Ariane Lipski vs Joanne Calderwood

Starcie byłej mistrzyni KSW Ariane Lipski Joanne Calderwood zostało przeniesione z dużej gali UFC 233 na kartę gali UFC on ESPN+ 1 która odbędzie się 19 stycznia w nowojorskiej hali Barclays Center.

Lipski we wrześniu tego roku rozstała się z Konfrontacją Sztuk Walki i podpisała umowę z UFC, a jej debiut pierwotnie miał mieć miejsce na listopadowej gali w Argentynie – Maryna Moroz (8-3) jednak doznała kontuzji, w wyniku czego do walki nie finalnie nie doszło. Brazylijka ma na swoim koncie 9 zwycięstw z rzędu.

Calderwood od 2014 związana jest z organizacją UFC. W ciągu czterech lat Jo Jo w największej organizacji MMA na świecie stoczyła siedem pojedynków, z czego czterokrotnie to jej ręka wędrowała w górę. Do styczniowego pojedynku Szkotka podejdzie po jednym zwycięstwie – na gali UFC Fight Night 135 poddała byłą zawodniczkę KSW Kalindrę Farię (18-8).

Aktualna rozpiska UFC on ESPN+ 1 poniżej:

125lbs: Joanne Calderwood vs. Ariane Lipski

125lbs: Paige VanZant vs. Rachael Ostovich

170lbs: Belal Muhammad vs. Geoff Neal

205lbs: Glover Teixeira vs. Ion Cuțelaba

205lbs: Alonzo Menifield vs. Vinicius Castro

170lbs: Randy Brown vs. Chance Rencountre

22 KOMENTARZE

 1. Lipska musi być taka piękna od polskiej krwi..nie może być inaczej. Patrząc na inne brazylijki w UFC można powiedzieć że to wcale nie taki piękny naród.

 2. Lipska musi być taka piękna od polskiej krwi..nie może być inaczej. Patrząc na inne brazylijki w UFC można powiedzieć że to wcale nie taki piękny naród.

  A Jędrzejczyk to  piękna?

 3. Lipska musi być taka piękna od polskiej krwi..nie może być inaczej. Patrząc na inne brazylijki w UFC można powiedzieć że to wcale nie taki piękny naród.

  Już tam nie oceniaj urody latoynosek po jakichś babochłopach napierdalających się po ryjach.

 4. Już tam nie oceniaj urody latoynosek po jakichś babochłopach napierdalających się po ryjach.

  Ta genetyka :lizoremotmaly2:

 5. zobaczysz gosciu

  Powolutku z takimi stwierdzeniami, w KSW nie biła się z nikim poważnym. Styl, w jakim wygrywała, nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Zakładam, że Ty też potrafiłbyś efektownie znokautować pijanego menela pod budką. Nawet pięciu. Co nie znaczy, że z trzeźwym menelem miałbyś tak łatwo.:roberteyeblinking:

 6. Powolutku z takimi stwierdzeniami, w KSW nie biła się z nikim poważnym. Styl, w jakim wygrywała, nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Zakładam, że Ty też potrafiłbyś efektownie znokautować pijanego menela pod budką. Nawet pięciu. Co nie znaczy, że z trzeźwym menelem miałbyś tak łatwo.:roberteyeblinking:

  Ale ma ładne stopy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.