Scott Askham (MMA 19-4), mistrz kategorii średniej KSW, który w swoim ostatnim boju pokonał na punkty Mameda Khalidova (MMA 34-7-2), jest otwarty na drugą walkę z Mamedem, ale nie w bliskiej przyszłości.

Zobacz również: Mamed Khalidov odpowiedział na prowokacyjny wpis Askhama

W trakcie rozmowy z fanami na profilu organizacji KSW w serwisie Facebook, Askham odniósł się do pytania o drugą walkę z Mamedem.

Na razie nie ma tematu drugiej walki z Mamedem. Zobaczymy co się wydarzy.

Askham dodał też, że Mamed jego zdaniem powinien najpierw wygrać jakieś inne walki.

Tym razem chciałbym zawalczyć w obronie pasa. Nie chcę walczyć ponownie na dystansie trzech rund. Myślę, że on najpierw powinien wygrać kilka razy.

Anglik zaproponował też kto mógłby być najbliższym rywalem Mameda.

Moim zdaniem Mamed powinien zawalczyć teraz z Materlą. Myślę, że to dobry czas na taką walkę. To byłby dobry rewanż.

Materla i Khalidov mieli okazję już raz spotkać się w klatce KSW. Wówczas Mamed błyskawicznie znokautował Michała.

12 KOMENTARZE

 1. Zasugerował mameda z materlą ponieważ ich kategoria łącznie ma 3 osoby :juanlaugh:żadnych rankingów i tego typu rzeczy a Askham na rywala poczeka jeszcze rok :muttley: może znajdą brazylijskiego króla nokautu  który przetrwa z nim Max runde a później jak to w ksw będą zestawiać ich razem po 100 razy

 2. Nie zawalczą beda pierdolic o wielkiej przyjazni jaka ich łączy i jak to bardzo sa przez to pokrzywdzeni ze każa im walczyć ,melodramat i inne tego typu pierdololo .

 3. Myślę, że on najpierw powinien wygrać kilka razy.

  Ile konkretne? Pięć razy? To zajmie z 7-8 lat. :korwinlaugh:

 4. Najpierw z Materlą,

  później z Michałem,

  później z Cipkiem

  a na końcu z Magickiem

  i już mamy zestawień na 5 lat przynajmniej

 5. Ja bym zobaczył.  Oczywiście skończyło by się tak samo jak 1 walka. Bo w sumie Cipek  jest przykładem na to że żadna ciężka praca i dążenie do celu nie zastąpi talentu. Że uparte podążanie ścieżką w której nam nie idzie nie ma sensu. Lepiej odpuścić i  przewartościować swoją wizje życia. Bo później dostaje się w kilka sekund K.O od zawodnika który ma we krwi to co chcieliśmy  zdobyć na siłę a co nie jest nam przeznaczone.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.