Organizacja UFC ogłosiła, że rewanż pomiędzy Kevinem Lee (17-3), a Alem Iaquintą (13-4) będzie walką wieczoru grudniowej gali UFC on Fox 31 w Milwaukee.

Pierwszy raz ta dwójka zmierzyła się ze sobą w 2014 roku, a zwycięsko z tego pojedynku wyszedł starszy Iaquinta. Ragin od tamtej pory stoczył siedem pojedynków, z czego tylko dwukrotnie przegrywał – w tym raz w pojedynku o mistrzostwo, ulegając Khabibowi Nurmagomedowi (27-0).

Lee od czasu tej porażki stoczył w organizacji UFC dwanaście pojedynków. Wygrywał dziesięciokrotnie, a uległ jedynie Leonardo Santosowi (16-3) oraz Tonemu Fergusonowi (24-3) w walce o tymczasowe mistrzostwo.

Gala UFC on Fox 31 odbędzie się 15 grudnia w amerykańskim mieście Milwaukee. Tak aktualnie prezentuje się karta walk tego wydarzenia:

 • Kevin Lee vs Al Iaquinta
 • Jared Gordon vs Joaquim Silva
 • Erik Koch vs Dwight Grant
 • Gerald Meerschaert vs Jack Hermansson
 • Drakkar Klose vs Bobby Green
 • Jessica Rose-Clark vs Andrea Lee
 • Edson Barboza vs Dan Hooker

Aktualny ranking wagi lekkiej UFC

34 KOMENTARZE

 1. Jak można Lee kibicować? Al rozrzuci go jak przysłowiowy gnój po polu, a i z synem Abdula może ładnie powalczyć.

 2. Lee prywatnie jest bardzo miły.W tamtym roku obchodziłem urodziny w Vegas i Kevin wiedząc to (mój syn trenował wtedy w Xtreme Couture)przywiózł mojego syna do knajpki i przyszedł złożyć mi życzenia urodzinowe i trochę porozmawiać,mimo,że tylko raz rozmawiałem z nim kiedyś przez telefon.

  To zestawienie z Alem bardzo mi nie pasuje.Znam i lubię obydwóch .

 3. Lee prywatnie jest bardzo miły.W tamtym roku obchodziłem urodziny w Vegas i Kevin wiedząc to (mój syn trenował wtedy w Xtreme Couture)przywiózł mojego syna do knajpki i przyszedł złożyć mi życzenia urodzinowe i trochę porozmawiać,mimo,że tylko raz rozmawiałem z nim kiedyś przez telefon.

  To zestawienie z Alem bardzo mi nie pasuje.Znam i lubię obydwóch .

  Pisz więcej takich smaczków. Dobrze się czyta a i być może wpłynie to na inne postrzeganie zawodników

 4. Lee prywatnie jest bardzo miły.W tamtym roku obchodziłem urodziny w Vegas i Kevin wiedząc to (mój syn trenował wtedy w Xtreme Couture)przywiózł mojego syna do knajpki i przyszedł złożyć mi życzenia urodzinowe i trochę porozmawiać,mimo,że tylko raz rozmawiałem z nim kiedyś przez telefon.

  To zestawienie z Alem bardzo mi nie pasuje.Znam i lubię obydwóch .

  To co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas.

  ::yellowcard::

 5. Naprawde sadzicie, ze Lee ma jakiekolwiek szanse z Dagestanczykiem? Same zapasy to dwie ligi roznicy.

 6. Naprawde sadzicie, ze Lee ma jakiekolwiek szanse z Dagestanczykiem? Same zapasy to dwie ligi roznicy.

  Niepoważny jesteś

 7. Pisz więcej takich smaczków. Dobrze się czyta a i być może wpłynie to na inne postrzeganie zawodników

  Innych zawodników może i tak, ale nie kurvina lee. On jest jak dziecko woodleya i konfingtona

 8. Niepoważny jesteś

  Przeceniasz mulata, nie ten poziom. Nie dosc, ze w stojce nie stworzylby zagrozenia to i fizycznie i zapasniczo nie ma szans.

 9. Bardzo dobre zestawienie. Lee i tak jest jeszcze daleko od title shota (przed nim są co najmniej Ferg i Poirer), więc musi stoczyć 1-2 walki zanim zawalczy o pas.

 10. To co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas.

  ::yellowcard::

  Dotyczy hazardu, narkotyków i prostytutek.

  Czytałeś regulamin w ogóle?

