Charyzmatyczny Vaso Bakocevic (MMA 21-10-1) już dwa tygodnie po porażce z Anzorem Azhievem (MMA 6-2) na KSW 33 stoczył kolejny pojedynek. Na sobotniej gali Naissus Fighting Championship II w Serbii zastopował ciosami Ivana Simica (MMA 1-8). Była to siódma walka „Psychopaty” w tym roku.

30 KOMENTARZE

 1. Gala chyba była organizowana na sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Gilowicach ( dla wtajemniczonych )

 2. A jaka sztuka z rundasem heh no bez kitu jakąś salke ogarneli w liceum,rekord rywala…kozak i zatrzymanie walki przez sędziego bardzo asekuracyjne,ale psycho na suple zarobił za czystą robotę

 3. Prosto z joggingu wpadl jeszcze butow nie zdazyl zdjac… widac ze nad zapasami popracowal… rewanz z Anzorem w marcu!!

  😕

 4. On po prostu lubi się n@pierdalać.

  Bardziej to chyba lubi napierdalać innych:-)

  Przeciwnik nie koniecznie był zły, kiedyś mu ta obrotówka może wejdzie…chociaż trwać to może latami, Mamedowi do tej pory się nie udało.

 5. Ale macie ból dupy, podróżuje sobie po całym świecie, napierdala się, czasem za dobrą kasę, czasem na pół świniaka czy worek kartofli.

 6. Vaso to swir i moglby bic sie nawet co tydzień, nieważne z kim, nieważne gdzie,  nawet nie wazne w jakiej wadze ;D

  Jest tak pozytywny ze go uwielbiam 😉

 7. Hahaha co za gala rekord rywala 😕

  To że ma rekord 1-8 nie ma co się smiać bo rekord nie jest wyznacznikiem poziomu jaki sie prezentuje.Bo można mieć rekord napompowany 10-0 a przegrać z 1-8 .

  W tej walce wiadomo było ze Vaso dostał pół amatora pół zawodowca i nie bylo innej możliwosci co do wyniku tej walki.A ty co nie chciałbyś z psychopata walczyc ?Wiec nie ma co się smiać kazdy jakoś zaczynał

 8. To że ma rekord 1-8 nie ma co się smiać bo rekord nie jest wyznacznikiem poziomu jaki sie prezentuje.Bo można mieć rekord napompowany 10-0 a przegrać z 1-8 .

  W tej walce wiadomo było ze Vaso dostał pół amatora pół zawodowca i nie bylo innej możliwosci co do wyniku tej walki.A ty co nie chciałbyś z psychopata walczyc ?Wiec nie ma co się smiać kazdy jakoś zaczynał

  Vaso nie moja waga :/

 9. Dla Vaso nie ma ograniczeń wagowych, o czym przekonaliśmy się nie tak dawno temu 😀

  Oficjalne stanowisko Vaso w kwestii limitów wagowych:

  więc @Norb1 trenuj do walki

 10. Niech się bije i wygrywa jak najczęściej.  Ja chętnie zobaczę jego kolejną walkę na KSW. Może walka z Arbim Shamaev ? Vaso  zawsze na propsie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.