Foto Jeff Sherwood / Sherdog.com

UFC musiało przemeblować dwa zbliżające się pojedynki w kategorii muszej. Z powodu urazu z gali UFC on FOX: Shogun vs Vera, 4 sierpnia w Los Angeles wycofał się Ian McCall. Jak podają amerykańskie portale zamiast niego z Johnem Moragą (MMA 10-1, UFC 0-0) powalczy przymierzany wcześniej do Jussiera da Silvy były mistrz Tachi Palace w dwóch kategoriach wagowych Ulysses Gomez (MMA 9-2, UFC 0-0). Pojedynek otworzy transmisje gali na facebooku UFC.

Moraga zdobywał doświadczenie walcząc głównie w Teksasie i Arizionie, a jedyną porażkę poniósł z rąk zwycięzcy TUFa Johna Dodsona. Gomez natomiast poza jednym występem dla Bellatora, wszystkie inne walki stoczył dla Palace Fighting Championship i kontynuacji tej organizacji Tachi Palace Fights. Jego dwie zawodowe porażki to punktowe przegrane z Darrellem Montague i Tajem Rambą Somdetem.

Rozpiska UFC on FOX: Shogun vs Vera.

4 KOMENTARZE

  1. Jak zobaczyłem początek tytułu "roszady w muszej" to już się wystraszyłem, że pojedynek Johnson : Benavidez się posypał. Szkoda, że McCall nie wystąpi na tej gali.

  2. Jak przeczytałem pierwsze słowo "Roszady", to nie musiałem patrzeć na autora wątku, bo wiedziałem, że Venom. 😀 Głównie on używa tu takich wytrawnych słów. Def by napisał "Oj się pozmieniało", Escobar "Małe zmiany", a Tidzej po prostu "Gomez vs. Moraga". xP

    A Yoshihiro automatycznie odpada, bo to nie artykuł. 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.