Nate Landwehr i Darren Elkins stoczyli ze sobą niezwykle emocjonujący pojedynek na dzisiejszej gali UFC on ESPN 8 w Jacksonville. Zawodnicy prowadzili walkę w wysokim tempie na dystansie pełnych trzech rund, obfitujących w liczne wymiany w stójce. Po zakończeniu krwawej potyczki sędziowie punktowi jednogłośnie zdecydowali o zwycięstwie Landwehra.

Zobacz więcej: UFC on ESPN 8: Overeem vs Harris – wyniki gali z udziałem Krzysztofa Jotki 

Głębokie rozcięcie na czole Darrena Elkinsa sprawiło, że po 15 minutach starcia mata oktagonu i obaj zawodnicy byli cali we krwi. Poniżej przedstawiamy najlepsze zdjęcia i urywki wideo z walki.

A post shared by (@ufc) on

Nate Landwehr na gali UFC on ESPN 8 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w oktagonie. 31-letni Amerykanin zadebiutował w największej organizacji na świecie w styczniu tego roku, kiedy to został znokautowany kolanem przez Herberta Burnsa. Zawodowy bilans Landwehra w MMA wynosi 14-3.

Darren Elins występuje w UFC od 2010 roku, ale ostatnich dwóch lat nie może zaliczyć do udanych. „The Damage” przedłużył swoją złą passę do czterech porażek z rzędu. W swoich poprzednich walkach musiał uznać wyższość Ryana Halla, Ricardo Lamasa oraz Alexandra Volkanovskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.