12715324_966863066740253_8104867910137226538_n

Znany w Polsce głownie z walk dla organizacji KSW, Vaso Bakocevic powalczy o pas organizacji SBC.

Bakocevic (MMA 22-10-1) w walce o pas wagi lekkiej, serbskiej organizacji SBC zmierzy się z Leo Zulicem (MMA 5-1). Do walki dojdzie 5 marca na gali SBC 8 w serbskim Somborze.

„Psychopata” po dwóch porażkach z rzędu na galach KSW i ADW w 2015 roku, w ostatniej swojej walce znokautował Ivana Simica (MMA 1-8). Była to siódma walka „Psychopaty” w 2015 roku.

16 KOMENTARZE

 1. Vaso pozytywny gość ale rywali ma chujowych. Jak dostanie kogoś lepszego, nie jest już tak ciekawie. Swoją drogą, jak taki średniak jak Vaso o mały włos nie pokonał Irokeza i Kornika, to jednak trochę świadczy kiepski o naszym MMA.

 2. walce o pas wagi lekkiej

  to należy podkreślić i wytłuścić, bo w przypadku vaso walka nawet w ciężkiej nie będzie żadnym zdziwieniem.

 3. Vaso nadaje się tylko do cyrku i pewnie prędzej czy później wyląduje gdzieś na festynach. Przy jego rekordzie obijanie się z kimś kto zaczyna przygodę z mma jest śmieszne.

 4. Vaso stoczył bardzo wyrównane pojedynki z dwoma mistrzami KSW, Irokezem i Kornikiem, oni też są słabi?

  a uwazasz Szymuszowskiego za mocnego zawodnika? bo ja nie

  Kornik teraz na nowych odzywkach wygralby na lajcie z Vaso

 5. Vaso pozytywny świr 🙂 Mimo fatalnego rekordu w KSW ja bym go jeszcze raz chętnie zobaczył w Polsce i nawet mam pomysł na walkę dla niego. Rajewski zapowiadał zejście do piórkowej, też ma słaby rekord w KSW, obaj stójkowicze, mogłoby być ciekawie 🙂

 6. Vaso to jest idealny przykład zawodnika który nie najlepiej sobie radzi w ringu ale świetnie poza nim. KSW powinno z niego zrezygnować bo sportowo już nic więcej z niego nie wycisną ale wtedy przejmie go FEN i jeszcze coś na nim ugra.

 7. Rajewski zapowiadał zejście do piórkowej, też ma słaby rekord w KSW, obaj stójkowicze, mogłoby być ciekawie 🙂

  Akurat ja dla Raja miałbym chyba lepszą opcję – walka z Grudniewskim, nie koniecznie na KSW (Konfrontacja przecież współpracuje m.in. z Areną Berserkerów, więc na jakiejś mniejszej gali by to przeszło). Z racji tego że obaj panowie w KSW maja kiepskie osiagi, a poza organizacją coś tam wygrali, to byłby taki swoisty eliminator – wygrany dostałby nastepna szansę. 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.