Walka w kategorii półciężkiej dodana została do rozpiski gali UFC w Kopenhadze. Ion Cutelaba zmierzy się wtedy z Khalilem Rountree. Organizacja ogłosiła oficjalnie te starcie. Walka odbędzie się na UFC on ESPN+ 18, 28 września w Royal Arenie.

Cutelaba (14-4-1 MMA) w ostatniej walce został poddany przez weterana MMA, Glovera Teixeirę. Były pretendent do tytułu przetrwał ataki Iona, po czym zastopował go w drugiej rundzie. Cutelaba 11 z 14 wygranych zdobywał nokautując rywali.

Rountree (8-3-1 MMA) podczas ostatniego pojedynku w oktagonie UFC pokazał się z najlepszej strony w swojej karierze, kiedy to zdominował Eryka Andersa na UFC 236. W swojej karierze mierzył się on z m.in. Michałem Oleksiejczukiem, który pokonał Khalila, lecz walka została później uznana za nieodbytą z powodu wpadki dopingowej Polaka.

7 KOMENTARZE

 1. Jak Lord z jakims kozakiem bedzie na gali w Kopenhadze to bez kitu rozwaze udzial. Dwa pojedynki narazie w huj ciekawe.

 2. Lord dodał post na instagramie że ma już walkę a w zadaj pytanie napisał że jakiś stary wyjadacz, więc ja stawiam że chodzi o Rue albo OSP.

 3. Lord dodał post na instagramie że ma już walkę a w zadaj pytanie napisał że jakiś stary wyjadacz, więc ja stawiam że chodzi o Rue albo OSP.

  Chodzi o OSP, którego chcą po prostu zwolnić po trzeciej porażce :watchingyou:

 4. Chodzi o OSP, którego chcą po prostu zwolnić po trzeciej porażce :watchingyou:

  OSP ma jeszcze dwie walki w kontrakcie, więc pewnie ten kontrakt wypełni.

 5. Lord dodał post na instagramie że ma już walkę a w zadaj pytanie napisał że jakiś stary wyjadacz, więc ja stawiam że chodzi o Rue albo OSP.

  Nie zdziwiłbym się gdyby to był jednak Rua, bo na insta story jak ktoś pytał czy rywal jest z top 15 czy spoza, to napisał top, a OSP wypadł z czołowej 15.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.