Fot: KSW

Vaso Bakocevic (37-18-1) przedłużył serię zwycięstw do czterech z rzędu. Podczas piątkowej gali Megdan Fighting w Serbii, „Psychopata” w niecałe dwie minuty odprawił ciosami Hermesa Francę (26-20).

29-letni zawodnik ostatnią porażkę poniósł na gali Bellator 203, gdzie w zaledwie 66 sekund przegrał z Andreyem Koreshkovem. W kolejnych starciach Bakocevic pokonał jednak Mahdiego Jafariego (0-1), Petara Zukica (0-4) i Radovana Nedovica (0-8).

Kolejny pojedynek Bakocevic stoczy już 15 czerwca na gali FEN 25, która odbędzie się w Ostródzie. „Psychopata” skrzyżuje rękawice z Maciejem Jewtuszką. Będzie to rewanż za starcie z października 2014 roku, kiedy to w trzeciej rundzie na gali KSW 28 „Irokez” pokonał swojego rywala przez nokaut.

9 KOMENTARZE

 1. Vaso Bakocevic (37-18-1) przedłużył serię zwycięstw do czterech z rzędu.

  Bakocevic pokonał jednak Mahdiego Jafariego (0-1), Petara Zukica (0-4) i Radovana Nedovica (0-8).

  Wyjątkowej klasy rywale.:frankapprove:

 2. W kolejnych starciach Bakocevic pokonał jednak Mahdiego Jafariego (0-1), Petara Zukica (0-4) i Radovana Nedovica (0-8).

  Jak Trybsą odpadnie, to do Najmana jak znalazl.

 3. Franca znany gościu jakby nie patrzeć grałem nim na xboxie ale poprzedni przeciwnicy pokazują że vaso nie patrzy na rekord zawodnika i poziom, niestety działa to w dwie strony i wygrane walki buduje na przeciwnikach z rekordem 0-10

 4. Lubię Vaso, bo jest pierdolnięty zdrowo, ale czy mu kurwa nie wstyd walczyć bić takich bakłażanów. Przecież to są jakieś Dawidy Harasie z różnych stron świata, goście, którzy wychodzą dostać strzała i się rozłożyć jak dywan.

 5. Lubię Vaso, bo jest pierdolnięty zdrowo, ale czy mu kurwa nie wstyd walczyć bić takich bakłażanów. Przecież to są jakieś Dawidy Harasie z różnych stron świata, goście, którzy wychodzą dostać strzała i się rozłożyć jak dywan.

  Pieniądz nie smierdzi :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.