Znany w Polsce głównie z walk dla organizacji KSW Vaso Bakocevic wygrał wczoraj walkę wieczoru na gali Megdan Fighting 1 w północnej Serbii.

Po walce „Psychopaty” doszło do awantury w ringu pomiędzy klubami obu zawodników która trwałą dobre kilka minut. Vaso całą sytuację skomentował w typowy dla siebie sposób:

#andnew MEGDAN FC LIGHTWEIGHT CHAMPION!!!

Publiée par Vaso Bakocevic sur Samedi 22 avril 2017

31 KOMENTARZE

 1. Znany w Polsce głównie z walk dla organizacji KSW Vaso Bakocevic wygrał wczoraj walkę wieczoru na gali Megdan Fighting 1 w północnej Serbii.

  Wygrał czy został za tego socer kicka zdyskwalifikowany ?

 2. Wczoraj czytałem, że wygrał, kopnięcie zostało uznane za legalne.

  Ten Vaso powoli idzie w stronę Datsika, jak tak patrzę po gębie.

 3. Vaso Bakocevic pasowałby do gal PLMMA. Już widzę tę zadymę z całym Nastula & Okniński Team po jakiejś walce. Tv Puls miałoby wspaniałą oglądalność. :boss:

 4. Wygrał czy został za tego socer kicka zdyskwalifikowany ?

  Na serbskim portalu było info że wygrał plus na zdjęciu ma trofea po wygranej walce no chyba ze najebał przeciwnika i mu ukradł 😀

 5. Niby waga lekka a Vaso zalany i z wywalonym bębnem jak zawodnicy z ciężkiej… :no no:

  Brzuch mu wyjebało od sterydów. :mjsmile:

 6. a gdzie na tej fotce nagroda fair play?;-) jaki kraje takie gale i zasady. w cywilizowanych krajach zostałby zdyskwalifikowany

 7. Na serbskim portalu było info że wygrał plus na zdjęciu ma trofea po wygranej walce no chyba ze najebał przeciwnika i mu ukradł 😀

  rano na kibelku czytałem na innym portalu, że zadyma zaczęła się po tym jak został zdyskwalifikowany za nielegalnego sockerkicka w butach zapaśniczych 🙂

 8. To całe środowisko MMA to bydło i troglodyci. To nie jest sport tylko mordobicie dla kiboli kryminalistów i prymitywów

  :bleed:

 9. a gdzie na tej fotce nagroda fair play?;-) jaki kraje takie gale i zasady. w cywilizowanych krajach zostałby zdyskwalifikowany

  w cywilizowanych krajach mma jest nielegalne 😆

 10. Gdyby nie ta zadyma środowisko by nawet nie wiedziało o istnieniu takiej organizacji, więc marketingowo to była dobra akcja.

 11. Najlepsza inba to była po walce Tyson-Gołota. Co tam sie działo jak czarnuchy wystawiały przyrodzenia do polskich kibiców :mjsmile:

 12. a nie z  reddickiem bowe?

  Ooo też dobra 😀 mi zapadło w pamięć właśnie jak wystawiali kutasy i krzyczeli "tu jest wasz Gołota!" Ale Bowe'mu ładnie wtedy nastukał :redford:razz:o jajach :mamed:

 13. Ooo też dobra 😀 mi zapadło w pamięć właśnie jak wystawiali kutasy i krzyczeli "tu jest wasz Gołota!" Ale Bowe'mu ładnie wtedy nastukał :redford:

  cos nie pamietam z tysonem, wiem ze pomidory czy cos tam poszly w ruch

  od 9:44

 14. cos nie pamietam z tysonem, wiem ze pomidory czy cos tam poszly w ruch

  od 9:44

  Pomidory piwa soki, co tylko było pod ręką. To był dopiero wstyd. Ale Gołota nie miał serca do walki. Jak mu nie szło, to albo sie poddawał, albo faulował. Mimo to razem z jego odejściem odeszły też te emocje do boksu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.