ufc w polsce_maly

Na chwilę obecną UFC przewidziało transmisję pierwszej gali w Polsce jedynie za pośrednictwem internetowej platformy UFC Fight Pass. Fani MMA od dłuższego czasu zastanawiają się, dlaczego największa organizacja MMA świata nie dąży do tego, by transmitować galę UFC Fight Night: Gonzaga vs. Cro Cop 2 w którejś z polskich telewizji. Mówi się m.in. o zaporowych stawkach, które proponuje gigant Mieszanych Sztuk Walki zza oceanu.

Właśnie pojawiła się szansa na to, że galę UFC, która odbędzie się w Krakowie, będziemy mogli jednak obejrzeć na jednym z kanałów telewizyjnych dostępnych w naszym kraju – a dokładniej na Extreme Sports Channel. Informację taką przekazał dziennikarz Polsatu, Mateusz Borek, na swoim Twitterze.

252 KOMENTARZE

 1. Szczerze myślałem, ze coś z tego wyniknie, ale płakał nie będe. Niejaka spółka Redefine Sp. z o.o. (grupa polsat) rozci sobie ostatnio prawa autorskie do gal UFC, jak walka Hallmana z Trinaldo czy UFC 171, niewiem na jakiej podstawie. Do głowy przyszło mi podpisanie umowy z polsatem, ale skoro tak się nie stało to trudno

 2. LOL i taka niszowa stacja spełnia te niby horrendalne wymagania finansowe? A inne większe nie są w stanie?

 3. Ni to ziębi ni to grzeje, szczególnie w dobie darmowego Fight Passa i transmisji w płynnej ultra hiper HD tamże. Dla promocji wśród januszostwa niczego to nie zmienia.

  LOL i taka niszowa stacja spełnia te niby horrendalne wymagania finansowe? A inne większe nie są w stanie?

  Chodzi o zasięg, który w przypadku tej stacji jest znikomy.

 4. Jeśli chodzi o sam fakt że miałaby wziąć to mniejsza stacja to jeszcze tragedii nie ma. Ważne żeby jakiś większy podmiot mógł podpromować transmisję jak to ma miejsce w relacji np. PolsatSport-Polsat. Transmisji na Extreme Sports Channel raczej nikt większy nie podpromuje, szkoda bo była super okazja żeby świadomość o tym sporcie wśród nieświadomych choć trochę się zwiększyła.

 5. Ale będziemy opóźnieni w HD 😉

  A da się nadal wybrać kamerę , red corner, blue? Ostatnio na gali z Mendesem sie nie dalo :/

 6. A da się nadal wybrać kamerę , red corner, blue? Ostatnio na gali z Mendesem sie nie dalo :/

  No mówiłem Ci że się nie da !

 7. A da się nadal wybrać kamerę , red corner, blue? Ostatnio na gali z Mendesem sie nie dalo :/

  da się wybrać w wypadku PPV i gal TYLKO NA FIGHT PASSIE OD POCZĄTKU DO KOŃCA (czyli ostatnia gala niet)

 8. Już to widzę oczami wyobraźni, Kmita idzie do Zuffy i mówi: Chcemy transmitować wasze gale, ale musicie zakazać łokci 😀

 9. Ale live czy retransmisja? Jestem za. Extreme Sports fajny kanał. EFC dają mogliby i UFC dać. Oby się udało, co innego oglądać w TV, a na kompie.

 10. Już to widzę oczami wyobraźni, Kmita idzie do Zuffy i mówi: Chcemy transmitować wasze gale, ale musicie zakazać łokci 😀

  Polish edition 🙂

 11. To chyba niewiele osób to zobaczy, o ile w ogóle do tego dojdzie. Pierwsze słysze o tym kanale.

 12. jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma, szkoda że nie Polsat, Solorz po raz kolejny żyduje

  Już to widzę oczami wyobraźni, Kmita idzie do Zuffy i mówi: Chcemy transmitować wasze gale, ale musicie zakazać łokci 😀

  przesadzają w polsacie z tymi łokciami, jak puścili ME w Muay Thai to i Muay Boran jakieś nie było zbyt brutalne

 13. To chyba niewiele osób to zobaczy, o ile w ogóle do tego dojdzie. Pierwsze słysze o tym kanale.

  Też bym nie miał będąc zwykłym januszem, ale że jestem fanem sportu to mam pakiet sport+ i mam m.in. ten kanał 😉

 14. Jeśli okaże się że to prawda to super bo akurat mam ten kanał. Artur Mazur z wp właśnie z tydzień temu pisał gdzieś że niemal na pewno któryś kanał telewizyjny pokaże ufc ale nic nie było pewne i nie mógł ogłosić która telewizja.

  Mnie jeszcze ciekawi druga sprawa, kto będzie komentował galę jeśli będzie ona transmitowana na tym kanale? Bo nie sądzę żeby extreme specjalnie chciało wykupywać Janisza i Jurasa do komentowania jednego wydarzenia a z tego co się orientuję to tam nie ma zazwyczaj komentarza na żywo tylko jest tłumacz który tłumaczy angielski komentarz.

 15. Jeśli okaże się że to prawda to super bo akurat mam ten kanał. Artur Mazur z wp właśnie z tydzień temu pisał gdzieś że niemal na pewno któryś kanał telewizyjny pokaże ufc ale nic nie było pewne i nie mógł ogłosić która telewizja.

  Mnie jeszcze ciekawi druga sprawa, kto będzie komentował galę jeśli będzie ona transmitowana na tym kanale? Bo nie sądzę żeby extreme specjalnie chciało wykupywać Janisza i Jurasa do komentowania jednego wydarzenia a z tego co się orientuję to tam nie ma zazwyczaj komentarza na żywo tylko jest tłumacz który tłumaczy angielski komentarz.

