Fot: KSW

Dobrze znany polskiej publiczności Vaso Bakocevic (33-17) podpisał kontrakt z organizacją Bellator. Czarnogórski Psychopata w lipcu skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Andreyem Koreshkovem (20-2) na lipcowej gali Bellator 203 we Włoszech.

Dla Bakocevica będzie to czwarty występ w tym roku. W każdym z tych pojedynków Czarnogórzec nie wyszedł do trzeciej rundy, a w trwającej od maja ubiegłego roku serii siedmiu zwycięstw, tylko raz usłyszał werdykt sędziowski. Psychopata w przeszłości toczył boje dla organizacji KSW, za każdym razem wychodząc z klatki pokonanym.

Koreshkov w 2015 wywalczył mistrzowski tytuł, który stracił rok później na rzecz Douglasa Limy (29-7). Rosjanin od tamtej pory stoczył tylko jeden pojedynek, w sierpniu ubiegłego roku nokautując Chidi Njokuniego (18-5) już w pierwszej rundzie.

27 KOMENTARZE

 1. Vaso to jest kurna gosc. Zobaczycie on jeszcze wbije sie do UFC. To rzeczywiscie psychopata z tymi wagami i walkami:lol:

 2. Vaso jest bezcenny. Troszkę głębokie wody jak na start, ale on i tak ma wyjebane co się tam wydarzy bo tydzień później już ma zaklepaną walkę na Borneo, gdzie będzie napierdalał się z orangutanem w sercu lasu.

 3. Vaso jest bezcenny. Troszkę głębokie wody jak na start, ale on i tak ma wyjebane co się tam wydarzy bo tydzień później już ma zaklepaną walkę na Borneo, gdzie będzie napierdalał się z orangutanem w sercu lasu.

  na gołe pieści xd

 4. Vaso dobry świr, ale Koreshkov to jednak inny poziom.

  Mogli mu dać kogoś mniej wymagającego na start.

 5. Szkoda zmarnowanego potencjalu. Jak dla mnie Vaso bylby idealnym przeciwnikiem dla freakow. Taki pogromca freakow. To powinna byc jego specjalnosc bo jest wyrazisty i by zarobil troche grosza.

 6. On to jest gwiazdor.

  Raz znokautuje debiutanta, raz da się znokautować zawodnikowi, który jest dwie ligi wyżej niż On.

 7. Vaso dobry świr, ale Koreshkov to jednak inny poziom.

  Mogli mu dać kogoś mniej wymagającego na start.

  Raczej chca zobaczyc jakies efektowne skonczenie w wykonaniu Koreshokova.

 8. Raczej chca zobaczyc jakies efektowne skonczenie w wykonaniu Koreshokova.

  Tylko po co im do tego Vaso? Mogli Koreshkova zestawić z kimkolwiek.

 9. Vaso pozytywny świr :crazy:

  Fajnie jakby sprawił niespodziankę i wygrał to starcie ale to raczej mało realne. Sukcesem tu będzie przewalczenie trzech rund i dotrwanie do decyzji mimo  wszystko całym sercem za Bakoceviciem. Swoją drogą widział bym go w KSW z takimi przeciwnikami jak Kazieczko, Szadziński, Rajewski, Szymuszowski, Seba Romanowski czy nawet Bieńkowski.

 10. Vaso Bakocevic zawalczy z jednym z najlepszych półśrednich poza UFC. Jak dotrwa do drugiej rundy, to będzie już sukces, ale skoro zestawili go z takim zawodnikiem w debiucie, to jest szansa, że przygoda Vaso z Bellatorem będzie dłuższa niż jednorazowy występ.

 11. Vaso to dobry angaż, bo w razie czego jest w stanie wypełnić lukę na karcie w każdym limicie wagowym od piórkowej aż do ciężkiej 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.