Znany z walk w KSW, Vaso Bakocevic (MMA 21-8-1) pokonał Sasę Lazica (13-24-1) na wczorajszej gali Montenegro Fighting Championship w Czarnogórze. „Psychopoata”, który na gali KSW 29 walczył w limicie wagowym kategorii piórkowej, do ostatniej walki wyszedł ważąc około 87 kg. Jego rywal ważył ponad 30 kilogramów więcej. Poniżej wideo z drugiej rundy walki, w której nastąpiło odklepanie ciosów:

34 KOMENTARZE

 1. Jego rywal to bez kitu taka wieksza wersja Najmana jednak typo wazył od Vaso 30 kilo wiecej a ten go co by nie mowić wyniósł i obalił. Chociazby za to graty dla Bakocevicia

 2. A widzieliście u konkurencji zapis wypowiedzi po walce? Nie lubię jak ktoś sobie wymyśla tandetne ksywki, ale jego jest w pełni uzasadniona i pasuje jak ulał. A powiedział coś takiego:

  "Myślę, że mój rywal tak naprawdę miał to gdzieś (red. że przegrał z lżejszym rywalem). Powiedział mi, żebym się pier*olił jak obaj byliśmy w parterze. Wtedy uderzył mnie z dołu i powiedziałem mu, że uderza jak tłusta dziwka."

  To tylko część, bo było jeszcze parę kwiatków. Gość jest niemożliwy 😀

 3. Za chwilę Bakocevic będzie obijał baby z wąsami w obwoźnym cyrku, bo festyniarskie gale już chyba wszystkie obskoczył.

 4. @Pietras przysięgam na wszystko że nie odpalałem tego gówna! Jak kłamie to mi nigdy już nie stanie!:lol: ale potwierdzam że Vaso to prawdziwy psychopata i jeden z niewielu zawodników KSW którego pomimo 2 porażek z rzędu chętnie bym zobaczył znowu.

 5. Co jak co, ale Vaso tu zrobił co należy, jak nie więcej. "Ale" można mieć do rywala…Bakocevic przetrwał high kicka, wyniósł, elegancko ogarnął crucifix i obijał ciosami. Rywalowi można sporo zarzucić jak na takie doświadczenie, ale cóż. Nie zawsze kg są istotniejsze w walce 😉

 6. Wiecie co? Jebać to, że przeciwnik Vaso totalnie z dupy, typowy kelner, ale widać to dopiero teraz. Cypher mistrzu spróbuj kiedykolwiek potyczki z rywalem jakies 40 kilo cięższym od siebie, potem pierdol głupoty. Szacun dla Psychopaty za same wyjście do walki. Zrobił to co należało, a że gość odklepał? Fuck him, przegrałby pewnie i tak w tym parterze.

  Serio, słyszałem już w pizdu wcześniej o tej walce i byłem mega ciekaw jak to się skończy. Jeżeli zawodnik ~ 70 kg wynosi kloca z wagi cięzkiej w góre – to jest już coś.

  Szacun za samą chęć walki z takim kabanem. Ten gość ma charakter pierdolonego zabijaki. AMEN

 7. Rywal to taki polski Harnaś czy jak mu było, wpierdol dostaje od kogoś doświadczonego max do 2 minuty.

  Vaso chętnie zobaczę w polskich organizacjach, lubi się napierdalać i jest jebnięty.

  Jak nie zakotwiczy gdzieś w poważnej organizacji, to naprawdę wyląduje gdzieś w cyrku lub walka na promocji piwa czy słonych przekąsek.

 8. Cypher mistrzu spróbuj kiedykolwiek potyczki z rywalem jakies 40 kilo cięższym od siebie, potem pierdol głupoty.

  W jaki sposób mój post związany jest z twoim, bo nie czaje? Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

  e: Każdy ogarnięty zawodnik, który miał do czynienia z zapasami nie będzie miał problemu z obaleniem czy wyniesieniem nieruchawego kloca, nawet 30 kilo cięższego, bo właśnie o tyle Vaso był lżejszy od swojego przeciwnika.

 9. Vaso to jest jednak kozak 😆 Może i walczył z totalnym ogórem, ale ten ogórek mógł go samym cielskiem zagnieść 😆

 10. ostatnio na necie widziałem jakieś filmy z "imprez", na których baluje Vaso… podobno wcale nie zerwał z ideologią NAZI. A to KO to nie KO.

 11. ostatnio na necie widziałem jakieś filmy z "imprez", na których baluje Vaso… podobno wcale nie zerwał z ideologią NAZI. A to KO to nie KO.

  Clinton rzuć linki do tych nazi imprez Psycholka

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.