  Supron i Borkowski będą komentować 🙂

 16. Mnie tam gila ta transmisja. Gdybym nie był na hali to pewnie i tak w necie bym katował bo CP i tym bardziej tego kanału nie mam. Mam nadzieję że będzie jakiś przeciek za ile poszła ta transmisja… Poza tym czuje że oglądalność będzie niższa niż PLMMA na OS…

 17. może ktoś nie wie ale ten kanał miał kiedyś stare gale UFC i tufy. a teraz jest tam WWE

  dokładnie. plus były takie fajne serie jak robić tricki na rowerach czy desce. ogólnie kiedyś kiedyś tam nawet chętnie oglądałem.

 18. też mam ten kanał świetnie by było, jeszcze tylko JJ żeby komentowali.

  JJ to święte litery dla MMA – Jon Jones, Joanna Jędrzejczyk, Janisz/Jurkowski, Juras Jurkowski. Ktoś ma jeszcze jakieś interpertacje?

 19. JJ to święte litery dla MMA – Jon Jones, Joanna Jędrzejczyk, Janisz/Jurkowski, Juras Jurkowski. Ktoś ma jeszcze jakieś interpertacje?

  JJ – Mirosław Okniński.

 20. JJ to święte litery dla MMA – Jon Jones, Joanna Jędrzejczyk, Janisz/Jurkowski, Juras Jurkowski. Ktoś ma jeszcze jakieś interpertacje?

  B/JJ

 21. JJ to święte litery dla MMA – Jon Jones, Joanna Jędrzejczyk, Janisz/Jurkowski, Juras Jurkowski. Ktoś ma jeszcze jakieś interpertacje?

  J jak Janusze.

 22. Mnie jeszcze ciekawi druga sprawa, kto będzie komentował galę jeśli będzie ona transmitowana na tym kanale? Bo nie sądzę żeby extreme specjalnie chciało wykupywać Janisza i Jurasa do komentowania jednego wydarzenia a z tego co się orientuję to tam nie ma zazwyczaj komentarza na żywo tylko jest tłumacz który tłumaczy angielski komentarz.

  Pewnie komentowaliby ci sami co komentowali gale WEC, BAMMA w tej stacji.

 23. Szkoda, że ten kanał nie jest bardziej dostępny dla szerokiej publiczności.

  To rzecz względna, bo ESC jest w nc+ i cp

 24. To rzecz względna, bo ESC jest w nc+ i cp

  I jak napisałem wyżej w Vectrze też, ale dla fanów sportu w pakiecie sport+. Nie wiem jak w innych kablówkach.

  PS: Dobrze, że nie ES tylko ESC 😉

 25. jest? to może mam 😀

  No ja mam, a z tego co się orientuję nie mam dodatkowego pakietu ze sportowymi kanałami.

 26. Pewnie komentowaliby ci sami co komentowali gale WEC, BAMMA w tej stacji.

  Albo Profesor zapasów Andrzej Supron oraz Paweł "Boryss" Borkowski 😛 

 27. Nic nie chce mówić ale właśnie odkryłem że mam go u siebie w kablówce(UPC) tak więc nie ma tragedii jeśli chodzi o zasięg… Może będą powt. w niedziele to idealnie będzie!

 28. No to jak jeszcze UPC dochodzi to już w ogóle zasięg spory…

  Mogę komentować jak mają problem kto ma to robić 😀 Mogę też dublować Buffera albo ringowych, a nawet zawodników. Jestem uniwersalny prawie jak trener Mirosław 🙂

 29. Ja w sumie mam akredytację ale chętnie zamienie na miejsce za mikrofonem.

  Możesz troche zdradzić jak wygląda angaż komentatorów ? Jako pracownicy Polsatu nie będziecie mieć żadnej wiksy w razie komentowania akurat UFC (konkurencji KSW i konkurencji Polsatu w postaci ESC) ? Po gali jak wróce do domu to na pewno ściągne jak tylko pojawi się w sieci.

 30. A tak też pomyślałem, że w sumie jak mają na siłę dawać jakichś nieogarniętych Polaków to lepiej jakby dali oryginalny komentarz i tyle 😀

 31. Możesz troche zdradzić jak wygląda angaż komentatorów ? Jako pracownicy Polsatu nie będziecie mieć żadnej wiksy w razie komentowania akurat UFC (konkurencji KSW i konkurencji Polsatu w postaci ESC) ? Po gali jak wróce do domu to na pewno ściągne jak tylko pojawi się w sieci.

  Każdy komentator MMA w Polsce robi to w ramach umowy o dzieło na konkretną galę.

 32. Każdy komentator MMA w Polsce robi to w ramach umowy o dzieło na konkretną galę.

  No to super wiedzieć.Dzięki !

  Mam nadzieje ,że będzie to komentował ktoś kto czai baze bo event tego wymaga 😉

 33. Może będą ci panowie co wcześniej komentowali retransmisje gal UFC na tym kanale. Tylko, ktoś by im musiał na karce napisać kiedy i co mówić 😀

 34. Co z tego że na tydzień przed galą dowiadujemy się iż gala zostanie wyemitowana w Polskiej telewizji.Dla prawdziwego fana MMA to i tak nie stanowiło różnicy gdyż potrafi sobie ogarnąć fight passa,chodziło bardziej o januszy których można byłoby pozyskać dzięki tej gali.Trochę beka że niszowe ESC potrafi ogarnąć umowę z UFC a większe stacje miały niby z tym tak wielki problem.Na ESC galę obejrzą i tak tylko ogarnięci fani gdyż wątpię by wiadomość o tym iż jakieś UFC tam leci dotrze do szerszej publiki w niecały tydzień.