 11. Innych zawodników może i tak, ale nie kurvina lee. On jest jak dziecko woodleya i konfingtona

  Mam wrażenie, że ta Eubanks to jego multikonto

 12. Chciałbym, żeby Lee zebrał taki wpierdol, żeby nie dał rady już poskładać tych swoich okularów.

  Niestety zanim Al Go namierzy z cepem, to zostanie poddany.

 13. Słuchałem podcastu Rogana z Lee i w dłuższej rozmowie to wyszło, że to jest bardzo poukładany koleś. Serio, bardzo ciekawa rozmowa i dość rzeczowa o treningu, no i Joe jak zwykle pytał o dietę itp.

  Myślę, że zrobił duży postęp w ostatnim roku-dwóch. Z Fergusonem przegrał, ale zrobił mu sporo problemów a miał wtedy infekcję gronkowca. Rogan sam stwierdził, że gronkowiec masakrycznie osłabia, więc to nie był do końca miarodajny występ. Barbozę zmiótł szybciej niż Khabib, no ale tu znowu trochę zaciemnia obraz to, że Barboza był właśnie po srogim wpierdolu od Khabiba, więc może też nie stawiał aż takiego oporu.

  Akurat ta walka jest dobrym zestawieniem, bo przybliży któregoś do titleshota (zwłaszcza Kevina).

 14. Słuchałem podcastu Rogana z Lee i w dłuższej rozmowie to wyszło, że to jest bardzo poukładany koleś. Serio, bardzo ciekawa rozmowa i dość rzeczowa o treningu, no i Joe jak zwykle pytał o dietę itp.

  Myślę, że zrobił duży postęp w ostatnim roku-dwóch. Z Fergusonem przegrał, ale zrobił mu sporo problemów a miał wtedy infekcję gronkowca. Rogan sam stwierdził, że gronkowiec masakrycznie osłabia, więc to nie był do końca miarodajny występ. Barbozę zmiótł szybciej niż Khabib, no ale tu znowu trochę zaciemnia obraz to, że Barboza był właśnie po srogim wpierdolu od Khabiba, więc może też nie stawiał aż takiego oporu.

  Akurat ta walka jest dobrym zestawieniem, bo przybliży któregoś do titleshota (zwłaszcza Kevina).

  Masz rację, całkiem mądry z niego gość. No i sportowo ma zadatki na mistrza. Al nie ma, @maras może sobie pierdolić o kombajnie do bawełny ale akurat Lee na to nie zasługuje:tiphatb:

 15. Masz rację, całkiem mądry z niego gość. No i sportowo ma zadatki na mistrza. Al nie ma, @maras może sobie pierdolić o kombajnie do bawełny ale akurat Lee na to nie zasługuje:tiphatb:

  Kombajny, bawełny, racecardy to tylko wobec woodleya. Lee jest po prostu tępy w mediach, prywatnie może se być do rany przyłóż, chuj mnie to, skoro go nie znam. W mediach jest rakotwórczy, przyjebany, trashtalk ma żenujący i obraził matkę Chiesy. Jebać! 😀

 16. Kombajny, bawełny, racecardy to tylko wobec woodleya. Lee jest po prostu tępy w mediach, prywatnie może se być do rany przyłóż, chuj mnie to, skoro go nie znam. W mediach jest rakotwórczy, przyjebany, trashtalk ma żenujący i obraził matkę Chiesy. Jebać! 😀

  Trashtalk ma żenujący, ale podcast równie często żenującego Rogana to też media. Tam wypadł bardzo dobrze bo był sobą a nie kreacją na potrzeby wypromowania walki. Jakich zawodników oprócz Drwala znasz osobiście? Będziesz teraz pisał tylko o tych, których znasz?:razz:oke: "Idę" sprawdzić co to są racecardy.

 17. Trashtalk ma żenujący, ale podcast równie często żenującego Rogana to też media. Tam wypadł bardzo dobrze bo był sobą a nie kreacją na potrzeby wypromowania walki. Jakich zawodników oprócz Drwala znasz osobiście? Będziesz teraz pisał tylko o tych, których znasz?:razz:oke: "Idę" sprawdzić co to są racecardy.

  Swoje wyobrażenie o zawodnikach kreuję na podstawie tego, co z nimi widzę, czyli konfy, materiały promocyjne itd. Podcastów nie słucham, bo musiałbym mieć 36-godzinną dobę lub dłuższą. Wiem, że nie daje mi to pełnego obrazu danego zawodnika, ale cóż, takie życie. Jakoś takiego Stipe czy DC byłem w stanie polubić w chuj nawet z krótkich materiałów czy sporadycznie oglądanych wywiadów, to taki Cody "NoBrain" Garbrandt, woodley czy kretyn lee powodowali krwotok z mych uszu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.