conor mcgregor

Jakiś czas temu Conor McGregor kolejny raz ogłosił przejście na sportową emeryturę. Dana White, szef UFC, nie wydaje się być jednak przejęty faktem i cały czas jest otwarty na powrót Conora do startów.

W najnowszej rozmowie dla CNN szef UFC zapytany o Irlandczyka powiedział:

Conor McGregor jest na emeryturze, ale nigdy nie wiadomo co będzie. Moim zdaniem powrót Conora ma sens we właściwym czasie.

Dana wyjaśnił, że dziś skupia się na nieco innych sprawach niż na powrocie McGregora do startów.

Na razie nie wiem kiedy nastąpi ten właściwy czas. Teraz staram się dotrwać do 1 stycznia. Moim celem na ten rok jest dojście do 1 stycznia bez żadnych niespodzianek w roku 2020. Nie mogę się doczekać zakończenia tego roku. 2020 zostanie zapisany w annałach jako najgorszy rok w historii.

Conor McGregor jest zawodnikiem, który nie tylko przyciąga tłumy do zakupu subskrypcji PPV, ale również przyciąga ogromne rzesze widzów do hal sportowych. Organizowanie więc walk McGregora bez udziału publiczności powoduje odcięcie UFC od poważnego dopływu gotówki ze sprzedaży biletów. Dana White już wcześniej wspominał o tym, że byłoby mu trudno organizować gale UFC z udziałem Conora, ale bez udziału publiczności.

Zobacz również: Szef UFC: „Z Conorem dzieje się to, co z innymi sportowcami, którzy stają się ekstremalnie bogaci”

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.