 35. Szersza publika raczej ma gdzieś ten sport, tym bardziej jeśli nikogo nie znają z innych źródeł niż "polskie MMA".

  No, ale czekam na jakieś oficjalne potwierdzenie tego ECS, bo nadzieje dość spore, ale…

 36. Uff też mam ten kanał:) A poza tym ostatnio na mieście, w miejscu w którym w chuj ludzi się przemieszcza, widziałem wielką reklamę UFC Kraków. Może ktoś ogarnie choć nagłośnienie jest znikome a prawie równe zeru.

  Powiedzcie mi tylko o której to się zaczyna? W sensie o której pierwsza walka? Na stronie UFC napisane jest, że o 8 czasu British Summer Time;)

 37. Janek potwierdzil na Fejsie ze bedzie Live na ESC.

  Zawsze wklejane są jakieś screeny z twitera czy fb, a tu jak dotąd nie, poza Borka wpisem ?:)

  Potwierdzcie to oficjalnie pliz 😉

 38. Uff też mam ten kanał:) A poza tym ostatnio na mieście, w miejscu w którym w chuj ludzi się przemieszcza, widziałem wielką reklamę UFC Kraków. Może ktoś ogarnie choć nagłośnienie jest znikome a prawie równe zeru.

  Powiedzcie mi tylko o której to się zaczyna? W sensie o której pierwsza walka? Na stronie UFC napisane jest, że o 8 czasu British Summer Time;)

  http://de.ufc.com/event/ufc-fight-night-krakow-poland-2015

  Na niemieckiej wersji strony jest taki sam czas jak w PL (CEST) a więc 17:45 prelimsy i 21 main card.

 39. Darmowego?

  Jest temat założony jak zbierać punkty żeby móc oglądać każdą galę za darmo. Poza tym jak sobie w piątek założysz Fight Passa to masz 7 dniowy okres próbny za darmo i jeśli się nie mylę możesz sobie galę obejrzeć a potem zrezygnować czy nie przedłużać cokolwiek. Jak pieprzę głupoty proszę o korektę:)

 40. Jest temat założony jak zbierać punkty żeby móc oglądać każdą galę za darmo. Poza tym jak sobie w piątek założysz Fight Passa to masz 7 dniowy okres próbny za darmo i jeśli się nie mylę możesz sobie galę obejrzeć a potem zrezygnować czy nie przedłużać cokolwiek. Jak pieprzę głupoty proszę o korektę:)

  Dokladnie tak jest 🙂

 41. Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

  Uzbieranie 1000 punktów, które można wymienić na miesiąc FP zajęło mi jakieś 20 minut (robiąc to od niechcenia i zakładając specjalnie z tej okazji konto na twitterze).

  Czyli nie do końca za darmo, ale jednak można powiedzieć, że praktycznie bez wysiłku.

  Widziałem ten temat, ale nie czytałem, bo już i tak miałem wykupiony.

 42. Nie. Krzysztof Ibisz i Jarosław Gugała.

  Tak też można rozumieć "Ludzi Polsatu".

  Klasyka JJ

  JiJ to ludzie Orange Sport.

 43. jeszcze ta z dużymi cycami od wiadomości by się przydała…

  Karolina szostak* i wtedy za "ludzi polsatu" mogłby robić jej prawy i lewy cycek

  * – materiał zapoznawczy

 44. Chuj w dupę Extreme Sport Channel, zabrali mi skurwyyny gale

  Jak to zabrali gale? Nie było nic oficjalnie potwierdzone, ale co? Zaprzeczono już oficjalnie?

 45. Jak to zabrali gale? Nie było nic oficjalnie potwierdzone, ale co? Zaprzeczono już oficjalnie?

  Już wszystko się wyjaśnia. Był ferment, bo UFC zablokowalo dla Polski możliwosc ogladania gali na Fight Passie i odsylala do "ogladania w TV", Na szczescie zrobil sie ferment i TJ napisal na tweeterze, że UFC zapewnia iż przywróci mozliwosc ogladania transmisji dla Polski

 46. To jest transmisja tak w ogóle.Ja będę na gali ,ale wolę mieć jeszcze nagrane poza tym ile miejsc na arenie wolnych ,bo jak będzie lipa to nas jeszcze oleją kompletnie i nie będzie u nas kolejnej gali

 47. Już wszystko się wyjaśnia. Był ferment, bo UFC zablokowalo dla Polski możliwosc ogladania gali na Fight Passie i odsylala do "ogladania w TV", Na szczescie zrobil sie ferment i TJ napisal na tweeterze, że UFC zapewnia iż przywróci mozliwosc ogladania transmisji dla Polski

  Ale jaki to ma związek z tym, że rzekomo chociażby Janek pisał, że jego walka do obejrzenia na ESC?

  Kur** kpina z tą transmisją tej gali w Polsce jednak. Jak na tak wielką organizację i debiut w Polsce.

 48. Ale jaki to ma związek z tym, że rzekomo chociażby Janek pisał, że jego walka do obejrzenia na ESC?

  Kur** kpina z tą transmisją tej gali w Polsce jednak. Jak na tak wielką organizację i debiut w Polsce.

  bylem pewny ze ma byc ta transmisja w es i stad blokada

 49. Na program to bym nie liczył, że się ktoś ogarnie w czas jak nie ma nic nawet oficjalnie potwierdzonego…;-/

  Nikt nie chce zaliczyć jednego odbiornika więcej włączonego na ich kanale to trudno…

 50. Na program to bym nie liczył, że się ktoś ogarnie w czas jak nie ma nic nawet oficjalnie potwierdzonego…;-/

  To co z tym Q&A z Johnem?

 51. nie rozumiem po co tą plotkę jebnął John i to tak 'oficjalnie' – tylko spam niepotrzebny się z tego zrobił. jak będzie wiadome coś oficjalnie to na pewno to ogłosimy przecież.

 52. Bez sensu. Przez te plotki zrobił się teraz taki chaos że już nie wiadomo gdzie co. Liczę jednak na Fight Pass bo tego marnego ESC nie posiadam.

