ufc odwołana walka nietypowa sytuacja

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszej gali UFC Vegas 19: Blaydes vs Lewis. Jedna z walk karty wstępnej została odwołana w ostatniej chwili tuż po tym, gdy jeden z zawodników zdążył wejść już do oktagonu.

Trzecim z kolei pojedynkiem wydarzenia w Las Vegas miała być potyczka w kategorii piórkowej pomiędzy Chasem Skellym a Jamallem Emmersem. Jako pierwszy do oktagonu wychodził Skelly. Amerykanin wkroczył do klatki, w której już za chwilę miał się pojawić jego przeciwnik. Zamiast muzyki na wejście Emmersa usłyszeliśmy jednak głos Joe Martineza. Konferansjer UFC ogłosił, że pojedynek został odwołany z powodu problemów zdrowotnych u Jamalla.

W trakcie transmisji gali UFC Vegas 19 została podana informacja, że to silne skurcze mięśni pleców uniemożliwiły Emmersowi wyjście z szatni do oktagonu. Dla Chasa Skelly’ego, który ostatnią walkę stoczył we wrześniu 2019 roku, jest to już trzeci odwołany pojedynek z rzędu. Wcześniej dwukrotnie nieskutecznie próbowano zestawić go z Grantem Dawsonem.

Zaniepokojony Skelly od razu zapytał się, czy zostanie wypłacony mu bonus za zwycięstwo. W krótkim wywiadzie po odwołaniu walki przyznał, że zasługuje na dodatkowe pieniądze, ponieważ zrobił wagę, pojawił się w oktagonie i wypełnił wszystkie swoje obowiązki. Życzył również zdrowia swojemu niedoszłemu przeciwnikowi.

Zobacz więcej: Wyniki gali UFC Vegas 19: Blaydes vs Lewis

9 KOMENTARZE

 1. W trakcie transmisji gali UFC Vegas 19 została podana informacja, że to silne skurcze zwieraczy uniemożliwiły Emmersowi wyjście z szatni do oktagonu.

  Poprawione.

 2. Zaniepokojony Skelly od razu zapytał się, czy zostanie wypłacony mu bonus za zwycięstwo.

  co za janusz :razz:utinlaugh:

 3. Dobrze tato, już idę, skoro tak ładnie prosisz.

  dzięki Synuś.

  I proszę mi się tutaj nie wyśmiewać więcej z problemów zdrowotnych zawodników.

  Chyba, że wiesz coś więcej o tej sytuacji i to ja się mylę. To proszę, oświeć nas.

 4. dzięki Synuś.

  I proszę mi się tutaj nie wyśmiewać więcej z problemów zdrowotnych zawodników.

  Chyba, że wiesz coś więcej o tej sytuacji i to ja się mylę. To proszę, oświeć nas.

  Proponuję wyciągnąć kij z dupy, wygodniej będzie Ci się siedziało, tatku. Srasz się jakby ci ktoś matkę obrażał. Tego typu żarty to standard na Cohones, tak więc love it, or leave it.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.