Rozpiska UFC on FOX 27, na której wystąpili m.in. Jacare Souza, Derek Brunson czy Andre Fili nie powalała fanów MMA na kolana, co oczywiście miało wpływ na wyniki oglądalności sobotniej gali w Charlotte, o czym oczywiście poinformował niezawodny Dave Meltzer. Jak stwierdził dziennikarz MMAFighting.com, średnio wydarzenie oglądało 1 593 000 widzów.

Dotychczas gorsze wyniki miało jedynie UFC on FOX: Weidman vs. Gastelum. Dla porównania, styczniową galę UFC on FOX: Shevchenko vs. Pena oglądało 2 020 000 widzów. Dwa lata temu w tym samym momencie gala z walką Ryana Badera z Anthonym Johnsonem oglądana była przez 2 430 000 fanów.

23 KOMENTARZE

  1. Coś w tym jest, to była pierwsza gala od dawna, kiedy odpuściłem sobie większość karty dla gry w Wormsy. Ale kartę główną każdy powinien sobie nadrobić.

  2. Ludzie się bardziej jarają Royal Rumble co widać po dziennikarzach od MMA.

    W dodatku jest weekend z Pro Bowl. Za tydzień z galą w Brazylii może być jeszcze gorzej jak będzie Super Bowl.

  3. Dana w sumie nie ma wyjścia, taka zasada biznesu, polityki, marketingu i wszystkiego. Dlatego politycy zawsze mają wysokie i rosnące poparcie, a biznesmeni mają zawsze świetne wyniki sprzedażowe. Jak się ludziom wprost powie, że się traci i oglądalność jest chujowa, to oni podświadomie zaczną myśleć – eee nikt tego nie ogląda, ja też nie będę, chujówka. Marketing sukcesu i chuj. Skrzypce na titanicu grają do końca.

  4. nie wiem czy to obecnie ma to dla nich az kluczowe znaczenie

    generalnie caly ten bajzel, zarowno plusy jak i minusy to efekt Conora

    :goldi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.