to nie jest Polka, więc naprawdę nie rozumiem takiej promocji tej laski na forum.

  Nie tylko społeczność MMA.

  W tenisie najlepsze kontrakty przez całą "karierę" miała Kurnikowa. Potem Masza – chociaż nr 1 bywała sporadycznie – i Ivanović. Bouchard – to tenisowa lewuska, a ma najwięcej followersów na tt czy instagramie.

  W lekkiej – to samo z Kliszyną.

 34. Pod ostatnim wpisem o Juśkiewicz było 13 komentarzy i to tylko dlatego, że na plakacie jej rywalka (prawie) szczuła cyckiem. Żeńskie MMA poza nielicznymi wyjątkami – JJ z wiadomych względów, Karolina z wiadomych względów – nikogo nie interesuje. My reagujemy na to, co Wy klikacie i komentujecie. Cała tajemnica.

  Macedo jest:

  a) atrakcyjna

  b) ma dość ciekawą historię

  c) jej menadżerem jest Paweł Kowalik

  Każdy z tych podpunktów gwarantuje, że info o niej będziecie komentować i klikać (w sumie już sam punkt trzeci to gwarantuje) – pora wziąć to na klatę, stulejki:)

 35. Żeńskie MMA poza nielicznymi wyjątkami – JJ z wiadomych względów, Karolina z wiadomych względów

  a pani cyborgowa to co?

 36. Ale na tym to polega. Na tym polega całe żeńskie MMA, które nie jest traktowane poważnie NIGDZIE na świecie, nawet w UFC. Rose Namajunas trenowała do bardzo ważnej walki, a dziennikarze pytali o to dlaczego ścięła włosy. Nawet Pat Barry o tym mówił. Przykro mi, ale gdyby tylko sport się liczył, to siatkarki czy inne sportsmenki grałyby w długich szortach i luźnych koszulkach.

  Oczywiście masz rację, ale i tak będę hejcił, bo mne boly, to jestem wylewny 🙂

 37. Pomyłka freudowska? 😉

  Jak to mówią, stulejka z wacka zejdzie, z umysłu – nigdy;)

  a pani cyborgowa to co?

  O krajowym mówiłem, choć na zagraniczne również sie to przekłada, tylko mamy Rondę, Cyborg, kiedyś Carano i teraz może odrobinę JJ.

 38. Pod ostatnim wpisem o Juśkiewicz było 13 komentarzy i to tylko dlatego, że na plakacie jej rywalka (prawie) szczuła cyckiem. Żeńskie MMA poza nielicznymi wyjątkami – JJ z wiadomych względów, Karolina z wiadomych względów – nikogo nie interesuje. My reagujemy na to, co Wy klikacie i komentujecie. Cała tajemnica.

  Macedo jest:

  a) atrakcyjna

  b) ma dość ciekawą historię

  c) jej menadżerem jest Paweł Kowalik

  Każdy z tych podpunktów gwarantuje, że info o niej będziecie komentować i klikać (w sumie już sam punkt trzeci to gwarantuje) – pora wziąć to na klatę, stulejki:)

  Panie naczelny, kiedy Pan zleci redaktorce Magdalenie wywiad (wideo) z Roksana? Przeciez poziom stulejarstwa i kilkow wypierdoli (za przeproszeniem) w kosmos.

 39. Ale przecież nikogo nie interesuje kobiecie MMA … :/ słaba klikalność by była :/

  Pozwol, ze zacytuje sam siebie

  Przeciez poziom stulejarstwa

 40. Pozwol, ze zacytuje sam siebie

  Kurde no czuje presję. Ciągle o Roksane prosicie. Jak się z nią dogadam to muszę Was poprosić o listę pytań żeby nic nie pominąć …

 41. Ale przecież nikogo nie interesuje kobiecie MMA … :/ słaba klikalność by była :/

  ja tam lubie babskie mma a @Cloud to się nie zna :smileyyy:

 42. ja tam lubie babskie mma a @Cloud to się nie zna :smileyyy:

  Wystarczy jedno moje kliknięcie… i marihuana będzie zakazana na Cohones! Uważaj!

 43. Wystarczy jedno moje kliknięcie… i marihuana będzie zakazana na Cohones! Uważaj!

  jeszcze nic dziś nie jaralem :smileyyy:starzeje się chyba:crazy:

 44. Wystarczy jedno moje kliknięcie… i marihuana będzie zakazana na Cohones! Uważaj!

  W imieniu Związku Zawodowego Cohones oficjalnie protestuje

 45. W imieniu Związku Zawodowego Cohones oficjalnie protestuje

  szkoda ze o braciach diaz nie będzie pisane :crazy:

 46. W imieniu Związku Zawodowego Cohones oficjalnie protestuje

  Kto jest u Was najważniejszym działaczem? Bo chyba już nadszedł czas by dać mu jakieś stanowisko, pieniądze i przywileje, by udawał, że walczy z administracją, ale tak naprawdę trzymał za mordę pozostałych związkowców (czyli tak jak jest w każdym związku zawodowym) :fly:

 47. Kto jest u Was najważniejszym działaczem? Bo chyba już nadszedł czas by dać mu jakieś stanowisko, pieniądze i przywileje, by udawał, że walczy z administracją, ale tak naprawdę trzymał za mordę pozostałych związkowców (czyli tak jak jest w każdym związku zawodowym) :fly:

  Jako prezes nie sprzedam swoich ideałów

  O ile materializm można nazwać ideałem.  Mam konto w ING, hajs dojdzie jutro ?

 48. Kto jest u Was najważniejszym działaczem? Bo chyba już nadszedł czas by dać mu jakieś stanowisko, pieniądze i przywileje, by udawał, że walczy z administracją, ale tak naprawdę trzymał za mordę pozostałych związkowców (czyli tak jak jest w każdym związku zawodowym) :fly:

  jak masu wroci z banicji to się tym zajmie

 49. Jako prezes nie sprzedam swoich ideałów

  O ile materializm można nazwać ideałem.  Mam konto w ING, hajs dojdzie jutro ?

  Zapraszam do mnie. Napije się Pan koniaku?

 50. Zapraszam do mnie. Napije się Pan koniaku?

  Nie odmówię. Kulturalni ludzie mogą rozmawiać w kulturalnych warunkach

 51. Zapraszam do mnie. Napije się Pan koniaku?

  spijac to już można a palic już nie?:smileyyy:razz:rzeca alko jest niedobre

 52. ja tam lubie babskie mma a @Cloud to się nie zna :smileyyy:

  To raczej nie kwestia lubienia, tylko właśnie poważania MMA kobiecego tak prestiżowo jak męskiego. Panie się biją, ale większość patrzy na nich jak na kobiety, a nie zawodniczki sportu, gdzie jednak bije się kogoś po twarzy. Po walce Paige z Rose bardzo zbrzydło mi się kobiece MMA. W większości dlatego, że Rose poprzestawiała ładną buźkę Paige, druga sprawa to dość mierny poziom tej walki. Kto daje fajne walki w kobiecym MMA? Poza Asią(nie dlatego, że jestem z Polski, tylko naprawdę dobry poziom zawodniczki) i wcześniej Rondą, która bawiła się z przeciwniczkami nie widzę innej kobitki z takimi umiejętnościami. Także poza Cyborg ofc, bo to jednak baba tylko fizjologicznie.

  Ja się nie dziwię jednak, że szuka się kogoś kto tak jak Ronda, czy wcześniej Carano wypromuje to kobiece MMA choćby i na ładnym ciele. Dlatego jest taka Macedo(głównie w Polsce jednak), Tate, Paige, czy Karola.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.