 53. Oglądać się powinno w TV wydarzenia sportowe, w internecie można sobie z ludźmi popisać, walić internetowe łącza ;] Internet to nie wszystko! Płacę abonament i chcę coś w TV mieć 😉

 54. Jak kiedyś miałem ten kanał to pamiętam że samych ziomali na deskach pokazywali 🙂 Wiadomo że transmisja w TV to zawsze plus ale niech nie robią dziwnych numerów z blokowaniem Fight Passa.

 55. Jakim kablem i co łącząc? Nie można dać wyczerpującej odpowiedzi jak już ktoś pyta? 😉

  Kompa mam połączonego z telewizorem, ale chciałbym komputer wyłączyć w trakcie gali i oglądać w TV. Szkoda prądu ;] Telewizora nowego nie kupię, a nie mam w nim dostępu do internetu.

 56. Może jeszcze pralkę, odkurzacz, żelazko odpalę, tak o bo nie oni moje rachunku płacą…

  TV jest od oglądania, a dostępu do neta w niej nie mam ;]

 57. No podobno nie będzie tam transmisji 😉

  Chcę oglądać dzisiejszy mecz Radwańskiej to włączam eurosport czy tvp sport. Chcąc oglądać WWE włączam ESC, chcąc obejrzeć np. dzisiejszy półfinał pucharu Polski odpalam Polsat Sport również, a kur..żeby obejrzeć UFC muszę mieć odpalonego kompa… Lipa. Nie starają się ;] Jak mam mieć odpalonego kompa by oglądać UFC to nie chce mi się chrzanić z żadnymi kontami jeszcze dodatkowo gdzieś. Nie dają wyboru, co poradzić. Skończę na skorzystaniu z rady Plywaka;]

 58. No podobno nie będzie tam transmisji 😉

  Chcę oglądać dzisiejszy mecz Radwańskiej to włączam eurosport czy tvp sport. Chcąc oglądać WWE włączam ESC, chcąc obejrzeć np. dzisiejszy półfinał pucharu Polski odpalam Polsat Sport również, a kur..żeby obejrzeć UFC muszę mieć odpalonego kompa… Lipa. Nie starają się ;] Jak mam mieć odpalonego kompa by oglądać UFC to nie chce mi się chrzanić z żadnymi kontami jeszcze dodatkowo gdzieś. Nie dają wyboru, co poradzić. Skończę na skorzystaniu z rady Plywaka;]

  To jest czysta hipokryzja Polsatu. Uważają, że KSW to jest najlepsza organizacja na świecie, wmówili to tym swoim abonentom, którzy myślą że świat MMA kończy się na Mamedzie  i Pudzianie. Chwała OS, że przez kilka lat dawali nam UFC na legalu i z super komentarzem. Moim zdaniem UFC  nie wróci do naszej TV na stale, no może jak się KSW rozpadnie.

 59. To jest czysta hipokryzja Polsatu. Uważają, że KSW to jest najlepsza organizacja na świecie, wmówili to tym swoim abonentom, którzy myślą że świat MMA kończy się na Mamedzie  i Pudzianie. Chwała OS, że przez kilka lat dawali nam UFC na legalu i z super komentarzem. Moim zdaniem UFC  nie wróci do naszej TV na stale, no może jak się KSW rozpadnie.

  Dlaczego hipokryzja poslatu? Czy mają obowiązek transmitować UFC ? Jaki dajesz powód? Bo transmitują KSW ? To rochę głupie co napisałeś. To ma być argument? "Transmutują gale jednej organizacji, wiec powinni też innych". Najgłupsza rzecz jaką czytałem dziś.

 60. Gdyby było tak jak mówisz, nie pokazywaliby FEN-u Chodzi też o to że Czesi i Słowacy podpisali już kontrakt a Polacy nie bo Polsat jest zdania, że powinni im sprzedać po promocyjnej cenie.

 61. Miałem napisać, że oni transmitują KSW, a nie MMA…No, ale transmitowali też FEN, więc jednak chyba chodzi im o pokazywanie dobrego MMA, więc w sumie o ta jedną galę UFC w Polsce mogli się postarać. No, ale łokcie. Ja wbijam gdzie to pokazywane, ale jest tyle stacji sportowych, że na którejś to powinno lecieć w Polsce. No, ale pieniądze…

 62. Gdyby było tak jak mówisz, nie pokazywaliby FEN-u Chodzi też o to że Czesi i Słowacy podpisali już kontrakt a Polacy nie bo Polsat jest zdania, że powinni im sprzedać po promocyjnej cenie.

  A skąd wiesz jak wyglądały negocjacje?

  To pierwsza sprawa która znowu jest głupia w Twojej wypowiedzi.

  No i dlaczego np nie piszesz ze Orange Sport czy TVN sa zli? Przeciez oni tez mogą negocjowac z UFC. Czemu akurat Polsat wg Ciebie ma OBOWIEZEK puscic te gale?

 63. Orange się zwija od roku a TVN nie jest tym zainteresowana i tu muszę przyznać Ci rację, ale dlaczego robią taki, boks, z usa po nocy, a UFC tam gdzie Polacy są ważni mają w D…. po PROSTU uważam że UFC w OS to był kaprys

 64. Orange się zwija od roku a TVN nie jest tym zainteresowana i tu muszę przyznać Ci rację, ale dlaczego robią taki, boks, z usa po nocy, a UFC tam gdzie Polacy są ważni mają w D…. po PROSTU uważam że UFC w OS to był kaprys

  To jest kwestia kasy. Boks może im się opłaca. Widać tak. Mainstrimowo jest popularniejszzy. A jeżeli na UFC mają stracic kupe kasy – nikt nie bedzie wyrzucał własnych pieniedzy na ulice.

