cerrone sanchez

Donald Cerrone, którego ostatnia walka dla UFC zakończyła się remisem, ma za sobą też cztery przegrane z rzędu i długą historię w świecie mieszanych sztuk walki. Coraz częściej pojawiają się więc pytania o przyszłość „Kowboja” i ewentualne zakończenie karier. Sam Cerrone nie chce słyszeć nawet o takich pomysłach, ale podczas jednego spotkania z mediami szef UFC zapytany o emeryturę „Kowboja” powiedział:

Uwielbiam „Kowboja” i wiem, że to będzie dla niego druzgocące i że pęknie mu serce, ale nadszedł czas, żeby porozmawiać. Ja i on musimy pomówić.

Innym zawodnikiem, o którego końcu kariery mówi się coraz głośniej jest Diego Sanchez. „The Nightmare” został ostatnio pokonany przez Jake’a Matthewsa, a na swoim koncie ma już ponad 40 pojedynków w MMA.

Chael Sonnen, były zawodnik UFC, a aktualnie komentator, zaproponował w mediach społecznościowych, aby doprowadzić do pojedynku dwóch wymienionych wyżej weteranów UFC. Dla obu miałaby to być ostatnia walka w karierze.

Ktoś podrzucił mi ciekawy pomysł na walkę Donalda Cerrone z Diego Sanchezem. Przegrany odchodzi na emeryturę i wygrany również.

Donald Cerrone ma za sobą bogatą historię w organizacji UFC. Jest rekordzistą pod względem skończeń przed czasem (16) i bonusów po walce (18). Ma też na swoim koncie rekordową liczbę zwycięstw w oktagonie UFC (23).

Diego Sanchez to zwycięzca pierwszej edycji programu TUF. Zawodnik w swojej karierze występował w kategorii piórkowej, lekkiej i półśredniej. W ostatnich 5 walkach jego bilans wynosi 3-2.

Zobacz również: Wzruszający moment po walce i pokaz piękna sportu – Niko Price oraz Donald Cerrone we łzach

4 KOMENTARZE

  1. nadszedł czas, żeby porozmawiać. Ja i on musimy pomówić.

    A co on jest jego ojcem? Dorosły typ chce walczyć to niech to robi skoro mu za to płacą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.