jotko

Uriah Hall został bez rywala. Joe Riggs musiał zostać skreślony z listy zawodników gali UFC Fight Night 73,  z niejawnych jeszcze powodów.

Hall w ostatnim boju przegrał niejednogłośną decyzją z Rafaelem Natalem na UFC 187. Porażka ta przekreśliła trzy zwycięstwa z rzędu, które Uriah uzbierał od grudnia 2013 roku. „Prime Time” jeszcze nie tak dawno temu miał stoczyć bój z Krzysztofem Jotko w ramach zastępstwa za Dereka Brunsona – ta walka jednak nie odbyła się z powodu problemów Amerykanina z wizą.

Dla Riggsa trzecia przegrana z rzędu mogła przyczynić się do zwolnienia go z organizacji braci Fertitta. Zawodnik ten przegrał ostatnio z Benem Saundersem oraz Patrickiem Cote i zwycięstwo z Hallem, było by dla niego jedyną szansą na ponowne wkupienie się w łaski UFC.

Może tym razem UFC zestawi gwiazdę 17. edycja TUF-a z naszym rodakiem?

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

31 KOMENTARZE

 1. KalasznikowMac

  A przypadkiem Hall nie miał schodzić do półśredniej ?

  Nie. Walka miała odbyć się w wadze średniej.

 2. Niech tylko Krzyskowi cos nie odwali zeby schodzic do polsredniej 😉

 3. Krzysiek nie chce brać walki na szybko, tylko przygotować sie konkretnie. I ja sie mu nie dziwie

 4. Nie ma co myśle ze UFC po wypadnieciu Riggsa powinno w pierwszej kolejności skontaktowac sie z Krzyśkiem a on na pewno bedzie chcial tej walki.

 5. Dobry pomysł, z tym powrotem do zestawienia go z Jotko. Chłopaki daliby dobrą walkę, bo Uriah na bank nie zamulałby pod siatką.

 6. michi972

  Po walce howarda z pendredem jestem przekonany ,że Jotko ogarnąłby Halla

  Hall ma cykle. Czasem jest w cyklu mordercy, a czasem jest w cyklu przyjaciela. To czy Jotko ogarnąłby Halla, zależałoby głównie od tego drugiego i jego nastawienia na tę walkę.

 7. Dawać go Krzychowi, nawet jeśli Polak miałby przegrać to się na tej walce może wybić. Zawalczy z dobrym przeciwnikiem, uratuje poniekąd walkę i nie wda się ''rdza'' która niedługo może Krzycha dopaść bo to już prawie rok bez walki.

 8. Gaara

  Krzysiek nie chce brać walki na szybko, tylko przygotować sie konkretnie. I ja sie mu nie dziwie

  Wycofuje to co powiedziałem :santa:

 9. Ja tam bym się tak nie jarał, zestawienie co prawda korzystne, Hall jest rozpoznawalny i jest niby w zasiegu Jotki, ale wciaz jest bardzo groźny. Poza tym ilu widzieliśmy już takich zawodników w bliskim zasiegu Polaków, a oktagon wykazał, że ten zasięg jest znacznie większy niż przypuszczliśmy, więc jestem bardziej skłonny uwierzyć, że średniak na amerykańskim rynku Hall będzie w stanie z łątwoscia pokonać przodujacego na poslkiej scenie Jotkę niż na odwrót. No, ale wierzyć zawsze trzeba.

 10. Naprawdę stęskniłem się za widokiem Krzyśka w oktagonie i jest mi wszystko jedno z kim zawalczy.

 11. Jeżeli Dżotko nie jest w treningu konkretnym to nie powinien brać tej walki, co prawda podszkolił stójkę ale nie jestem przekonany czy aby na pewno na tyle aby z doskoku brać walkę z tak groźnym stójkowiczem , piszecie że nie ma nic do stracenia, moim zdaniem ma wiele do stracenia jeżeli przegra, jedynie na korzyść przemawia to że ratowałby walkę ( może więcej hajsu) i miałby szansę na bonus gdyby walka dotrwała do decyzji w co wątpię .

 12. Nie wystarczy rozgłos na Cohones? Przecież światowe sławy pochodzą z cohones, a jeszcze inne sławy codziennie molestują f5 dla nowych cohonesowych newsów 😀

 13. Shajs

  Skoro Cohones potrafi spowodować usunięcie konta menadżera, to i walkę da radę zestawić.

  Wtf?

 14. Jego konto na cohones ma status 'gosc'. Ostatnio był ostry pojazd po gali w Glasgow i ktoś już to pisal, że się obraził.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.