  Mysle ze to kwestia UFC, ale sie to zmienia. Podpisanie umów w czechach np pewnie nie  wynika z tego, ze Czesi nagle zaplacili i chjcieli UFC, bo pewnie chciei od dawna, lecz z tego, ze UFC obniza ceny. UFC mierzy teraz w swiat i Europe i w koncu obniza ceny w Polsce na tyle, ze jakas stacja ich wykupi. UFC zalezy na tym, by w Polsce ich gale byly puszczane, wiec to oni powinni obniac cene

 65. @Born2kill

  Miałem na myśli:

  a) podłączenie kablem laptopa do telewizora, ale oczywiście bez wyłączenia tego pierwszego 😉 Wiadomo, w ten sposób zużywasz więcej prądu niż samym TV, ale nie demonizowalbym – różnicę w ciagu kilku godzin raczej przelicza sie na grosze niż złotówki. Prędzej trafia do mnie argument o problemach technicznych, np. Brak odpowiednich kabli i szkoda na nie kasy

  b) zainstalowaną aplikację UFC w telewizorze, ale to chyba trzeba mieć Smart TV Samsunga albo LG – u mnie na Philipsie odpada 😛

  ewentualnie w grę wchodzi przesyłanie obrazu ze smartfona do telewizora, ale telewizor musi mieć Wi-Fi i nie wiem jak dużo prądu można na tym zaoszczędzić (tak czy inaczej mówimy o groszowych kwotach za kilkugodzinną galę)

 66. Hehe, tak też myślałem. Dzięki za odpowiedź 🙂 Jako, że pracowałem w RTV trochę pojęcie mam, choć pytałem jak "zielony"…Też już od wtedy TV i komp połączony kablem hdmi/dvi, ale drażnić zaczyna, że gale UFC, nawet tą w Polsce muszę śledzić z neta, a nie przez TV 😉

 67. Hehe, tak też myślałem. Dzięki za odpowiedź 🙂 Jako, że pracowałem w RTV trochę pojęcie mam, choć pytałem jak "zielony"…Też już od wtedy TV i komp połączony kablem hdmi/dvi, ale drażnić zaczyna, że gale UFC, nawet tą w Polsce muszę śledzić z neta, a nie przez TV 😉

  i to będziesz musiał sledzić  nielegalnych streamów.

 68. i to będziesz musiał sledzić nielegalnych streamów.

  Nie dali na kanale, który mam w abonamencie, choć mam ich dużo, sportowych zwłaszcza to nie moja wina 😉

 69. To co w końcu na tym Extreme Sports Channel też nie będzie? Nie kumam już nic.

  Spoko UFC Kraków chyba będzie, tu chodzi o to że na 90% to jednorazowa gala ESC

 70. Spoko UFC Kraków chyba będzie, tu chodzi o to że na 90% to jednorazowa gala ESC

  Chyba to wiesz. Tu trzeba konkretnych informacji. Kiedy mają zamiar nam jasno ogłosić na czym stoimy.Na kilka godzin przed galą ?

 71. Gala na 95% będzie, tylko ile i czy live, i tu nie postawie żadnej liczby

  EDIT ja mam Ale bede smatric na FP a W TV SOBIE NAGRAM

 72. Ostatnia scena – info o transmisji na extreme sports canal

  Coś nie działa link,chodzi o ostatni wrzucony film z krakowa przez UFC

 73. Ostatnia scena – info o transmisji na extreme sports canal

  Coś nie działa link,chodzi o ostatni wrzucony film z krakowa przez UFC

  napisz link żeby dało się odczytać

 74. Info o transmisji….potwierdzenie informacji…ale kurde jakiej? Było w jakimś filmiku okej, ale linka nie widzę, więc mogliście już napisać co tam powiedziano Panowie, nie bądźcie tacy 😀

  @ejdiem dwa inne kanały. Ja mam w pakiecie sport+w Vectrze ESC, ES nie.

 75. czyli co transmisja jest na 100% w extreme sports channel?

  Z tego co mówią chłopaki w "grupie początkowej" to w Polsce tylko na tym kanale będzie, fight pass na Polskę ma być zablokowany.

 76. Ale jest lipa z tą transmisją , mam cyfrowy polsat i żeby mieć ten kanał musiałbym płacić za pakiet sportowy , a tego nie opłaca się robić dla jednej gali .

 77. Jak to jest bo się pogubiłem trochę. Czyli wychodzi na to, że ci co mają fight passa zostali wyruchani, bo dla Polski został zablokowany i jest możliwość obejrzenia tylko głównej karty w Extreme Sports Channel? Fight pass w ogóle nie działa? Jeśli tak to przecież to jest strzał w stopę ze strony ufc, bo wiadomo że wszyscy chcą obejrzeć całą galę a nie tylko główną kartę i pójdą na ruskie streamy. Nie rozumiem, wytłumaczcie mi, bo albo to jest kretyńskie postępowanie albo ogarnęła mnie chwilowa ciemnota.

 78. Jak to jest bo się pogubiłem trochę. Czyli wychodzi na to, że ci co mają fight passa zostali wyruchani, bo dla Polski został zablokowany i jest możliwość obejrzenia tylko głównej karty w Extreme Sports Channel? Fight pass w ogóle nie działa? Jeśli tak to przecież to jest strzał w stopę ze strony ufc, bo wiadomo że wszyscy chcą obejrzeć całą galę a nie tylko główną kartę i pójdą na ruskie streamy. Nie rozumiem, wytłumaczcie mi, bo albo to jest kretyńskie postępowanie albo ogarnęła mnie chwilowa ciemnota.

