gamrot mateusz mike brown

Chociaż Mateusz Gamrot cały czas nie ogłosił jeszcze kiedy i z kim zawalczy po raz kolejny w oktagonie UFC, wygląda na to, że na horyzoncie pojawiło się już jakieś zestawienie.

Zobacz również: Mateusz Gamrot nie będzie rywalem Dona Madge na marcowej gali UFC

Mateusz Gamrot, który aktualnie przebywa w USA i trenuje w klubie American Top Team, zapowiada od dawna, że chciałby wrócić do klatki w okolicach marca. Do tej pory jednak, żadne oficjalne informacje w sprawie kolejnego pojedynku się nie pojawiły.

Teraz Mateusz dał jednak znać swoim fanom, że na horyzoncie pojawiło się jakieś zestawienie – napisał o tym w mediach społecznościowych.

Kolejna ogromna lekcja MMA.
P.S coś zaczyna się już rozjaśniać.
#comingsoon

Kolejna ogromna lekcja MMA💣💪P.S coś zaczyna się już rozjaśniać 😉🚀#comingsoon ——another large dose of knowledge 🙏Thank you @mikebrownmma 💪#ufc

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Czwartek, 11 lutego 2021

Mateusz Gamrot zadebiutował w UFC w październiku 2020 roku. Polak przegrał na punkty walkę z Guramem Kutateladze. Starcie było jednak wyrównane, a obaj zawodnicy otrzymali bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów za walkę wieczoru. Walka Polka została też przez UFC wyróżniona jako starcie miesiąca.

„Gamer” w MMA występuje od 2012 roku i przez lata związany był z KSW, gdzie został podwójnym mistrzem – w kategorii lekkiej oraz piórkowej. W przeszłości Polak wygrywał między innymi z Normanem Parkiem, czy Mansourem Barnaoui, a w swoim ostatnim występie przed podpisaniem kontraktu z UFC wypunktował Mariana Ziółkowskiego.

11 KOMENTARZE

  1. Nie ma na co czekać tylko się bić. Ostatnia postawa Tybury czyli cztery walki w roku to coś co mogłoby przyświecać Gamrotowi

  2. Ja to jestem ciekawy kogo dostanie,  kontrowersyjna przegrana w debiucie więc wszystko się może zdarzyć. Czekam na rywala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.