Niecodzienna sytuacja zastała dziś fanów na całym świecie: Joanna Jędrzejczyk została odsunięta od walki o pas wagi muszej z Valentiną Shevchenko. Pojedynek ten miał odbyć się 8 grudnia na UFC 231. Zamiast tego o pas bić się będzie Valentina z… Sijarą Eubanks.

Najlepsze jest jednak to, że nie na UFC 231, a na UFC 230 w Nowym Jorku! I będzie to walka wieczoru! Kim jest Sijara Eubanks? W sumie nikt nie wie. Nawet komentator UFC Joe Rogan:

Zawodniczka ta ma ledwo bilans 3-2 i właściwie to nie wygrała z nikim by otrzymać od UFC taki prezent. Walka o pas oraz walka wieczoru. Panie i Panowie: Bohaterka tego wpisu:

Jak to się stało, że Nate Diaz i Dustin Poirier nie będą sygnować gali w Nowym Jorku? Tego też nie wiadomo, ale Dustin rzucił bardzo ciekawego tweeta w którym zrzuca winę na Diaza:

Sama Joanna Jędrzejczyk po ogłoszeniu tej walki jedyne co, to wrzuciła zdjęcie z Rzymu, w którym obecnie się znajduje i zignorowała całą tą sytuację:

Co się stało za kulisami? Czemu Jędrzejczyk została usunięta z walki o pas? Czemu Diaz i Poirier zostali usunięci z walki wieczoru? UFC 230 – jeśli kogoś nadal interesuje ta gala – odbędzie się 3 listopada.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Kurwa, to jest chore.I mówię to mimo że lubię oglądać kobiece MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.