Dziś o godzinie 23:30 w American Airlines Center w Dallas, dzień przed galą UFC 211, odbędzie się konferencja prasowa pod tytułem „Summer Kickoff”.

Wśród wielu zawodników, którzy pojawią na tym wydarzeniu, jest reprezentantka naszego kraju Karolina Kowalkiewicz, a także jej najbliższa rywalka Claudia Gadelha. Dziewczyny skrzyżują rękawice 3 czerwca na gali UFC 212 w brazylijskim Rio de Janeiro.

Ponadto zaproszone zostały Holly Holm z Bethe Correią, które 17 czerwca zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali UFC Fight Night.

Dziennikarze będą mogli też zadawać pytania Michaelowi Chiesie, Kevinowi Lee, Cody’emu Garbrandtowi oraz jego oponentowi T.J. Dillashawowi.

Na konferencji mają się także pojawić inni – nie ogłoszeni jeszcze – zawodnicy, a całe wydarzenie poprowadzi prezydent Ultimate Fighting Championship Dana White. UFC w informacji prasowej dla mediów poinformowało także, że podczas konferencji zostanie ogłoszonych kilka nowych zestawień pojedynków, które odbędą się latem.

5 KOMENTARZE

  1. Karolina to wdzięczny uczestnik konferencji haha czekałem na dreams a tu chociaż dyz is fan. Chiesa musi ubić lee dla dobra ogółu. Nunes mnie wkurza nieslychanie.Ubila Tate która gardy nie umiala trzymać i Ronde head movement i kozaczy. Jones i Cormier to jak stare dobre małżeństwo

  2. Zarzadzam zakaz wstepu na konfe dla czarnych i brazoliObowiazuje od dzis

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.