Marian Ziółkowski, który podczas gali KSW 54 przegrał na punkty pojedynek z Mateuszem Gamrotem, zaraz po walce zapowiedział, że zrobi wszystko, aby w przyszłości zdobyć jednak pas wagi lekkiej organizacji KSW. Na razie nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Ziółkowskiego w okrągłej klatce, ale chęć stoczenia boju z Polakiem wyraził Norman Parke.

Norman napisał o tym na Facebooku, komentując post KSW dotyczący zwycięstwa Mateusza Gamrota podczas gali KSW 54.

Wszystkie rundy dla Gamrota. Kolejna walka: Ja vs Marian.

Parke odniósł się również do sytuacji Gamrota, który od dawna zapowiada chęć przejścia do organizacji UFC.

Gamrot zostanie KSW. Nie podpisze kontraktu z UFC.

Parke ostatni raz walczył w KSW w lipcu tego roku. Podczas KSW 53 przegrał pojedynek z Mateuszem Gamrotem – został rozbity na tyle mocno, że lekarz zdecydował o przerwaniu starcia. Walka ta zakończyła wieloletni konflikt pomiędzy zawodnikami, który ciągnął się od gali Colosseum i pierwszego, również wygranego przez Mateusza pojedynku.

Parke przed galą KSW 53 stoczył kilka dobrych walk i miał za sobą świetną serię zwycięstw. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 pokonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W tej ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

Zobacz również: „Niech się smucą ci, którzy unikają walki” – Kawulski w swoim stylu podsumowuje KSW 54

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.