  Podobno z fightpassem były chwilowe problemy nie tylko w Polsce , i fightpass na gale ma być dostępny

 79. panowie ale czy to pewne z tym Extreme Sports Channel? nigdzie nie widzę takiej informacji wszystko to jakieś domysły

 80. panowie ale czy to pewne z tym Extreme Sports Channel? nigdzie nie widzę takiej informacji wszystko to jakieś domysły

  Ja będe pewny w 100% jak będzie oficjalne info

 81. Haha, bez jaj, 10 minut temu oficjalnie informuja o transmisji na ESC, teraz chyba odwoluja. Parodia.

  Za rok sam się do nich zgłoszę i zorganizuje im event i transmisje.

 82. do kogoś bardziej ogarniętego  w sprawach  TV w cyfrowym polsacie  Extreme Sports Channel to kanał 18 tak jak pisal Mati Borek na TT ?? bo ja  na 18 mam zwykły na Extreme Sports

 83. Haha, bez jaj, 10 minut temu oficjalnie informuja o transmisji na ESC, teraz chyba odwoluja. Parodia.

  Może zaczęli dostawać zwroty biletów i jednak wolą poczekać z tym do sobotnich godzin popołudniowych;-)?

 84. ja pierdolę, ale cyrk… 🙂 nigdy nie spotkałem się z czymś tak bogatym, a zarazem nieprofesjonalnym. #justsayin

 85. ja pierdolę, ale cyrk… 🙂 nigdy nie spotkałem się z czymś tak bogatym, a zarazem nieprofesjonalnym. #justsayin

  Spotkałeś się. Sejm Rzeczypospolitej

 86. ja pierdolę, ale cyrk… 🙂 nigdy nie spotkałem się z czymś tak bogatym, a zarazem nieprofesjonalnym. #justsayin

  tytuł mówi wszystko 😀

 87. do kogoś bardziej ogarniętego  w sprawach  TV w cyfrowym polsacie  Extreme Sports Channel to kanał 18 tak jak pisal Mati Borek na TT ?? bo ja  na 18 mam zwykły na Extreme Sports

  To jest jedno i to samo.

 88. To jest jedno i to samo.

  Skąd ta pewność? Po co dwa inne programy stacji i inne loga?;-/ Sorry za wprowadzanie w błąd jeśli tak jest faktycznie. Sam mam ESC, więc nie porównam z ES fizycznie.

 89. Spotkałeś się. Sejm Rzeczypospolitej

  hahah, chuj z ich bogactwem, zresztą UFC zawsze wydawało mi się czymś MEGA mądrym w swoim zarządzaniu, a patrząc na organizację naszej gali to plmmaplmmaplmma mi się przypomina i ich rozpiski z 4 walkami – tego rodzaju zamieszanie. 🙂

  @Born2kill i chuj, teraz będę śpiewał cały dzień! :yahoo:

  btw, to na pewno ten kanał, oglądałem tam Dyrdeka FF zawsze, @Piotr Pędziszewski wspomniał o jeżdzeniu na desce etc tam, coś ten styl!

 90. Skąd ta pewność? Po co dwa inne programy stacji i inne loga?;-/ Sorry za wprowadzanie w błąd jeśli tak jest faktycznie. Sam mam ESC, więc nie porównam z ES fizycznie.

  Extreme Sports to potoczna nazwa.

 91. NC+ – kanał 122

  Cyfrowy Polsat – kanał 18

  UPC – kanał 571 (dek. Mediabox), 419 (dek. KAON), 508 (dek. Horizon)

  Vectra – kanał 221

  Toya – kanał 445 (pakiet bogaty)

 92. Ale wymagania, co za technologia z ludźmi porobiła :DDD Dziś problemem jest jak np. MMS nie dojdzie, czy internetu nie ma w komórce, a kiedyś fajnie było, że można zadzwonić do kogoś do domu na stacjonarny i poprosić jego mamę/tatę o poproszenie syna do telefonu, bo chcieliśmy umówić się na granie w piłkę ;D

 93. NC+ – kanał 122

  Cyfrowy Polsat – kanał 18

  UPC – kanał 571 (dek. Mediabox), 419 (dek. KAON), 508 (dek. Horizon)

  Vectra – kanał 221

  Toya – kanał 445 (pakiet bogaty)

  Orange tv to kanał 135

 94. W programach nigdzie nic nie ma. Czy ktoś się orientuje czy będzie cała gala? prelims i main card?

 95. Wchodzę na FP i pod eventem informacja: This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE.

 96. Jak nie odblokują transmisji na FP to będzie mega wał. Po to kupiłem sobie roczne premium, żeby na takim badziewiu jak Extreme Sports nie musieć oglądać. Zresztą mamy dzień do gali i dopiero teraz taka informacja? Kpina. Włączyłem wczoraj ES. Jakość obrazu sprzed 15 lat, leciała jakaś  podrzędna gala. Nie było nawet komentatora, tylko jakiś koleś, który TŁUMACZYŁ anglojęzycznego komentatora. To nawet nie jest śmieszne. DNO! Jeszcze jak sobie przypomnę pieprzenie Allena po gali w Sztokholmie. "Polacy nie powinni się napalać na transmisję TV, FightPass to genialne narzędzie, znacznie lepsze". Co za hipokryzja

 97. Wchodzę na FP i pod eventem informacja: This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE.

  No żesz kurwa rzeczywiście. Ale po chuj taka maniana z ich strony, przecież jasne że wszyscy chcą obejrzeć całą galę a nie tylko kartę główną w tv. Czyli takim zagraniem chcą się pozbawić kasy z FP i kierują ludzi na streamy.

 98. yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh!!!!! Kto się cieszy jak ja?

 99. powtórki będą latały przez cały tydzień. Mam nadzieję, że z tego kanału wylecą wyścigi tych Drag… coś tam, i cały smutny snowboard. i taki program, który jak dla mnie jest parodią MMA- Monster's Knockout.

 100. Jakość obrazu sprzed 15 lat

  Ile masz lat? Jeśli można wiedzieć. Jaką telewizję i telewizor. Może trzeba po serwis zadzwonić.

