amanda lemos ufc

Amanda Lemos triumfowała w walce wieczoru gali UFC Vegas 64, która odbyła się 5 listopada w Las Vegas. Brazylijka pokonała Marinę Rodriguez przez TKO w trzeciej rundzie.

Lemos zajęła centralną część oktagonu, natomiast Rodriguez pracowała aktywnie na nogach dookoła swojej przeciwniczki. Amanda i Marina nie podejmowały zbędnego ryzyka w początkowej fazie walki, wymieniały między sobą tylko pojedyncze ciosy i kopnięcia. Pojedynek nie obfitował w akcje, a przy tym żadna z zawodniczek nie wypracowała zdecydowanej przewagi. W końcówce rundy Lemos spróbowała obalenia z klinczu, jednak została skontrowana i to Rodriguez znalazła się na górze.

Amanda Lemos zadała kilka mocnych uderzeń na głowę Rodriguez po rozpoczęciu kolejnej odsłony. Po dwóch minutach spokojnych wymian akcja przeniosła się do parteru. Lemos błyskawicznie wpięła się za plecy, jednak nie udało jej się założyć kończącego duszenia. Amanda obróciła się i teraz znajdowała się w półgardzie, z której rozbijała Marinę krótkimi ciosami.

Trzecia runda zaczęła się znakomicie dla Amandy Lemos. Brazylijka zasypała swoją rywalką serią uderzeń w stójce. Rodriguez wycofała się pod naporem rodaczki, nie upadła na matę, jednak była zamroczona i nie była w stanie się bronić. Sędzia ringowy zdecydował się wówczas przerwać walkę i uchronić Marinę od kolejnych uderzeń.

52,2 kg: Amanda Lemos pok. Marinę Rodriguez przez TKO, runda 3, 0:54

Pełne wyniki gali UFC Vegas 64

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Hellah
Hellah

KSW
Heavyweight

6,047 komentarzy 19,870 polubień

Szła Maryna koło młyna, zaswędziała ją cytryna, napotkała pana Amanda, co ma wacka po kolana, on jej wsadził, ona płacze, ts'a już nie dostanie, ale za to ma ruchanie :bayan:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,545 komentarzy 111,124 polubień

Dern gdzie jestes.... :płacz:

Odpowiedz polub

Avatar of Olo
Olo

KSW
Lightweight

5,227 komentarzy 28,121 polubień

Dern gdzie jestes.... :płacz:

:gdzie:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,545 komentarzy 111,124 polubień