Utalentowany i niepokonany zawodnik młodego pokolenia, Usman Nurmagomedov podpisał wieloletni kontrakt z drugą największa organizacją MMA na świecie, Bellator MMA.

Usman Nurmagomedov (11-0) jest niepokonany od czasu przejścia na zawodowstwo w 2017 roku. Karierę rozpoczął poddaniem w pierwszej rundzie Imrana Abdieva. W kolejnych starciach przed czasem odprawiał Dmitriyego Berestovskiyego, Isseia Moriyamę, Romeo Njię i Gabriela Baino. Na gali GFC 15, w lipcu 2019 roku, po raz pierwszy jego walka wyszłąapoza pierwszą rundę. Dziesięć z jego jedenastu zwycięstw miało miejsce przed czasem.

Przedstawiciele Bellator MMA zapowiedzieli, że Nurmagomedov będzie rywalizował w wadze lekkiej i ma zadebiutować w grudniu lub styczniu przyszłego roku. Jego pierwszy przeciwnik na debiut w amerykańskiej organizacji nie został jeszcze ustalony.

Wcześniej spekulowano, że młodszy kuzyn mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedova zwiąże się z UFC. Według nieoficjalnych informacji, organizacja Scott Coker w ostatnim czasie mocno zmieniła swoją strategię transferową. Bellator MMA znany z kontraktowania weteranów i zawodników zwolnionych z UFC, skupia się teraz na wyszukiwaniu młodych talentów i oferowaniu im lepszych warunków finansowych niż organizacja Dana White`a.

26 KOMENTARZE

 1. Ciekawe czy KSW złożyło mu oferte.

  :roberteyeblinking:

  Przecież on pewno nawet nie ma założonego facebooka.

  Z czym do ludzi?

 2. Khabib i jego ekipa też sie na wszystkich zdjęciach obejmuja, przytulaja i nie wiadomo co jeszcze, pedalstwo sie szerzy,:lol:

 3. Ilu ich jest? Człowiek myśli że to już koniec a tu nagle kolejny Nurma. Normalnie jakby się mnożyli przez pączkowanie.

 4. Nie kojarzę gościa. Może ktoś go wskazać na zdjęciu w tej wannie? :jimcarrey:

  Akurat nurkował z kaczuszką

 5. Ja bym wybrał Strikeforce

  Ja też! Przykład Mameda pokazuje, że to jest najlepsza dla kariery decyzja, jaką można było podjąć. W przeciwieństwie np do Janka, który podjął inną, gorszą decyzję i teraz już na pewno tego żałuje!

  A myślałem że Usman Nurmagomedov to mieszanka kamaru z khabibem

  tak, to ich dziecko

  #potwierdzoneinfo

 6. Polazł tam żeby dwóch Nurmagomedovow w jednej firmie nie siali zniszczenia…

  E, bez przesady.

  Było dwóch Pettisów, było dwóch Diazów i problemów nie było. Tzn ok z Diazami były, ale wynikały tylko z tego, że albo im się przyjarało przed walką, albo starszemu się spierdoliło nagle na parę tygodni, tudzież znikało jeszcze w międzyczasie, ale nie było żadnego zniszczenia.

  Że już nie wspomnę o tym, ilu było zawodników z klanu Silvów 😀

 7. Silvow fakt. Tych to nawet po kuzynach, dalszych kuzynach a nawet sąsiadach Silvach poszło 😀 Pettisy to jak Petitki średnio. No ale jakby sie tak Nurma rozmnożył w UFC to myślę że byłby terror… :frankapprove:

 8. Nie kojarzę gościa. Może ktoś go wskazać na zdjęciu w tej wannie? :jimcarrey:

  To ten…

  Ogólnie to typ Muay Thai trenuje… Nic z parteru lol… Póki co 10-0 na zawodowym…

 9. Polazł tam żeby dwóch Nurmagomedovow w jednej firmie nie siali zniszczenia…

  Przecież jest drugi Nurma. Ten co mu Zawada wpierdolił. :roberteyeblinking:

 10. Przecież jest drugi Nurma. Ten co mu Zawada wpierdolił. :roberteyeblinking:

  Drugi? W sumie jest ich tam teraz 4: Khabib, Umar, Said i Abubakar. :bye:

 11. Przecież jest drugi Nurma. Ten co mu Zawada wpierdolił. :roberteyeblinking:

  Mówisz o trzecim. A ten jest drugi…

  Zamuliłem i nie sądziłem że tak szybko sie Nurmy mnożą…

 12. E, bez przesady.

  Było dwóch Pettisów, było dwóch Diazów i problemów nie było. Tzn ok z Diazami były, ale wynikały tylko z tego, że albo im się przyjarało przed walką, albo starszemu się spierdoliło nagle na parę tygodni, tudzież znikało jeszcze w międzyczasie, ale nie było żadnego zniszczenia.

  Że już nie wspomnę o tym, ilu było zawodników z klanu Silvów 😀

  W Polsce mamy dwóch Pudzianów. :razz:udzianfap::razz:udzianfap:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.