brownfaberjpg

5ouncesofpain podaje, że długo oczekiwany rewanż pomiędzy mistrzem WEC w wadze piórkowej Mike’iem Thomasem Brownem (MMA 21-4, 1 w rankingu MMARocks), a Urijah Faberem (MMA 22-2, 2 w rankingu MMARocks) odbędzie się 7 czerwca w ARCO Arena w rodzinnym mieście California Kida: Sacramento na WEC 41. Portal informuje też, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom gala nie będzie transmitowana w systemie PPV tylko tak jak poprzednie gale WEC w stacji Versus.

Brown i Faber po raz pierwszy spotkali się w listopadzie zeszłego roku, zawodnik American Top Team sprawił wtedy jedną z największych niespodzianek 2008 roku nokautując posterboya mniejszej oragnizacji Zuffa w niecałe trzy minuty. Od tamtego starcia obaj wygrali po jednej walce, Brown zdemolował w marcu w swojej pierwszej obronie mistrzowskiego pasa Leonarda Garcię, a Faber nie dał szans Jensowi Pulverowi w styczniu.

6 KOMENTARZE

  1. Bardziej interesujace by bylo starcie torrses vs. wygrany z ww pojeduynku.
    Moze angelo majac 2 pasy na raz podbil by popularnosc malych wag…

  2. Nie mogę się doczekać tego starcia, choć podobnie jak eliano55 wolałbym obejrzeć Torresa z którymkolwiek z nich. Stawiam na Browna poraz drugi po tym jak zdemolował Garcię.

  3. Nie mogę się doczekać tego starcia, choć podobnie jak eliano55 wolałbym obejrzeć Torresa z którymkolwiek z nich. Stawiam na Browna poraz drugi po tym jak zdemolował Garcię. Nie mam wątpliwości, co do tego że Mike jasno i wyraźnie udowodni, kto jest najlepszy w swojej wadze.

  4. Nie sadzilem ze tak szybko Faber dostanie title shot , mysalalem ze przynajmniej jeszcze jedna walke bedzie musial stoczyc , ale z drugiej strony kogo mieli by wystawic przeciwko Mike ??

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.