 101. 21. To była aluzja do tego, że na FP ogląda się znacznie lepiej, jeśli chodzi o jakość. Mam NC+ i mało który kanał wygląda tak źle jak Extreme Sports. Możecie się cieszyć z transmisji w polskiej telewizji, ale nie zmienia to faktu, że to swego rodzaju obrabowanie użytkowników FightPassa z dobra, dla którego go wykupili. W umowie nie było zapisane, że jak gdziekolwiek w telewizji pojawi się UFC to mogę się pożegnać z największą zaletą premium internetowej platformy. Sam nie byłem zadowolony, jak kończyła się transmisja na Orange Sport, ale w tamtym wypadku skończyła się umowa TERMINOWA. Przerzuciłem się na FightPassa i doceniłem jego zalety. Na początku roku wykupiłem roczne premium ze względu na ofertę, którą nam proponowali. Umowa trwa do końca 2015, więc to naprawdę niefajne z ich strony, że w trakcie zmieniają sobie warunki, bo tak. A mi na jakości zależy, na markerach przy przewijaniu, Roganie za mikrofonem też i nie wiem czemu niektórzy nie są w stanie tego uszanować.

 102. Co z tego, że jakieś gówniane stacje w TV są w HD jak puszczają filmy, które już się dawno widziało lub programy z dupy ;] Ważne co leci, a nie jak wygląda, przynajmniej do pewnego stopnia oczywiście. Póki to faktycznie nie wygląda jak jakość z kaset VHS to jest git. Przy dobrym telewizorze nawet słaby sygnał nie wygląda tak źle. No, ale wielu ma samsungi czy lg np 😉

 103. Przez jakiś czas będę również mieć dostęp do tego kanału więc mam nadzieję, że uda mi się coś obejrzeć z nocnego repertuaru UFC i ocenić. Na ten moment, myślę, że to bardzo dobra wiadomość

 104. na forum lakiego piszą, że soon Extreme będzie dostępne w HD + prawdopodobnie jako komentatorzy Juras&Janisz, więc i gra i buczy. ale rozumiem irytację tych, którzy wykupili FP, bo UFC zachowało się trochę nieelegancko.

 105. Co z tego, że jakieś gówniane stacje w TV są w HD jak puszczają filmy, które już się dawno widziało lub programy z dupy ;] Ważne co leci, a nie jak wygląda, przynajmniej do pewnego stopnia oczywiście. Póki to faktycznie nie wygląda jak jakość z kaset VHS to jest git. Przy dobrym telewizorze nawet słaby sygnał nie wygląda tak źle. No, ale wielu ma samsungi czy lg np 😉

  masz cos do LG? 🙂

 106. Przy dobrym telewizorze nawet słaby sygnał nie wygląda tak źle. N

  Właśnie, że na dobrych telewizorach jest bardzo źle a czym lepszy tv, tym większą widać różnicę, nie gadaj głupot. Dzisiaj 1080i powinno być standardem i tyle w temacie.

 107. To było wiadomo już dawno, bo Juras miał już ten weekend zaplanowany dużo wcześniej.

  Ale nadal nie wygląda jakby było jakiekolwiek zainteresowanie J&J

  Na fightpass nadal główna niezablokowana i odpukuje w niemalowane aby już tak zostało

 108. Mógłby ktoś się ich zapytać na twicie czy fejsie( nie posiadam) czy zawsze będą tylko transmitować główne karty? Obejrzeć całą galę w TV byłoby pięknie…

 109. skoro nie pokazali karty wstępnej w PL gdzie walczyło 5 Polaków, to wątpię by pokazywali jakiś innych.

  Ale dopytać można

 110. Mogliby J&J sami wyjść do esc z propozycją

  Żartujesz sobie? To by było trochę bez sensu. To J&J stosją z pozycji tych porządaych których domagają się kibice i na których stacji zależy. Nie na odwrót, nie tak, że J&J są z pozycji chłopców bez pracy i musi im zależec by dołączyć do ekipy transmisji z ESC

 111. Co z tego, że jakieś gówniane stacje w TV są w HD jak puszczają filmy, które już się dawno widziało lub programy z dupy ;] Ważne co leci, a nie jak wygląda, przynajmniej do pewnego stopnia oczywiście. Póki to faktycznie nie wygląda jak jakość z kaset VHS to jest git. Przy dobrym telewizorze nawet słaby sygnał nie wygląda tak źle. No, ale wielu ma samsungi czy lg np 😉

  Born, zrob sobie refresh informacji na temat LG i Samsung, to zdziwisz się,  jak bardzo poprawila się jakość danych marek. Zapewne się też zdziwisz jak czesto 'uznane' marki  kupują części  od tej właśnie konkurencji, wynajmuja nawet całe linie montażowe w fabrykach 'przeciwnika', zeby bylo taniej. Pelna globalizacja panie.

 112. Wiem nieco jak jest, ale też nie mówię o telewizorach z danego roku tylko doświadczeniu z marką i tym w czym się specjalizują. No i oczywiście mało, która firma dba by słabszy obraz jakoś wyglądał. Większość idzie w perfekcjonizm najlepszych możliwości i ich poszerzania jednak. Pare lat temu była diametralna różnica w prezentacji sygnału SD przez różne firmy. HD czy Blu-Ray wszystkie zajebiście pokazują…

 113. Żartujesz sobie? To by było trochę bez sensu. To J&J stosją z pozycji tych porządaych których domagają się kibice i na których stacji zależy. Nie na odwrót, nie tak, że J&J są z pozycji chłopców bez pracy i musi im zależec by dołączyć do ekipy transmisji z ESC

  No w sumie tak ,ale czy kiedykolwiek złożą im propozycję

 114. Umowę mają tylko na pokazywanie głównej karty

  Tylko na tej gali, czy na wszystkich przyszłych galach również tylko głowna? Plus zablokowane FightPassy, tak? Dziwnie to wygląda…

 115. Tylko na tej gali, czy na wszystkich przyszłych galach również tylko głowna? Plus zablokowane FightPassy, tak?

  Póki co wiemy o 2 galach, raczej tak już zostanie.

