Dobrze znany polskim fanom MMA, Vaso Bakocevic zaliczył szybkie zwycięstwo podczas gali Bushido 1 w Belgradzie. W walce zakontraktowanej na 84 kg, „Psychopata” zmierzył się bokserem Nikolicem mającym na koncie 50 walk w boksie i 10 w MMA. Jak widać po materiale wideo nie było to gala najwyższych lotów a zasady jakie na niej obowiązywały nawiązywały do starych czasów MMA. Pierwsza runda miała trwać 10 minut, można było używać uderzeń z główki, łokci oraz popularnych z gal Pride kopnięć w parterze czyli tzw. soccer kicków i stompów.

Kakav nokaut…unisti covek ring!

Posted by Goran Djukic on 24 maja 2015

32 KOMENTARZE

 1. Biedny Vaso, musi (a może i chcę kto go tam wie) się bić na takich galach. Swoją osobowością i umiejętnościami zasługuje na coś lepszego.

 2. Ciekawe, czy włodarze KSW wezmą pod uwagę jego okazałe zwycięstwa poza ich federacją i uwzględnią je w przyszłych zestawieniach :awesome:

 3. Gdzies czytalem , ze ma jeszcze walczyc z duzo ciezszym Gosciem co ma wazyc ponad 100kg i chce tez sprubowac walki na gołe piesci

 4. Mocno chłopak pracuje na swój przydomek. Chociaż obijaniem korniszonów na jakichś festynach daleko nie zajedzie.

 5. Gala pod golym niebem, a deszcz siąpi się na glowy zawodnikow. Można i tak. Dobrze, przynajmniej, że nie ma sniegu 😉

 6. Vaso od grudniowej przegranej z Kornikiem stoczył już 4 pojedynki, niezłe tempo. Mam nadzieję, że wróci na KSW w obojętnie jakiej wadze.

 7. Vaso zawsze spoko.

  Chciałbym go zobaczyć z Anzorem, takiej walce ze z bańki i sokerka można pociągnąć 😎

  W tej walce prawdopodobnie anzor przegrałby przez dq po ciosach w krocze albo palach w oczach.

 8. Wydaję mi się że Vaso dzięki swojej charyźmie ma mega duźo fanów w PL. Ja go uwielbiam bo jest mega pozytywnym świrem w ringu a i wywiady z nim są zawsze pozytywne 😀

 9. Vaso ma tyle fanów n FB co Goran i Attila razem wzięci. Mam nadzieję, że będziemy go jeszcze widzieć w KSW. Najlepiej w piórkowej. Może, żeby mu trochę oczyścić głowę, dać mu walkę z niepolakiem?

 10. Jedyny zawodnik w KSW po 2 porażkach którego chce jeszcze zobaczyć na polskiej gali…Świr konkretny a takich cenie!

 11. Jedyny zawodnik w KSW po 2 porażkach którego chce jeszcze zobaczyć na polskiej gali…Świr konkretny a takich cenie!

  Jedyny? A co powiesz na starcie Vaso Bakocevic vs Helson Henriquez?

 12. Ma ktoś może info(może filmik) jak przebiegała ostatnia przegrana walka Fijałki z Prochazką? Z tego co wyszukałem to przerwał narożnik…A konkrety?

 13. pawcio71 wolałbym z Anzorem! Ale od biedy z Helsonem też by mogły być fajerwerki! Aha jest jeszcze 1 zawodnik którego pominąłem po 2 porażkach a pisałem kiedyś że bym go zobaczył jeszcze na KSW- Kendal Grove…

 14. Vaso zawsze spoko.

  Chciałbym go zobaczyć z Anzorem, takiej walce ze z bańki i sokerka można pociągnąć 😎

  Szczerze ? Nie chciałbym zobaczyć teraz walki Anzora z Psycholem , duże ryzyko według mnie

 15. Biedny Vaso, musi (a może i chcę kto go tam wie) się bić na takich galach. Swoją osobowością i umiejętnościami zasługuje na coś lepszego.

  Raczej chce. Kiedyś widziałem wywiad z nim, w którym mówił, że chciałby się m.in. zmierzyć w walce z dużo cięższym przeciwnikiem (miał się mierzyć z kimś z wagi ciężkiej, ale czy do tego dojdzie to nie wiem) czy w walce na gołe pięści. 😉

  Co do samego Bakocevica, to chciałbym zobaczyć walkę z jego udziałem na KSW. Logiczne byłoby starcie z Anzorem, ale równie dobrze mógłbym zobaczyć go z Arbim na undercardzie.

 16. Vaso pozytywny wariat 😀 ja go bardzo lubię, jest charyzmatyczny, chociaż przyznam że po pierwszym kontakcie z nim przy okazji walki z Piotrkiem to nie wzbudził mojej sympatii. Szkoda, że KSW go przekręciło na werdykcie – uważam, że w związku z tym z przyzwoitości wiszą mu rewanż albo inną walkę

  Ciekawe, czy włodarze KSW wezmą pod uwagę jego okazałe zwycięstwa poza ich federacją i uwzględnią je w przyszłych zestawieniach :awesome:

  Ależ oczywiście, przecież walki poza organizacją teraz nagle się liczą, patrz Błachuta i Graham 😀

  Gdzies czytalem , ze ma jeszcze walczyc z duzo ciezszym Gosciem co ma wazyc ponad 100kg i chce tez sprubowac walki na gołe piesci

  Tak, był wywiad w którym mówi o planach na ten rok, ma w planach walkę z kolesiem 120kg i jakąś na gołe pięści (wydaje mi się, że to dwa osobne eventy)

 17. Dirrty style. Vaso daje radę. Mam nadzieję, że zobaczymy go jeszcze na galach w Polsce. Nie koniecznie na "Kto Sterydów Więcej".

 18. Vaso bym z Grudniewskim zrobił o być albo nie być. Przynajmniej Patryk mógłby trochę w stójce powalczyć i byłaby wojna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.