Vaso Bakocevic (31-17-1 MMA) okrutnym prawym odprawił debiutującego w zawodowym MMA Bashira Giryanova. Dla zawodnika, którego oglądać mogliśmy w klatce KSW, było to 6 zwycięstwo z rzędu.  Poniżej wideo z ostatniego skończenia Bakocevicia.

29 KOMENTARZE

 1. Lubię tego świra, ale mógłby sobie odpuścić gnębienie amatorów. Tak, wiem, tamten się zgodził na walkę, organizacja to zestawiła, ale mimo wszystko niesmak.

  A samego Vaso to widzę, że zalało konkret. Prawie użyłem słowa na "u", ale jeszcze Vaso by to czytał z translatorem i byłoby mu przykro….

 2. Zawodnik  z doświadczeniem 50 walk kontra debiutant. Pogratulować matchmakingu:no no:

  No pojebane są takie pomysły…

  😆

 3. Zawodnik  z doświadczeniem 50 walk kontra debiutant. Pogratulować matchmakingu:no no:

  Jakbys ogladal live Mroza z Vaso to on tam mowil o tym ze chce takie walki z debiutantami zamiast takich mocnych jakie toczyl w KSW bo szkoda mu zdrowia.

 4. Jakbys ogladal live Mroza z Vaso to on tam mowil o tym ze chce takie walki z debiutantami zamiast takich mocnych jakie toczyl w KSW bo szkoda mu zdrowia.

  Logika Kalego. Mojego zdrowia szkoda, ale przeciwnika który jest zupełnie zielony i z którym walka to zupełny missmatch, to juz nie. :z bani:

  Nokaut Czarnogórca zacny ale ze sportową rywalizacją nie ma za wiele to wspólnego. Vaso świetnie nadawał by sie do cyrku. Oh, wait…:neildegrassewhoa:

 5. Vaso vs Świątek na fenie bym zobaczył, obaj niezłe wariaty i na masie

  Przecież Vaso by go zabił pierwszym lepszym ciosem.

 6. Klasa. Rekordy ostatnich sześciu rywali Bakocevica: 0-17, 0-10, 0-3, 7-7, 0-10, 0-1.

  Bo Vaso sprawdza się od długiego czasu jedynie jako pogromca ogórów. Dostanie kogoś mocniejszego i obrywa w czosnek. Niestety, czasy gdy jak równy z równym walczył z czołówką polskiego MMA minęły 😀

 7. Vaso to taki odpowiednik tych cwaniaczków, co to biją żuli spod monopolowego i chełpią się na osiedlu swoją legendarną siłą.

 8. Klasa. Rekordy ostatnich sześciu rywali Bakocevica: 0-17, 0-10, 0-3, 7-7, 0-10, 0-1.

  Ale nie zmienia to faktu, że swego czasu niemal znokautował mistrza KSW 😉 Mam do niego sentyment, bo to od walki z nim zostałem dozgonnym fanem Piotra Hallmanna. Pomysł zestawienia go z Gracjanem uważam za wręcz doskonały. Kazieczko pokazal, że KSW to absolutnie sufit dla Szadzinskiego, a tam chodzi przecież wylacznie o efektownosc i emocje tłumu. Ta walka gwarantuje jedno i drugie.

 9. W sumie Vaso ma łeb na karku. Wie, że pewnego pułapu nie przeskoczy to zamiast ryzykować swoje zdrowie obija ogórki za podobny hajs jakby walczył z jakimiś mocnymi i równie nie znanymi gośćmi. A za coś żyć trzeba. Lepsze takie kończenie kariery niż wyłapywanie srogich ko od młodych wilczków.

 10. Logika Kalego. Mojego zdrowia szkoda, ale przeciwnika który jest zupełnie zielony i z którym walka to zupełny missmatch, to juz nie. :z bani:

  Nokaut Czarnogórca zacny ale ze sportową rywalizacją nie ma za wiele to wspólnego. Vaso świetnie nadawał by sie do cyrku. Oh, wait…:neildegrassewhoa:

  Przecież to totalnie logiczne. Wolisz dostać wpierdol czy spuścić wpierdol?

 11. Klasa. Rekordy ostatnich sześciu rywali Bakocevica: 0-17, 0-10, 0-3, 7-7, 0-10, 0-1.

  To tylko pokazuje jaka to jest tak naprawdę parówa. Jak oglądałem go w Ksw i wywiady z nim to serio myslalem, że pozytywny pojeb. Tym bardziej jak się nakręcał. Teraz widać, ze to zwykly kutafon bez ambicji co kozaczy, a ostatecznie bierze do walki debiutantow i ludzi z rekordami jak wyzej? Zero szacunku. Niech wyjdzie do jakiegos chociaz średniaka to obskoczy wpierdol. Typek jak nic pompuje sobie ego i myśli pewnie jeszcze, że jest wojownikiem.

 12. Przecież to totalnie logiczne. Wolisz dostać wpierdol czy spuścić wpierdol?

  Z punktu takiego Vaso to logiczne.  Sądząc po tym jak wyglądał to nawet nie trenował do tej walki. Dziwię się tylko że ktoś organizuje i płaci za taki mismatch. Dojdzie do tego że jakis ogór zostanie kaleką albo zejdzie po walce i zdelegalizują to mma w pizdu:fjedzia:

 13. Vaso wygrał kiedyś walkę na gali "Road to KSW". Co ciekawe nigdy tej drogi powrotnej do KSW nie odnalazł mimo zwycięstwa w tej prestiżowej edycji WFC 21. Należy dodać, że zaszczytu wystąpienia w KSW nie dostąpił żaden ze zwycięzców walk tamtej gali.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.