ufc on espn 8 darren elkins

Nate Landwehr i Darren Elkins stoczyli ze sobą niezwykle emocjonujący pojedynek na dzisiejszej gali UFC on ESPN 8 w Jacksonville. Zawodnicy prowadzili walkę w wysokim tempie na dystansie pełnych trzech rund, obfitujących w liczne wymiany w stójce. Po zakończeniu krwawej potyczki sędziowie punktowi jednogłośnie zdecydowali o zwycięstwie Landwehra.

Zobacz więcej: UFC on ESPN 8: Overeem vs Harris – wyniki gali z udziałem Krzysztofa Jotki 

Głębokie rozcięcie na czole Darrena Elkinsa sprawiło, że po 15 minutach starcia mata oktagonu i obaj zawodnicy byli cali we krwi. Poniżej przedstawiamy najlepsze zdjęcia i urywki wideo z walki.

View this post on Instagram

HAND. BEHIND. HIS. BACK. 😳 #UFCFL

A post shared by ufc (@ufc) on

Nate Landwehr na gali UFC on ESPN 8 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w oktagonie. 31-letni Amerykanin zadebiutował w największej organizacji na świecie w styczniu tego roku, kiedy to został znokautowany kolanem przez Herberta Burnsa. Zawodowy bilans Landwehra w MMA wynosi 14-3.

Darren Elins występuje w UFC od 2010 roku, ale ostatnich dwóch lat nie może zaliczyć do udanych. „The Damage” przedłużył swoją złą passę do czterech porażek z rzędu. W swoich poprzednich walkach musiał uznać wyższość Ryana Halla, Ricardo Lamasa oraz Alexandra Volkanovskiego.

7 KOMENTARZE

  1. Elkins to kawał przechuja, który zawsze walczy do upadłego. Nigdy nie zapomnę jego kambeku w walce z Bekticem. Oby dostał jeszcze jedną walkę na utrzymanie, bo jego ostatni bilans nie napawa optymizmem.

  2. To mi się podoba fakt przegrał ale szedł jak dziki do przodu ogólnie musi dużo zmienić bo na starość się to na nim zemści i to okrutnie

  3. Zastanawiałem się po czym tak klatka była ujebana krwią jak włączyłem na kartę główną dopiero :razz:enn: mam odpowiedz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.