 116. Tylko na tej gali, czy na wszystkich przyszłych galach również tylko głowna? Plus zablokowane FightPassy, tak? Dziwnie to wygląda…

  TYLKO KARTA GŁÓWNA I TAK PRZEZ 4 LATA !

  Powtórka UFC on FOX 15 jutro o 21:00

 117. No cóż, nic na to nie poradzimy. Mówią, że lepszy rydz niż nic. Ja z pewnością będę oglądał główną na ESP, dzisiaj usłyszę pierwszy raz nowych komentatorów, a prelimsy będę ściagał z rana…

 118. Niby jest transmisja w TV, a tak jakby jej nie było. Lepszy komentarz i lepszą jakość obrazu mam na streamach i do tego prelimsy :awesome:

 119. nei bylo w TV narzekali jest w TV  to samo…ja sie tam ciesze ze chociaz jest glowna karta:lol:

  Co wy ,że streamy lepsza jakość ,ja tam na tv oglądałem na jakość nie narzekam i tak na wielu galach się staje tylko na 2 walki ,no tutaj z prelimsów 2 walki mnie obchodzą

 120. dzisiaj usłyszę pierwszy raz nowych komentatorów

  Ja obejrzalem powtorke z Krakowa, wiec mam juz probke. Musisz byc silny :wink:. Szczesliwie mam wybor i zdecydowanie wole BT Sport.

 121. Wszystko byłoby spoko gdyby nie blokowali FightPassa. Ja osobiście nie mam ESC, a FP opłacałem od dłuższego czasu. I żeby obejrzeć teraz całą galę musze zmienić operatora telewizyjnego dla głównej karty, plus opłacać prelims na FP? To straszna głupota.

 122. Do wszystkich, którzy mają FightPassa, a nie mają ESC lub nie chcą tam oglądać – Hola Better Internet. Prosta wtyczka do przeglądarki, jeden klik i mamy normalnie dostęp do wszystkich walk na FP. Sprawdzone i działa. Wystarczy ustawić przeglądanie internetu np. z USA, i FP będzie nas traktowało jakbyśmy oglądali galę z USA. Intuicyjne i proste, serio.

 123. Nie ma co spinać pośladów – Hola niepotrzebna dziś. Obecnie jest dostępna główna karta na Fight Pass 🙂

 124. jak ustawisz na USA to tym bardziej nie będzie działac

  To na inny kraj ustawić. Jeden klik więcej.

  Nie ma co spinać pośladów – Hola niepotrzebna dziś. Obecnie jest dostępna główna karta na Fight Pass 🙂

  Tak? O, umknęło mi. To fajnie, dzięki za info 🙂 Ale tak na przyszłość wolałem napisać, bo sporo osób wydaje się nieświadoma takiej możliwości, więc dobrze ich uświadomić 😆

 125. To na inny kraj ustawić. Jeden klik więcej.

  Tak? O, umknęło mi. To fajnie, dzięki za info 🙂 Ale tak na przyszłość wolałem napisać, bo sporo osób wydaje się nieświadoma takiej możliwości, więc dobrze ich uświadomić 😆

  Wiem wiem, i dobrze robisz, bo nie wiadomo czy UFC jeszcze czegoś nie odwali

 126. Kiedy na FP są dostępne blokowane walki? Czy w niedzielę rano mogę już obejrzeć całą galę? Zgodzę się ze wszystkimi, że komentarz na ESC jest przerażający.

 127. Jeśli pytasz o ostatnią galę, to nie była ona blokowana, przez co można ją obejrzeć chyba od razu po zakończeniu z odtworzenia. Z tego co kojarzę, to tylko na PPV trzeba czekać jakieś 2 miesiące pewnie.

 128. progosu mylisz się będą normalnie! Ale tylko główne karty! Wczoraj reklamowali i zapraszali na galę za tydzień która jest w PPV tak więc obejrzysz sobie wszystko…

 129. panowie a gale PPV też będą transmitowane w ESC? Chyba za dobrze by było 😛

  Też bedą.

  Pobrałem, przesłuchałem i powiem tak. Bezbarwnie i bez wymaganych emocji, których doświadczałem przy komentarzu J&J. Wiedza jakaś tam jest, sporo razy zarzucili istotnymi informacjami dotyczącymi pokazywanego w tym czasie obrazu.

  Poczęstowałem się, z grzeczności ale większego posiłku nie dam rady skonsumować. Zostaje przy G&R, A&S i G&H

 130. michi972 po sekundzie się poprawił że Johny nie szukaj wszędzie pomyłek, nigdy się nie przejęzyczyłeś?

  Umknęło mi najwyraźniej że poprawił ,co nie zmienia faktu że przymulali.

 131. W programie extreme sports channel nie widzę gali UFC 186. Karta główna ma być w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 04:00, nic takiego nie widzę :/

 132. To nie patrz w program i na niego nie licz. Ile ja bym wydarzeń na żywo przegapił przez to, gdybym wierzył 😉 Po prostu pamiętaj, że mają transmitować każdy maincard UFC przez czas umowy.

 133. W programie extreme sports channel nie widzę gali UFC 186. Karta główna ma być w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 04:00, nic takiego nie widzę :/

  Informacja o transmisji UFC on FOX 15 pojawiła się we czwartek. Jesli musicie miec tekstowe potwierdzenie tego co ESC bedzie pokazywac przez nablizsze 4 lata to jutro oczekujcie na taką wiadomość 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.