Pojedynek w kategorii półciężkiej pomiędzy Volkanem Oezdemirem (MMA 15-3), a Dominickiem Reyesem (MMA 10-0) jest planowany na galę UFC on ESPN+ 5, która odbędzie się 16 marca w Londynie.

Volkan Oezdemir po znakomitym 2017 roku zanotował zdecydowanie gorszy okres. Po trzech zwycięstwach z rzędu w UFC i wdarciu się przebojem do czołówki swojej dywizji, poniósł dwie porażki. W styczniu przegrał przez TKO w starciu mistrzowskim z Danielem Cormierem, a dwa miesiące temu został poddany przez Anthony’ego Smitha. Oezdemir znajduje się aktualnie na 6 miejscu w oficjalnym rankingu wagi półciężkiej UFC.

Dominick Reyes jest niepokonany w swojej zawodowej karierze. W UFC występuje od zeszłego roku, a w tym czasie zdążył stoczyć cztery pojedynki. Wszystkie zwycięstwa w oktagonie odniósł przed czasem, w trakcie swojej przygody z największą organizacją na świecie pokonał Joachima Christensena, Jeremy’ego Kimballa, Jareda Cannoniera oraz Ovince’a Saint Preux. Reyes plasuje się na 8 miejscu w rankingu UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.